Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Sekcja Piłki Nożnej CWKS Resovia informuje, iż w nadchodzącej rundzie wiosennej sezonu 2008/2009 w naszym zespole występował będzie Piotr Kamiński. Zawodnik ten został wypożyczony do naszego klubu z Lecha Poznań.

 

Piotrek ma 23 lata i jest wychowankiem Czarnych Połaniec, jego nominalna pozycja - napastnik. W sezonie 2006/2007 występując w Stali Mielec zdobył tytuł Króla Strzelców 4 ligi grupy podkarpackiej, mając na koncie 26 bramek strzelonych. Ostatni rok spędził w pierwszoligowym Motorze Lublin.

 

Hmm, sądze, ze to bedzie dobre wzmocnienie jak na 3. ligę. Mozecie cos wiecej o nim powiedziec? :>

Odnośnik do komentarza

A propos tych biletow. To znaczy, ze oboje musielibysmy miec karte kibica, czy wystarczy, ze ja sobie wyrobie (bo i tak bedzie mi sie przydawac w przyszlosci) i kupie na nia 2 bilety? Ogolnie to ja wlasnie myslalem o PP, jako ze tanszy troche. Choc moze sam (bez kolegi) wybiore sie na oba mecze jak sie zalapie bilety, bo podczas obu bede w P-n.

Odnośnik do komentarza

Mecze z Wisłą na pewno takimi meczami są. Kibice możliwe, że w małej ilości będą na rogu czwartej trybuny tak jak miało to miejsce na Udinese czy Jagiellonii. Nie wiem czy Jagiellonia to była oficjalna wizyta czy za zgodą kibiców. Ale bilety same w sobie są wbijane na tę kartę, więc moim zdaniem trzeba ją wyrobić na każdy mecz.

Odnośnik do komentarza

A jeżeli wpuszczają to zmienia postać rzeczy, bo z tego co pamiętam na czwórce goście mieli zasiadać ale tylko w meczach P.UEFA nie wiem, może się zmieniło. Hmm a na Deportivo nikt się o kartę nie pytał tylko imię, nazwisko i pesel :-k nie wiem może to wyjątek był ;)

Odnośnik do komentarza
A jeżeli wpuszczają to zmienia postać rzeczy, bo z tego co pamiętam na czwórce goście mieli zasiadać ale tylko w meczach P.UEFA nie wiem, może się zmieniło. Hmm a na Deportivo nikt się o kartę nie pytał tylko imię, nazwisko i pesel :-k nie wiem może to wyjątek był ;)

 

No ja też myślałem, że tylko na UEFA, ale z Białegostoku było ok. 100 kibiców. Co do Depor to na sam mecz nie, ale do kupienia biletu potrzebna była karta. Zresztą tyczyło się to wszystkich spotkań w pucharze.

Odnośnik do komentarza

fragment harmonogramu:

# warunkiem nabycia biletu jest posiadanie w momencie zakupu dokumentu tożsamości z numerem PESEL (bądź ksera tego dokumentu)

# Kibic może jednorazowo zakupić dowolną ilość biletów pod warunkiem, że posiada w momencie zakupu odpowiednią ilość dokumentów tożsamości z numerem PESEL (bądź ksera tych dokumentów)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kto był na meczu Górnik - Lech może mi powiedzieć w której minucie żółtą kartkę dostał Sebastian Nowak, bramkarz Górnika (jeśli w ogóle dostał)? Nie mogę się tego doszukać, zresztą co do innych kartek (Danch) też są rozbieżności.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś kto był na meczu Górnik - Lech może mi powiedzieć w której minucie żółtą kartkę dostał Sebastian Nowak, bramkarz Górnika (jeśli w ogóle dostał)? Nie mogę się tego doszukać, zresztą co do innych kartek (Danch) też są rozbieżności.

 

Nowak dostał żółtą w 90 minucie, za grę na czas.

Odnośnik do komentarza
A przypadkiem to czy te karty nie są tylko na mecze podwyższonego ryzyka? Jako, że obecnie sektora gości brak to takowych nie ma, dobrze mi się wydaje?

 

Przed meczem podwyższonego ryzyka karta jest wliczona w cenę biletu, inaczej płacisz 15 złotych ekstra.

Według kumatych na wiosnę żaden mecz nie jest meczem podwyższonego ryzyka.

Odnośnik do komentarza

na szybko bo wk mam 20 :( TRAGEDIA! nic nikt nie gral, nie bede wymienial nazwisk bo nikt dzis nie zasluzyl na kolacje. Takimi meczami zdobywa sie mistrza...byla okazja na 5 pkt odskoczyc a tak przed meczem z Wisla tylko 3 i jak sie noga podwinie bedzie 0 :/ Gwiazdeczki myslaly ze Arka sie polozy i sama se wbije? Wszyscy juz myslami w Celtikach, HSV czy innych Paokach? Ostry kop w dupe by sie przydal teraz. Oni chyba nie umieja grac co tydzien, jak na jesien mieli co 3 dni z 12 meczy to jakos potrafili wygrac w lidze chyba 6 pod rzad...

zly jestem :(

Odnośnik do komentarza

Taki piach gramy od początku wiosny z wyjątkami (końcówka meczu z Udinese na Bułgarskiej, I połowa na wyjeździe w Udinese, II połowa z Wisłą) Na palcach ręki mogę wyliczyć dobre fragmenty spotkań zagrane przez Lecha. Wolałbym remis z Arką gdyby zagrała młodzież, a nie gwiazdy, które już gwiazdami się poczuły i grają piach taki jaki pozostał na murawie. Swoją drogą często się dzisiaj ślizgali, dużo niedokładności. Brak pomysłu na grę. Jeżeli mamy w środku pola aż czterech zawodników i żaden z nich nie potrafi poprowadzić akcji w taki sposób, żeby dojść do bramki to nie lepiej rozciągnąć grę. Wpuścić Cueto na lewą ofensywna pomoc, na prawą Peszkę i w ataku dwóch zawodników, a nie jednego. W środku pola zostanie dwóch graczy, a efekt ich gry będzie podobny do tej czwórki. Taka gra jak dziś to bicie głową w mur. A nóż, widelec się uda. Z Jagiellonią mecz wyglądał podobnie, z tą różnicą, że wykorzystali jedną sytuację. Im bliżej końca meczu tym gra wygląda coraz bardziej chaotycznie. Cieszyć się można jedynie z potknięć czołówki - Legii, Wisły, Polonii. Martwi - gra właśnie z tymi zespołami, z czego mamy dwa wyjazdy do Warszawy, Wisłą u siebie oraz Śląsk. Takie mecze jak ten pokazują kto zasługuje na mistrzostwo, a dziś widziałem zespół nie grając nic ciekawego. Jeżeli mistrzostwa w tym roku nie będzie, to będzie to tylko i wyłącznie wina tej "jedenastki", która takie mecze jak ten remisuje.

 

Sztilić przy kryciu jest teraz podwajany i potrajany. Przy jego słabych warunkach fizycznych, każdy z nas wie, że tak jest, pokazał to na co mu pozwalali. A teraz w gestii Murawskiego, Injaća i Bandrowskiego jest prowadzenie gry czego nie uraczyliśmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...