Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Takie trochę to zwycięstwo wymęczone. Lewandowski? Jak na mnie w pierwszej połowie kilka razy za bardzo egoistycznie. Wilk winien wykorzystać w pierwszej połowie swoją 200% sytuację. Murawski mimo, że nadal poniżej swojego poziomu to i tak lepiej niż we wcześniejszych czterech spotkaniach. W obronie w miarę pewnie. Wilk mimo, że aktywny to słaby. Myślałem, że dlatego opuścił boisku, a okazało się ,że on kontuzjowany. Cueto narobił trochę bałaganu i dobrze. Jeszcze prosić się o skuteczność i będzie dobrze. Kadra jest wąska, a w tym momencie nie ma Peszki, Wilku możliwe tez na dłużej, Sztilić dziś nie grał. A na ławce czterech obrońców i jeden ofensywny Cueto :|

 

A i wyjście z II trybuny to mega porażka. Tylko wyobrazić sobie jakąś akcję ewakuacyjną czy w ogóle sytuację, w której trzeba będzie szybko opuścić stadion to się ludzie tam pozabijają. Jeden wielki plac budowy, bez oświetlenia w błocie. No trochę nie tak powinno to wyglądać. Zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem nie była by jednak gra we Wronkach przez rok, dwa i zbudowanie ze spokojem stadionu.

 

Jak wyglądała oprawa na II? Pokazywali w tv w ogóle?

Odnośnik do komentarza

A co z tymi wszystkimi hitami transferowymi z Bałkanów? Za mocno się nie przyglądałem, ale jeszcze nie zauważyłem jakiejkolwiek ich obecności na boisku. O ile w przypadku młodego jeszcze Handzicia czy tego bramkarza jestem w stanie zrozumieć, to 24-letni już Golik powinien być przynajmniej solidnym zmiennikiem, by uznać, że coś jeszcze z niego może być, a tymczasem przegrywa nawet z przeciętnym Injacem. Chyba że Smuda liczy że w wieku 30 lat wystrzeli :>

Odnośnik do komentarza
A co z tymi wszystkimi hitami transferowymi z Bałkanów? Za mocno się nie przyglądałem, ale jeszcze nie zauważyłem jakiejkolwiek ich obecności na boisku. O ile w przypadku młodego jeszcze Handzicia czy tego bramkarza jestem w stanie zrozumieć, to 24-letni już Golik powinien być przynajmniej solidnym zmiennikiem, by uznać, że coś jeszcze z niego może być, a tymczasem przegrywa nawet z przeciętnym Injacem. Chyba że Smuda liczy że w wieku 30 lat wystrzeli :>

 

Póki co razem z Handzić'em przechodzą aklimatyzację w zespole ME.

Odnośnik do komentarza
24-letni już Golik powinien być przynajmniej solidnym zmiennikiem, by uznać, że coś jeszcze z niego może być, a tymczasem przegrywa nawet z przeciętnym Injacem.

wiem, że trudno jest docenić klasę DMa i że wymaga to odrobiny poświęcenia oraz znajomości futbolu... przeciętny Inać na dzień dzisiejszy kasuje wybijających się ponad przeciętność Sobolewskiego z Cantoro razem wziętych... nie wiem czy korzystasz z własnych obserwacji czy po prostu powtarzasz oklepane sądy naszych dziennikarzy, ale zwrócę ci uwagę, że wiatr już wieje z nieco innej strony i większość komentatorów z C+ docenia wkład "przeciętnego" Dimy w grę Lecha...

Odnośnik do komentarza
24-letni już Golik powinien być przynajmniej solidnym zmiennikiem, by uznać, że coś jeszcze z niego może być, a tymczasem przegrywa nawet z przeciętnym Injacem.

wiem, że trudno jest docenić klasę DMa i że wymaga to odrobiny poświęcenia oraz znajomości futbolu... przeciętny Inać na dzień dzisiejszy kasuje wybijających się ponad przeciętność Sobolewskiego z Cantoro razem wziętych... nie wiem czy korzystasz z własnych obserwacji czy po prostu powtarzasz oklepane sądy naszych dziennikarzy, ale zwrócę ci uwagę, że wiatr już wieje z nieco innej strony i większość komentatorów z C+ docenia wkład "przeciętnego" Dimy w grę Lecha...

 

Widzę porównania do Wisły mimo, że martin nic o tym nie pisał zawsze w modzie, gratuluje kreatywności i mentalności netowego napinacza.

Odnośnik do komentarza

Jakie napinanie? Przez lata Sobol i Cantoro byli jednymi z najlepszych w lidze i będą zawsze uważani za "doskonałych DM" niezależnie od aktualnej formy, a "przeciętny Injac" to dla niektórych będzie zawsze "przeciętny Injac" niezależnie od tego jak dobrze będzie grał.

Do kogo miał go porównać, do jakiś chłopków z ME?

Odnośnik do komentarza

A to jest jakiś obowiązek porównywania kogoś do kogoś, jak się chce bronić swojego stanowiska? Poza tym fajnie, że bronisz kolegi, ale on wcale nie pisze o Sobolewskim i Cantoro jako wyidealizowanych DMach, ale porównuje ich aktualnie z Injacem, co jasno wynika z jego posta i co swoją drogą jest przejawem ignorancji i nieznajomości futbolu, której tak bardzo wymaga - Cantoro w Wiśle się nie łapie, więc nie ma co porównywać, a Sobolewski był w sobotę najlepszy na boisku w meczu z Polonią.

 

Żeby nie było wątpliwości, nie zgadzam się z martinem - uważam, że Injac gra bardzo dobrze, pamiętam, że w którymś z meczów z Udinese zagrał IMO znakomicie, zwłaszcza na tle tragicznego Murawskiego, ale denerwuje mnie ciągłe zbijanie dyskusji porównaniem do Wisły. Słaby transfer - a Wisła nie lepsze, słaba forma -a Wisły nie lepsza, słaby zawodnik - a w Wiśle nie ma lepszych, -9 nie zasługuje na -9 - a w Wiśle też nikt nie zasługuje. Żadna porządna dyskusja z tego nie wynika, równie dobrze GyzzBurn mógł po prostu napisać, że się z martinem nie zgadza, bo to i tamto, tyle.

Odnośnik do komentarza

Barton: nie bylo by calej dyskusji jakby Wislacy nie wbijali tu leczac chyba swoje kompleksy piszac takie farmazony jak ten dzis czy inne na ostatnich stronach tego tematu.

 

Mi wczoraj najbardziej chyba podobal sie Cueto. Kurcze nie gral calej jesieni chyba, nie licze ME, PE czy wejsc w 92 minucie. Pokazal wczoraj ze ma potencjal tylko musi grac troszke dluzej. Nie wiem jeszcze co z Wilkiem, ale Cueto na te 70 minut moze wskakiwac do skladu ja tak bedzie gral. Peszko juz wraca na Gornik? :/

Odnośnik do komentarza
Mi wczoraj najbardziej chyba podobal sie Cueto. Kurcze nie gral calej jesieni chyba, nie licze ME, PE czy wejsc w 92 minucie. Pokazal wczoraj ze ma potencjal tylko musi grac troszke dluzej. Nie wiem jeszcze co z Wilkiem, ale Cueto na te 70 minut moze wskakiwac do skladu ja tak bedzie gral. Peszko juz wraca na Gornik? :/

 

Zagrał 45 minut z ŁKSem :) A Peszko nie wiadomo. Tak samo jak nie wiadomo co z Wilkiem.

Odnośnik do komentarza
Barton: nie bylo by calej dyskusji jakby Wislacy nie wbijali tu leczac chyba swoje kompleksy piszac takie farmazony jak ten dzis czy inne na ostatnich stronach tego tematu.

 

Mi wczoraj najbardziej chyba podobal sie Cueto. Kurcze nie gral calej jesieni chyba, nie licze ME, PE czy wejsc w 92 minucie. Pokazal wczoraj ze ma potencjal tylko musi grac troszke dluzej. Nie wiem jeszcze co z Wilkiem, ale Cueto na te 70 minut moze wskakiwac do skladu ja tak bedzie gral. Peszko juz wraca na Gornik? :/

 

No Cueto zagrał całkiem fajne spotkanie(patrząc tylko po skrótach bo meczu całego nie oglądałem)... w końcu pa -8(w 08) :D

Też uważam, że mogą być z niego ludzi. Technikę ma jedną z lepszych w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że może jakby grał częściej to byłby bardzo solidną alternatywą dla Wilka.

Bo przez te 45 minut pokazał, że potencjał faktycznie ma. No i mógłby troszkę masy nabrać.

 

Z Cueto działa ta sama zasada co z Hlebem w Barcy - jak to Guardiola powiedział: "Byłby lepszy jakby grał częściej, a grałby częściej gdyby był lepszy" :)

Odnośnik do komentarza
A to jest jakiś obowiązek porównywania kogoś do kogoś, jak się chce bronić swojego stanowiska? Poza tym fajnie, że bronisz kolegi, ale on wcale nie pisze o Sobolewskim i Cantoro jako wyidealizowanych DMach, ale porównuje ich aktualnie z Injacem, co jasno wynika z jego posta i co swoją drogą jest przejawem ignorancji i nieznajomości futbolu, której tak bardzo wymaga - Cantoro w Wiśle się nie łapie, więc nie ma co porównywać, a Sobolewski był w sobotę najlepszy na boisku w meczu z Polonią.

 

Żeby nie było wątpliwości, nie zgadzam się z martinem - uważam, że Injac gra bardzo dobrze, pamiętam, że w którymś z meczów z Udinese zagrał IMO znakomicie, zwłaszcza na tle tragicznego Murawskiego, ale denerwuje mnie ciągłe zbijanie dyskusji porównaniem do Wisły. Słaby transfer - a Wisła nie lepsze, słaba forma -a Wisły nie lepsza, słaby zawodnik - a w Wiśle nie ma lepszych, -9 nie zasługuje na -9 - a w Wiśle też nikt nie zasługuje. Żadna porządna dyskusja z tego nie wynika, równie dobrze GyzzBurn mógł po prostu napisać, że się z martinem nie zgadza, bo to i tamto, tyle.

dzięki za interpretacje moich zawiłych tekstów, mam trochę poezji w szufladzie i też nie wiem o co mi w niej chodzi, może pomożesz? dzięki również za wskazanie mej ignorancji, ale to czy Cantoro się łapie do składu czy nie - nie ma nic do tematu... a może i ma, bo czy nie łapie się będąc za słabym może? :) akurat śledzę grę Wisły (zostało mi to z czasów gdy grała futbol na tak) i wiem, że w środku pola grają inni, ale Jirsak jest OMem, a Marcelo czy Diaz obrońcami testowanymi na tej pozycji...

 

tak czy inaczej sorry! następnym razem przyrównam dla dobra wszystkich do DMów Polonii Chodzież, będzie politycznie poprawniej i co równie ważne czytelniej :]

Odnośnik do komentarza

Szczerze to rozczarowuje mnie Murawski i to bardzo. Oglądałem 4 mecze Lecha i poza pierwszą połową w Udine to nie zbliża się do poziomu z jesieni. Na jego tle Injać prezentuje się dobrze. Nie będę porównywał ich z piłkarzami Wisły, bo inaczej patrzę na mecze Białej Gwiazdy, a inaczej na pozostałe drużyny.

 

Moim zdaniem różnicę między Wisłą a Lechem na korzyść poznaniaków robi Stilić na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem różnicę między Wisłą a Lechem na korzyść poznaniaków robi Stilić na dzień dzisiejszy.

 

I Lewandowski- mimo Pawła Brożka...

:lol: Przepraszam bardzo uprzejmie, ale w czym ta korzyść? Skoro już takie podsumowanie jest robione, to zbliżmy się choć na odrobinkę obiektywizmu. Kibice Lecha robią bogów ze swoich zawodników, zaś fani Wisły burzą się gdy porównywani są lechici do ich piłkarzy. Ale to, co teraz napisałeś można nazwać pojechaniem po bandzie. Paweł Brożek jest piłkarzem lepszym od Lewandowskiego i powinien to przyznać każdy, kto nie kibicuje ani jednej ani drugiej drużynie. Wiślak jest już piłkarzem ukształtowanym, od którego zależy gra całej drużyny, zaś motorem napędowym Kolejorza jest Stilić, nie Lewandowski.

 

Okej, koniec, bo ktoś pomyśli, że wszedł w nie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem różnicę między Wisłą a Lechem na korzyść poznaniaków robi Stilić na dzień dzisiejszy.

 

I Lewandowski- mimo Pawła Brożka...

:lol: Przepraszam bardzo uprzejmie, ale w czym ta korzyść? Skoro już takie podsumowanie jest robione, to zbliżmy się choć na odrobinkę obiektywizmu. Kibice Lecha robią bogów ze swoich zawodników, zaś fani Wisły burzą się gdy porównywani są lechici do ich piłkarzy. Ale to, co teraz napisałeś można nazwać pojechaniem po bandzie. Paweł Brożek jest piłkarzem lepszym od Lewandowskiego i powinien to przyznać każdy, kto nie kibicuje ani jednej ani drugiej drużynie. Wiślak jest już piłkarzem ukształtowanym, od którego zależy gra całej drużyny, zaś motorem napędowym Kolejorza jest Stilić, nie Lewandowski.

 

Okej, koniec, bo ktoś pomyśli, że wszedł w nie ten temat.

heh alez bardzo uprzejmie odpowiadam kolego Marshallu- jakbys zobaczył skad jestem- to raczej o sympatie do Lecha podejrzewać mnie nie możesz- bardziej do Wisly- ale na szczęście nie jestem zaangażowanym kibicem żadnego klubu wiec moge sobie pozwolić na wyjście poza klubowy bon ton i bezgraniczne przywiązanie:))

-> uprzejmie spieszę z wyjaśnieniem ze mój osąd jest w istocie bardzo subiektywy bo mój - jednak opierając się na aktualnej formie-> Lewandowski juz jest co najmniej pilkarzem formatu Brożka- a potencjal ma w mojej ocenie o wiele wiekszy- niestety dla mnie Brozek obarczony jest "syndromem Zurawskiego" i szkoda chlopaka aby sie meczyl do 30 w polskiej lidze- czekam az wyjedzie za granice i tma cos pokaze- bo ze LEwandowskiego nie bedzie w Lechu za 1-2 sezony to jestem pewny:))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...