Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Opolu na rynku zrobili lodowisko, ostatnio byłem świadkiem jak koleś się wyjebał na bark, na dodatek przywalił głową. Stracił przytomność i obojczyk prawdopodobnie złamany. Miałem się wybrać na łyżwy, ale jakoś po tym widoku mi się odechciało. :P

Uprawiałeś kiedyś jakiś sport? Bo ewidentnie koleś nie uprawiał, bo jednak przewracać się też trzeba umieć. Rozumiem tak się wyjebać jak ktoś ci zrobi blindside tackle i nie wiesz, że za chwilę orła wywiniesz. Ja bym się nie bał o takie kontuzje :P

Odnośnik do komentarza

 

W Opolu na rynku zrobili lodowisko, ostatnio byłem świadkiem jak koleś się wyjebał na bark, na dodatek przywalił głową. Stracił przytomność i obojczyk prawdopodobnie złamany. Miałem się wybrać na łyżwy, ale jakoś po tym widoku mi się odechciało. :P

Uprawiałeś kiedyś jakiś sport? Bo ewidentnie koleś nie uprawiał, bo jednak przewracać się też trzeba umieć. Rozumiem tak się wyjebać jak ktoś ci zrobi blindside tackle i nie wiesz, że za chwilę orła wywiniesz. Ja bym się nie bał o takie kontuzje :P Sam na łyżwach mało jeżdzę, ale wyjebałem się 1000 razy bez uszkodzeń :D Z drugiej strony 2,5 letnie dziecko może ci wyjebać jedynkę więc kto wie.

Odnośnik do komentarza

W Opolu na rynku zrobili lodowisko, ostatnio byłem świadkiem jak koleś się wyjebał na bark, na dodatek przywalił głową. Stracił przytomność i obojczyk prawdopodobnie złamany. Miałem się wybrać na łyżwy, ale jakoś po tym widoku mi się odechciało. :P

 

a był trzeźwy? bo mi się zdarzało po 3-4 piwach jeżdzić na łyżwach. Inna sprawa, że od dzieciaka jeżdżę i robie to dość dobrze.

Odnośnik do komentarza

A ja mam zakorkowane 1/3 miasta, ale przy przychodach >30k mogłem pozwolić sobie na gigantyczne inwestycje drogowe - nie ogarniam do końca systemu transportu i buduję wielkie magistrale lekko na chybił-trafił, bo efekty są nieporównywalnie mniejsze niż wydatki, ale przy tych przychodach mogę sobie pozwolić na dziwne strzały.

Teraz tylko muszę gdzieś wyhaczyć mod usuwający ograniczenie kafelków do wykupienia, bo kupiłem nie te co trzeba i teraz jestem ograniczony w budowie dzielnicy przemysłowej...

Odnośnik do komentarza

 

 

ty gagatku, widzialem ze tez masz cities, ale wolisz w jakies efemy czy cs:go grac, co Ci w cities sie nie podoba :P

 

gram na stacjonarce, za słabą mam do cities

 

stacjonarka jeszze pamieta lata 90te czy jak :P ?

 

 

core2duo e8400. geforce gt610, 4 gb ram ;)

Odnośnik do komentarza

juz zajebales wszystkie 9 kafelkow, gdize jest priiiiintscreen

 

 

 

 

ty gagatku, widzialem ze tez masz cities, ale wolisz w jakies efemy czy cs:go grac, co Ci w cities sie nie podoba :P

 

gram na stacjonarce, za słabą mam do cities

 

stacjonarka jeszze pamieta lata 90te czy jak :P ?

 

 

core2duo e8400. geforce gt610, 4 gb ram ;)

 

legendarny procek :) ale grafika jakas z dupy :P

:D ?

 

kurwa, ten FM mnie dobija :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...