Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, może jest inaczej, oceniam to co widzę :).

ej, ale to bardziej by do mnie pasowało, jedyna liga którą tak na serio oglądam ostatnio to nasz grajdołek.

@Hid , zwróc uwagę na to że LvG gdziekolwiek by nie był stawiał na mlodzież. Pamietam jak wielu kurwiło na Mullera po pierwszym średniawym sezonie, gdzie miał 2 dobre mecze, tj. mecz z Hannoverem i jeden mecz w LM, nie pamietam juz z kim. Dzisiaj wielu nie wyobraża sobie bayernu bez Thomasa.

Odnośnik do komentarza

Jebac tego FM-a. Zaczne w jakiejs gownianej lidze, bo w cywilizowanej pilce sobie nie radze. Przynajmniej presji wyniku nie bedzie, wiec moze mnie tak szybko nie zwolnia.

 

Najbardziej pojebane zasady sa chyba w trzeciej portugalskiej.

 

norwegia! ;d

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Kurwa zawsze tak jest że jak się wkręcę w FMa to mam zapierdol w robocie i brak czasu :/ To chyba ostatni sezon w Alemanii i odchodzę. Myślę nad wynalazkiem typu pawojowa norwegia :-k Ewentualnie wezmę coś z 3 ligi niemieckiej (Hansa? :-k) po sezonie (coś gdzie będzie wolny wakat) i spróbuję się dotoczyć do BuLi znowu. Niemcy zawsze omijałem szerokim łukiem a gra mi się tutaj mega przyjemnie :kekeke: HSV gnoi Bayern i jest drugą siłą w Bundeslidze po Alemanii. Do tego dochodzi dołujący Werder który broni się przed spadkiem.

Odnośnik do komentarza

Kurwa zawsze tak jest że jak się wkręcę w FMa to mam zapierdol w robocie i brak czasu :/ To chyba ostatni sezon w Alemanii i odchodzę. Myślę nad wynalazkiem typu pawojowa norwegia :-k Ewentualnie wezmę coś z 3 ligi niemieckiej (Hansa? :-k) po sezonie (coś gdzie będzie wolny wakat) i spróbuję się dotoczyć do BuLi znowu. Niemcy zawsze omijałem szerokim łukiem a gra mi się tutaj mega przyjemnie :kekeke: HSV gnoi Bayern i jest drugą siłą w Bundeslidze po Alemanii. Do tego dochodzi dołujący Werder który broni się przed spadkiem.

 

poletzam :D

zapraszajo mje na rozmowy, ale narazie nigdzie nie ide :D

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

Kurwa zawsze tak jest że jak się wkręcę w FMa to mam zapierdol w robocie i brak czasu :/ To chyba ostatni sezon w Alemanii i odchodzę. Myślę nad wynalazkiem typu pawojowa norwegia :-k Ewentualnie wezmę coś z 3 ligi niemieckiej (Hansa? :-k) po sezonie (coś gdzie będzie wolny wakat) i spróbuję się dotoczyć do BuLi znowu. Niemcy zawsze omijałem szerokim łukiem a gra mi się tutaj mega przyjemnie :kekeke: HSV gnoi Bayern i jest drugą siłą w Bundeslidze po Alemanii. Do tego dochodzi dołujący Werder który broni się przed spadkiem.

 

poletzam :D

zapraszajo mje na rozmowy, ale narazie nigdzie nie ide :D

 

Będę w Krk dzisiaj i jutro :D Zapraszam Cię na rozmowę :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...