Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Vami, wszystko spoko, ale że nie czuć beczki po cherry to jest gruba przesada :/

 

Nie czuc, bo platki byly w worku malo przepuszczalnym i niezapewniajacym dobrej cyrkulacji cieczy.
Vami, początek Kopyra cieszy mój lokalny patriotyzm, Gontyniec (to w istocie najwyższe wzgórze w mojej okolicy), Kamionka, Chodzież... Aż dziw, że u nas go jeszcze nie ma :)
Odnośnik do komentarza

 

Ale fail, składam sobie kompa, a tu się okazuje, że płyta główna nie współgra z zasilaczem ;|

Czo xD? Nie sądzę, że to możliwe :D.

Trzeba było grać w csa, jutro by na pewno pasowały do siebie.

 

Po prostu kupilem chujowa plyte glowna z poleasingowego fujitsu i nie da się podłączyć zasilania z powodu innych pinów.

Odnośnik do komentarza

 

 

Vami, wszystko spoko, ale że nie czuć beczki po cherry to jest gruba przesada :/

Nie czuc, bo platki byly w worku malo przepuszczalnym i niezapewniajacym dobrej cyrkulacji cieczy.

 

 

Czyli co, browar zepsuł?

 

Nie. Nie mam zamiaru zwalac na nikogo winy. Sami warzylismy na duzym sprzecie pierwszy raz i moglismy inaczej ten aspekt rozwiazac.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...