Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Łe, te teczki udowodniły tylko to, że Icon był pojebany, a reszta to słaby flejm. Zawiedziony jestem :<

W tamtych czasach malo kto robil flejm, bo konczylo sie szybkim banem.

 

 

Malo kto sie nawet wychylal lub probowal w ogole zaprotestowac.

spokojnie, zostały jeszcze trzy tematy, jeden z nich jest jednym z najsławniejszych flejmów CMF (na 14 stron :lol: ), drugi jest kalejdoskopem flejmów i miniflejmów o jeszcze większej długości :) Nie mogę się powstrzymać przed trailerem:

 

Gdybyś nie był zakłamanym hipokrytą (piszę to z pełną świadomością tego, że zaraz dostanę kolejnego warna/bana), to z chęcią zaprosiłbym Cię do siebie do Katowic i pokazał moją kolekcję płyt.

<3

 

No to już wszyscy wiemy, o co chodzi ;) Kiedy planujecie premierę?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

A to też słuszna uwaga. Ja tam akurat guzik dawałem na te wpłaty (tak jak i teraz) ale niektórzy jak Dix, rzucali kwotami po 100-200zł, a byli tak robieni w chuja. Z Dixem spotkałem się kilka razy jak przejeżdżał przez Kielce. Mega fajny gość, sympatyczny, jak na konowała :keke: To tak odbiegając od tematu. Bo na tamte czasy było pare fajnych osób, które się z Iconem pożarły i poszły w pizdu :/

i z jasonem zakładaliście inne forum (mi się udało nawet być tam modem) :D

 

No tak tak. Smetek modował też a teraz się odcina :keke: Chyba nawet adminem tam był jak Icon nam zaproponował powrót, ja z dostepem do HP a Jason do MT. Negocjacje że OJP :rotfl:

Odnośnik do komentarza

jeszcze jedno historyczne pytanie, bo moja pamiec tam nie siega: czy wymiatacz udzielal sie na cmf? :-k

Oczywiście, aczkolwiek w okresie, którego nie obejmują juz teczki (to raczej I i II era CMF).

 

 

 

Łe, te teczki udowodniły tylko to, że Icon był pojebany, a reszta to słaby flejm. Zawiedziony jestem :<

 

W tamtych czasach malo kto robil flejm, bo konczylo sie szybkim banem.

 

 

Malo kto sie nawet wychylal lub probowal w ogole zaprotestowac.

spokojnie, zostały jeszcze trzy tematy, jeden z nich jest jednym z najsławniejszych flejmów CMF (na 14 stron :lol: ), drugi jest kalejdoskopem flejmów i miniflejmów o jeszcze większej długości :) Nie mogę się powstrzymać przed trailerem:

Gdybyś nie był zakłamanym hipokrytą (piszę to z pełną świadomością tego, że zaraz dostanę kolejnego warna/bana), to z chęcią zaprosiłbym Cię do siebie do Katowic i pokazał moją kolekcję płyt.

 

<3

No to już wszyscy wiemy, o co chodzi ;) Kiedy planujecie premierę?
1 stycznia, by godnie powitać nowy rok i zakończyć odtajnianie Śmietnika (chyba, że nowy MT w ostatniej chwili zablokuje publikację tej bomby :) ).
Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatni mecz Polonii z Cracovią nie został przeze mnie ani słowem skomentowany w Livescore. Czemu? Bo na forum zalogowałem się dopiero po 17:00 przed meczem Lech - Ruch. Nie wiem co chcesz osiągnąć tym kłamstwem ale niech reszta użytkowników forum wystawi sobie laurkę na Twój temat. Jesteś perfidnym kłamcą.

A sprawa bana dla Ciebie zostanie przedstawiona ModTeamowi.

 

HAHAHAHAHAHA :D

 

I pomyśleć, że kiedyś to kurwa traktowaliśmy w miarę normalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ciekawy jestem czy Kukiz jak dostał angaż do filmu Wtorek, miał chociaż we łbie cień świadomości, że kiedyś naród wybierze go jako swojego przedstawiciela :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...