Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ej, excelowe wariaty, mam zagwozdkę ;)

 

Wstawiam sobie w komórkę A1 formułę =TODAY() a w komórkę B1 =DAY(A1) i w tej komórce B1 dzisiaj dostaję piękną cyfrę 8.

 

W kolumnie C mam dane od 1 wiersza do 31 wiersza. W komórce D1 chcę, żeby sumowały mi się dane zależnie od dnia, czyli jeśli dzisiaj jest 8.12, to chcę zsumować komórki =SUM(C1:C8) . Czyli chcę żeby w tym było coś takiego =SUM(C1:C[wartośćB1])

 

Jak to zrobić?

 

Powinno pomóc:

 

=SUM(INDIRECT("c1:"&"c"&B1))

 

Kozak! Dzięki, w życiu bym sam tego nie wymyślił :)

Odnośnik do komentarza

No dwóch rozgrywających i anchor man przy płynnym stylu gry to też trochę pleonazm ;)

Ja zacząłem opka pisać, póki co tylko do Worda, bo czekam czy mnie nie wywalą ;). Sam klimat jest spoko, ale w pierwszej kolejce wygrany 3:0 mecz po chujowej grze, potem 0:2 i graliśmy świetnie tylko nieskutecznie :D.

Ja się nie mogę doczekać aż wieczorem wrócę do Salzburga. Już zapomnialem jakie to zajebiste uczucie odbić się od dna :) Chociaż pewnie długi sezon przed nami. Po raz pierwszy od dawna będę walczył o utrzymanie.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...