Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek odkrywa rzeczy zza oceanu. Lembron jako pierwszy atleta podpisał taki kontrakt z Nike - chciałby, chociaż oficjalnie się tego nie potwierdza, mieć własną markę, taką jak Jordan Brand (spółkę córkę Nike).


Ziomeczki, mogę was prosić o głos w konkursie na mój projekt? http://www.letscode.sii.pl/projekty/39

 

Napisz uzasadnienie, to zagłosuję ;)

Odnośnik do komentarza

Przekurwiony jest ten rewolwer w csie :D. W pierwszym dedmeczu szło mi średnio, jak ogarnąłem kiedy używać ppm a kiedy lpm to drugiego detmecza prawie wygrałem. Pistoletem xD. 90% jego używania to umiejętność flikowania, więc jak ktoś z awupy radził sobie dobrze na bliskie odległości i w trikujących kątach to i z tym ustrojstwem nie powinien mieć problemów po chwili treningu.

Mam nadzieję, że niedługo znerfią bo obecnie jest counter strike western offensive.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, oczywiście wszystko pojebałem z tą działalnością :keke: Dziękuję ifirma.pl za opcję czatu z konsultantem, Pani będzie teraz wszystko ze mną poprawiała :keke: Aż zaczynam serio rozkminiać jakąś księgowość, bo samemu się jednak gubię w tych zawiłościach :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...