Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, oczywiście wszystko pojebałem z tą działalnością :keke: Dziękuję ifirma.pl za opcję czatu z konsultantem, Pani będzie teraz wszystko ze mną poprawiała :keke: Aż zaczynam serio rozkminiać jakąś księgowość, bo samemu się jednak gubię w tych zawiłościach :-k

No, na poczatku jest duzo pierdolenia i sporo miejsc gdzie mozna cos spierdolic. Nie ma co sie meczyc i lepiej isc do ksiegowej.

Tam na stokach to chuj, ale jak widze tych pojebow miedzy drzewami, to przestaje sie dziwic ze tak duzo ludzi ginie na desce/nartach kazdego roku.

Odnośnik do komentarza

Nie no, babeczka mi mega fachowo pomogła. Zjebałem dodawanie samochodu kompletnie, ale na szczęście koszty samochodwe powpisywałem dobrze, więc VAT i dochodowy wyliczyło mi dobry. Gorzej by było jakbym się nie ogarnął w tym miesiącu, bo w grudniu mi się pojawi amortyzacja samochodu, a tam było pojebana kwota wpisana.

 

40 min na czacie, ale wszystko ogarnięte, wszelkie wątpliwości rozwiane, cudo. Polecam ifirma.pl :)

Odnośnik do komentarza

Mnie się kompletnie nic nie chce, bo w sumie został mi taki rozjebany czas pracy do końca roku. Jutro i pojutrze jestem na urlopie, ale jadę z drugiej roboty na konferencję, potem w przyszłym tygodniu 4 dni pracujące, potem w następnym tygodniu 1. I jakoś tak z dupy będzie koniec roku nagle. Niczego nie skończę, niektóre rzeczy mi się poprzeciągają... bez sensu

Odnośnik do komentarza

Mimo że jakąś gwiazdą piłkarską nie jestem (chociaż zdobyłem pewnie na otwarcie sezonu jednego z najszybszych goli w historii turnieju ~20sekunda) to zostałem nawet kapitanem zespołu :ninja:


Pewnie dzięki Aniołkom Cipka :P ;)

Yo, czekam na poszerzenie fanklubu ;). Taki trochę Materla ze mnie :ninja:

Odnośnik do komentarza

Jo, skąd się wzięło to w sumie nie wiem, bo podczas jakiejś imprezy wyszło. Sam mam z tego sporą bekę ;).

 

Swoją drogą w nocy kilku znajomych do mnie wbiło i jak wracali to zjebała się winda, 30-40 minut trzeba było czekać aż ktoś przyjedzie i otworzy ją kluczem. Nie wiedziałem, że jest taki "zawód" jak otwieracz wind, bo to jakoś po drugiej było, dzwoniłem na komórkę i gość przyjeżdżał z drugiego końca Poznania :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...