Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lolz? Potraktowały to jako komplement :kekeke:


W Zambrowie to wszyscy mieliśmy głównie od nazwiska, ale wiadomo, jakieś podśmiechujki z każdego czasem były, szczególnie przy obcych znajomych :D.


FYM, ciężko zapoznać, Keitha chyba w Posen nie spotkałem jeszcze ;).

Odnośnik do komentarza

Bo bywam tam okresowo, jak to student dojezdny.

Dziwne macie zwyczaje na wschodzie, u nas za wulgarny sposob przekazania tej treści jeszcze w ryj bym zgarnął.

Biorąc pod uwagę, że dostałeś w ryj za dyskusje o geografii to jest to całkiem prawdopodobne.

 

JBWA.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Kurwa, oczywiście wszystko pojebałem z tą działalnością :keke: Dziękuję ifirma.pl za opcję czatu z konsultantem, Pani będzie teraz wszystko ze mną poprawiała :keke: Aż zaczynam serio rozkminiać jakąś księgowość, bo samemu się jednak gubię w tych zawiłościach :-k

Bawiłem się sam w księgowego na początku. Jak masz mały ruch to jest to do ogarnięcia jak jesteś na kpir. Teraz bym nie dał rady. Z księgowym od 5 lat i mam spokój.

Odnośnik do komentarza

 

Bo bywam tam okresowo, jak to student dojezdny.

Dziwne macie zwyczaje na wschodzie, u nas za wulgarny sposob przekazania tej treści jeszcze w ryj bym zgarnął.

Biorąc pod uwagę, że dostałeś w ryj za dyskusje o geografii to jest to całkiem prawdopodobne.

 

JBWA.

widzisz, to chyba moze byc racja, ze człowiek widząc mnie ma ochotę mi przypierdlic, nie sądziłem, że ze mna az tak źle
Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, oczywiście wszystko pojebałem z tą działalnością :keke: Dziękuję ifirma.pl za opcję czatu z konsultantem, Pani będzie teraz wszystko ze mną poprawiała :keke: Aż zaczynam serio rozkminiać jakąś księgowość, bo samemu się jednak gubię w tych zawiłościach :-k

Bawiłem się sam w księgowego na początku. Jak masz mały ruch to jest to do ogarnięcia jak jesteś na kpir. Teraz bym nie dał rady. Z księgowym od 5 lat i mam spokój.

 

No tak, na jednoosobowej to jest do ogarnięcia, dlatego to robię ;) Ale kilka zawiłości zawsze się wkradnie, trochę niestandardowych rzeczy robię :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Bo bywam tam okresowo, jak to student dojezdny.

Dziwne macie zwyczaje na wschodzie, u nas za wulgarny sposob przekazania tej treści jeszcze w ryj bym zgarnął.

Biorąc pod uwagę, że dostałeś w ryj za dyskusje o geografii to jest to całkiem prawdopodobne.

 

JBWA.

widzisz, to chyba moze byc racja, ze człowiek widząc mnie ma ochotę mi przypierdlic, nie sądziłem, że ze mna az tak źle

 

Nawet jak ma ochotę to nie powinien tego robić. Bicie innych (nie licząc obrony własnej) to czysty podludzizm.

Odnośnik do komentarza

Lucas, IRL masz ksywę Cipao? :keke:

 

Cipao, Dexter hmmm...

 

Niezłe dupy swoją drogą

Nominowany był też przywódca ISIS ;).

El-Bagdadi z pewnością bardziej zasłużył. Coś tam dokonał, w przeciwieństwie fo Merkel.

 

 

Mogli dostać w duecie za współpracę ;)

 

 

Keith i jak się wczoraj z nami grało w hotsa? Trochę za mocno w kille idziesz, tu liczy się życie i drużyna :P

 

Nie chce się Wam pracować? Ja wyliczyłem, że jak będę zapierdalał tak jak dzisiaj (pierwszy dzień drugiej umowy) to umowę o dzieło, na wykonanie której mam miesiąc zrobię w siedem dni :keke: Wtedy jakoś znośnie minie ten grudzień na dwie roboty...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...