Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kończysz grać o 5, to pewnie idziesz prosto do pracy. A o 3:30 to szkoda już sobie głowę zawracać snem. Dociągasz przed konsolą do 5 i... do pracy.

 

- Ja mam bardzo dobre połączenie proszę pana. Z internetem. Wstaję rano za piętnaście trzecia, zimą nadal ciemno i się słońce nie odbija w monitorze. Za piętnaście trzecia jestem już ogolony, bo goliłem sie chyba ze dwa dni temu. Dokańczam pizzę co została ze śniadanioobiadokolacji z dnia poprzedniego i odpalam kompsa.

- No ubierasz się pan.

- No tak, w dresy jak jest zimno. Opłaca mi się przebierać do komputera?

- Fakt!

- Do ogrania mam w końcu FM16, więc FM idzie na start.

- I grasz pan?

- Nie, ale i tak mam dobrze, bo w FM14 mam fajną karierę Kilmarnock i nie chcę jej kończyć dla nowej wersji. Także odpalam Train Simulator. Pojeżdżę sobie pociągiem, to jest godzinka. Potem odpalam sobie jutubka i oglądam głupoty, bo widzisz pan, jutubek rano ma najlepszy transfer, inaczej się ścina. Wyłączam jutubka, wklejam linki na foruma i odpalam konsolę. A potem to już mam z górki: quest w Fallouta, meczyk w NBA 2K i już jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest ledwo za piętnaście dziewiąta! To jeszcze mam kwadrans, to sobie w Bejeweld na telefonie pogram i pocztę przejrzę, żeby potem czasu głupio nie tracić. Odpalam Prison Architecta i góra 22:50 kończę robotę. Gole się, jem śniadanioobiadokolację i idę spać.

Odnośnik do komentarza

Ej, excelowe wariaty, mam zagwozdkę ;)

 

Wstawiam sobie w komórkę A1 formułę =TODAY() a w komórkę B1 =DAY(A1) i w tej komórce B1 dzisiaj dostaję piękną cyfrę 8.

 

W kolumnie C mam dane od 1 wiersza do 31 wiersza. W komórce D1 chcę, żeby sumowały mi się dane zależnie od dnia, czyli jeśli dzisiaj jest 8.12, to chcę zsumować komórki =SUM(C1:C8) . Czyli chcę żeby w tym było coś takiego =SUM(C1:C[wartośćB1])

 

Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

 

Sprawiłeś, że aż się zaśmiałem na głos i nie wiem, jak współpracownikom wytłumaczyć, z czego się śmieję :D

 

Mówiłeś, że dziś święto i ludzie mają wolne :P

 

Ci co chcą hajsu lub źle przekalkulowali dni urlopowe i im brakuje jakichś do wybrania (jak mi :P), to pracują. ;)

Odnośnik do komentarza

Ej, excelowe wariaty, mam zagwozdkę ;)

 

Wstawiam sobie w komórkę A1 formułę =TODAY() a w komórkę B1 =DAY(A1) i w tej komórce B1 dzisiaj dostaję piękną cyfrę 8.

 

W kolumnie C mam dane od 1 wiersza do 31 wiersza. W komórce D1 chcę, żeby sumowały mi się dane zależnie od dnia, czyli jeśli dzisiaj jest 8.12, to chcę zsumować komórki =SUM(C1:C8) . Czyli chcę żeby w tym było coś takiego =SUM(C1:C[wartośćB1])

 

Jak to zrobić?

 

Powinno pomóc:

 

=SUM(INDIRECT("c1:"&"c"&B1))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...