Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

na forum to wychował się taki Lucas, ale takim głąbem raczej nie ma co się chwalić :/

 

czego tak uczepiliście się tego Łukasza? proszę, wyjaśnij :>

 

 

Jak widzę, że najbardziej się do mnie Gacki dopierdalają to nawet z tego dumny jestem ;).

Odnośnik do komentarza

 

Mam wrażenie, że Fenomen wrzuca post "szkalujący" Real Madryt do tematu o Realu, po czym pełen poczucia zwycięstwa zaczyna się nad tym masturbować...

 

Tak patrzę na te posty i nie mam pojęcia, o co mu chodzi. No pomylili się w klubie, ktoś zawinił ... i co z tego, cokolwiek to zmienia, że powinni dostać karę?

wkurza mnie tlumaczenie, ze jacy to oni nie sa biedni, ze nie wiedzieli, ze nie zostali poinformowani i w ogole...

 

Ale ja nie widzę, że ktoś broni Realu. Raczej wszyscy jadą po władzach itd. Kibic FCB w takim temacie ciekawy zawsze jest (w granicach rozsądku ofkors), ale Feno NA LITOŚĆ BOSKĄ- czytaj co jest wrzucone stronę wcześniej!!! Plizzzz :eusa_pray: Wrzucałem cytaty, które później Ty powtarzasz i dajesz dokładnie to samo. ;)

Odnośnik do komentarza

pisałem, że nie mam warna od Icona, myliłem sie jednak http://prntscr.com/99yy7g

Mylisz się dopiero w tej chwili. Pierwszy warn nie jest warnen: to tylko informacja, że zmieniłeś nicka. Drugi warn też nie jest warnem, to jakieś kuriozum o nazwie (nałożenie maski NoHP na życzenie użytkownika (czyli że sam poprosiłeś, by na jakiś czas Marynię Ci wyłączyć, bogowie tylko wiedzą czemu)).
Odnośnik do komentarza

 

pisałem, że nie mam warna od Icona, myliłem sie jednak http://prntscr.com/99yy7g

Mylisz się dopiero w tej chwili. Pierwszy warn nie jest warnen: to tylko informacja, że zmieniłeś nicka. Drugi warn też nie jest warnem, to jakieś kuriozum o nazwie (nałożenie maski NoHP na życzenie użytkownika (czyli że sam poprosiłeś, by na jakiś czas Marynię Ci wyłączyć, bogowie tylko wiedzą czemu)).

 

Ale wiesz, że Icon wyłączał HP innym użytkownikom, bo miał taki kaprys? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

20expFc.png

 

 

Jeszcze wrzucę swoją kronikę kryminalną ;)

Uderzyłem w księdza, w Polsce dobrej zmiany nie ma już dla mnie przyszłości :/

...i za cholerę nie wiem już, o co chodziło z tym adrianizowaniem :)

 

 

Ta, ja pamiętam. Ze Szczurkiem cały dzień męczyliśmy wszystkich w Maryni, że urodziny ma adrian i _adrian. I chyba obaj dostaliśmy za to warny ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

pisałem, że nie mam warna od Icona, myliłem sie jednak http://prntscr.com/99yy7g

 

Mylisz się dopiero w tej chwili. Pierwszy warn nie jest warnen: to tylko informacja, że zmieniłeś nicka. Drugi warn też nie jest warnem, to jakieś kuriozum o nazwie (nałożenie maski NoHP na życzenie użytkownika (czyli że sam poprosiłeś, by na jakiś czas Marynię Ci wyłączyć, bogowie tylko wiedzą czemu)).

Ale wiesz, że Icon wyłączał HP innym użytkownikom, bo miał taki kaprys? ;)
Wiem, że na pewno była taka sprawa, że ktoś sam o to poprosił. Uzasadnienie warna dla Keitha sugeruje, że to właśnie o Keitha chodziło (swoją drogą już dawno zapomniałem, że Keith to Rafee :) ).

 

 

 

20expFc.png

 

 

Jeszcze wrzucę swoją kronikę kryminalną ;)

 

Uderzyłem w księdza, w Polsce dobrej zmiany nie ma już dla mnie przyszłości :/

...i za cholerę nie wiem już, o co chodziło z tym adrianizowaniem :)

Ta, ja pamiętam. Ze Szczurkiem cały dzień męczyliśmy wszystkich w Maryni, że urodziny ma adrian i _adrian. I chyba obaj dostaliśmy za to warny ;)

No chyba nie tylko w Maryni :)

Przykro mi, ale siejesz wiatr. Akcja, reakcja, te sprawy. Proszę, byś adrianizowanie zamknął w ramach Maryni. Aż tyle, tylko tyle.

Odnośnik do komentarza

 

20expFc.png

 

 

Jeszcze wrzucę swoją kronikę kryminalną ;)

Wyplynie przy procesie beatyfikacyjnym...

Nie widzę powodów swoich ostrzeżeń :<.

 

A w temacie stażu na forum to się kiedyś z panem historykiem Feanorem zbierzemy i wydamy monografię CMF :kekeke:

Henkel kiedys nawet kupil domene i narysowal timeline sceny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...