Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę, że zmiany zadziałały bez klikania w link aktywujący, ponieważ outloock ściągnął emaile jako nieprzeczytane, jakby ktoś się zalogował na mojego maila z poziomu przeglądarki to outloock odebrałby wiadomości jako przeczytane lub wcale.
Outlook nigdy nie ściągnie Ci emaila jako przeczytanego. No, chyba, ze masz Exchange. Jeśli nie masz to możesz być pewien, że ktoś oprócz Ciebie zna Twoje hasło do skrzynki i czyta Twoje maile,
Odnośnik do komentarza

Racja, nieprzeczytanego nie ściągnie, moja pomyłka. Exchange nie używam, ale zawsze pozostaje kwestia zdobycia hasła do adresu.

 

Z pewnością na moją korzyść jest to, że posiadam wersję pudełkową i zgodnie z prośbą Steam Support na platformie technicznej, mogłem im wysłać zdjęcie tego klucza z kodem od nich, tak jak to wymagają. Mam nadzieję, że w poniedziałek, najpóźniej wtorek wszystko się wyjaśni.

 

Może ktoś zhakował moje konto nie koniecznie przez steama, może przez mój komp (ale na nim nie ma haseł oprócz tych zapamiętanych przez programy), jednak obecne rozwiązanie rejestracji gry może być potencjalnym zagrożeniem jej utracenia. Nie piszę tego, by kogoś przestraszyć czy zniechęcić, taka jest moja opinia.

 

Co do aktywności na forum i braku piratów. Znalazłem FM na torrentach jednak bez kraka i z ciekawości poczytałem sobie komentarze. Wśród piratów krążą plotki, że podobno sam producent opłacił jedną z ekip hakujących, aby przez pierwsze miesiące nie wypuszczali cracka :hahaha:

Odnośnik do komentarza

 

hosearcadio, gdybym chciał Ci się włamać na konto, to po kliknięciu w taki link potwierdzający, zaznaczyłbym wiadomość "jako nieprzeczytaną", żeby jak najdłużej to nie wyszło na jaw ;)

Nie no rozumiem. Tylko, aby to coś dało, to wpierw byś musiał dorwać się do mojego konta Steam, by zmienić cokolwiek na nim

Odnośnik do komentarza

hosearcadio, gdybym chciał Ci się włamać na konto, to po kliknięciu w taki link potwierdzający, zaznaczyłbym wiadomość "jako nieprzeczytaną", żeby jak najdłużej to nie wyszło na jaw ;)

Nie no rozumiem. Tylko, aby to coś dało, to wpierw byś musiał dorwać się do mojego konta Steam, by zmienić cokolwiek na nim

 

No to dorwał Ci się do wszystkich passów. Do Steam, do poczty, do gg, do haseł na forum.

Odnośnik do komentarza

Hmm, nie sądzę. Jak już to wkradł mi się do emaila, tylko jednego. W przypadku tego adresu to żadna strata.

Piszę tak dlatego, że tylko Steam "straciłem". Na kompie nie ma też pozostałości po jakiś "atakach".

Ja jestem zdania - nie wiem, być może błędnego - że konto zostało zhakowane przez Steam, a nie przez kompa.

Odnośnik do komentarza

Pewnie informatycy ze steama się nudzili i wbili się biednemu Polakowi z Poznania żeby nie mógł grać... i było trzeba tyle grać ? :D Teraz będziesz czekał bo oni dobrze wiedzą że pojedziesz na cmentarz a nowy klucz wyślą Ci jak już wrócisz z grobów :)

Mogą wysłać nawet za tydzień w poniedziałek, byleby pomogli. Nawet będzie to lepsze rozwiązanie bo właśnie za tydzień mam egzamin, więc bez FM będzie więcej czasu do nauki :D

Odnośnik do komentarza
W tym roku 8 dni po premierze mamy 27 stron wątku, rok temu po tylu dniach od premiery były 42 strony. Powód jest prosty: w tym roku piratom jeszcze się nie udało scrackować FMa, w zeszłym crack był zdaje się jeszcze przed premierą. Producent gry się zarobi więcej, bo więcej ludzi zdecyduje się na oryginał - innej możliwości nie mają. Za to stracą strony poświęcone grze, bo będzie jednak mniejszy ruch na stronie niż gdyby był dostępny pirat. Mniejszy ruch na stronie to mniejsze wpływy z reklam. Takie widać wady i zalety piracenia.

 

 

Pracuję w sklepie w którym sprzedaje się również gry i wczoraj rozmawaiłem na ten temat z kolegą odpowiedzialnym za ten dział. Otóż sprzedaliśmy o połowę mniej FM niż rok wcześniej. Coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek

 

Mam taką serdeczna prośbę. Gram obecnie w FM2010 i chciałbym rozpocząć grę Borussią Dortmund. Niestety brak aktualizacji po ostatnim oknie transferowym powoduje, że skład drużyny oraz statystyki zawodników znacznie odbiegają od rzeczywistości. Dlatego miałbym serdeczną prośbę o zamieszczenie na forum (lub przesłanie mailem na adres michalko@g.pl) screenów z edytora lub Genie scouta do FM 2012 z atrybutami startowymi zawodników oraz sztabu szkoleniowego Borussii Dortmund. Mając takie dane "pogrzebie" sobie trochę w edytorze i będę mógł się cieszyć rozgrywką z aktualnym składem i statystykami zawodników...

 

Z góry dziękuję wszystkim "dobrym duszom" za pomoc

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza

Ehh, kończę Górnikiem drugi sezon, doczekałem się w końcu zakończenia pierwszego etapu rozbudowy stadionu. 24000 miejsc na stadionie, już liczyłem dochody z biletów, a tutaj... 4476 widzów na stadionie?! No sorry, ale w pierwszym sezonie 4 miejsce w lidze, teraz cały czas między 2-5 jestem i tylko tylu widzów na otwarciu ze Śląskiem (liderem)? Dziwne jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...