Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety crack już wyszedł :( ale do wersji 12.0.2 a nie do 12.0,3 wiec chodz tutaj jest pocieszenie małe ze nie wszystko im się udało. Jestem posiadaczem fm od wczoraj pierwsze raz kupiłem grę w steam i jak na razie żadnego problemu nie ma oby tak dalej. Wrażenia z gry pozytywne trochę trzeba się przyzwyczaić. I mało pytanko gra bedzię się automatycznie aktualizować przez steam ??.

Odnośnik do komentarza

mogę jakoś tak zrobić, by za automatycznie pokazywały mi się atrybuty zawodnika na całym ekranie tak jak to było w poprzednich wersjach i nie musiał klikać tego przycisku ?

 

i czy w ogóle znaleźliście skin, który bazuje na poprzednich wersjach FM ? (od 09 do 11 ?)

 

ustawiasz to w opcjach masz tam Skecja domyślna piłkarz i klub.

Odnośnik do komentarza

no chyba jednak sa te rozne killery wystarczy ustawic dosrodkowanie na krotki slupek i zeby zawodnik dobrze grajacy glowa wbiegal na krotki i bramka ale moze to zawczesnie pisze bo zagralem dopiero jeden mecz ligowy

 

Kilka stron wcześniej właśnie o tym pisałem. Nie wygląda to tak jak w poprzedniej wersji z wrzutką przed pole karne, ale tez jest mało realne moim zdaniem..

 

inakiastizhistoriastaty.th.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem pół sezonu Juventusem i przyznam, że gra się w miarę. Zmiany rzeczywiście kosmetyczne. Jeśli chodzi o sam trening to trochę mało efektów przynosi, mam swój program treningowy zaczerpnięty bezpośrednio z FM2011 i praktycznie nie zauważyłem przyrostu atrybutów przez całe pół roku u żadnego z grających zawodników, nawet tych z potencjałem większym od aktualnych umiejętności, przy czym ściągnąłem paru trenerów, od samego początku, tak aby ani jeden z rodzajów treningów nie miał mniej niż 4 gwiazdek. Nie mówiąc już o prawie zerowym przyroście w drużynie juniorskiej, ale do tego już się w gruncie rzeczy przyzwyczaiłem. Dodali niby więcej możliwych wypowiedzi przy rozmowie motywacyjnej, ale wiele to nie zmienia. Oczywiście dużym plusem jest dodawanie lig i taki jeden drobiazg a mianowicie informacja o jakiejś mniej groźnej kontuzji zawodnika w czasie mecz wraz z automatyczną możliwością zmiany.

 

To ciekawe, bo ja mam ustawiony trening domyślny, jeden trener 3 gwiazdki, trzech 3,5, reszta nie schodzi poniżej 4 i po 2/3 sezonu musze powiedzieć, że piłkarze mi się ładnie rozwijają. Gram BVB - rekordzista Gundogan w tym czasie rozwinął 8 parametrów o 1.

 

Z nowości podobaja mi się rozmowy motywacyjne. Od razu po naszej wypowiedzi znamy reakcje zawodników i łatwiej się zorientować jakie słowa wypowiedzieć w danej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

350k$ tygodniowo, 10 mln premii, 35k za wystep i za gola.

To jest trochę ponad 13 mln euro, więc jeszcze względnie, widzę też, że w miarę rozsądne klauzule udało Ci się wynegocjować, bo u mnie chcia za występm ponad 300k euro.

 

Ale teraz najlepszy numer. Cały sezon City chciało go sprzedać i dawało mu kary. Zaczynam drugi sezon, Tevez jest nadal na liście transferowej i jest niezadowolony a podpisuje nowy kontrakt! To jest chore!!!

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi jeszcze jednej małej rzeczy. Otóż przy przydzielaniu zadania scoutowi możemy wybrać region poszukiwań. Brakuje mi w opcjach "Bałkan". Chorwacja, Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Bułgaria, Albania. Szczególnie 4 pierwsze państwa mają podobną kulturę piłkarską skąd pochodzi wielu ciekawych grajków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...