Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem ze Steam rozwiązany i to dość szybko. Już w niedziele około godz. 23 Steam Support odpisał na moje zgłoszenie. Stwierdzili, że rzeczywiści wygląda na to, że ktoś się włamał do mojego konta. Jednak oni samo konto zresetowali i podali mi instrukcję jak mam postępować by je odzyskać.

 

W tym miejscu chcę podziękować Gietz'owi za pomoc w zgłoszeniu mojego problemu do Steam Support. Jeszcze raz wielkie dzięki, :respekt:

Odnośnik do komentarza

siema mam problem mianowicie wyskoczył mi błąd który pierwszy raz widze w momencie przejscia do meczu i analizy jego pojawia sie komunikat XML PARSING ERROR NOT WELL FORMED (INVALID TOKEN) AT LINE 1 OF VIEWS -V1-OPPOSITION-TACTIC--VIEWS XML. potem klikam ok i niby wracam do grania ale rozdzielczosc sie zmienia na fatalna i nie moge bardzo nic zrobic jak macie jakies pomysly to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Pracuję w sklepie w którym sprzedaje się również gry i wczoraj rozmawaiłem na ten temat z kolegą odpowiedzialnym za ten dział. Otóż sprzedaliśmy o połowę mniej FM niż rok wcześniej. Coś w tym jest...

 

Pomny wieloletnich doświadczeń z Sigames, premier, patchy zaraz po premierze itd. W tym roku całkowicie olałem premierę nowego Fm2012, zobaczyłem demo i to co jest z "nowości" znowu powinno być jako patch.

Więc Fm2012 jak będzie w cenie jakżeż ostatnio modnych DLC, czyli za ~50zł dopiero zagości u mnie w domu. Także testujcie i zgłaszajcie bugi, co by w okolicy lutego gra była dostępna z możliwymi patchami ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie odnośnie PATCH'a 12.0.3 Wydaje mi się że nadal nie mam USTAWIANIA SIĘ w treningu dla bramkarzy. Do tego w Milanie skopiował mi sie zawodnik Stephen El Shaarawy. Tyle ze nie moge ich dwoch wystawic do gry bo jest jakos jeden ale widac ich dwóch. Trudno to wutłumaczyć :) ale mialem problemy z zatwierdzeniem składu. Jakos to wkońcu mi sie udało i teraz jeden jest w rezerwach a drugi w pierwszym skladzie :/ Kumplowi natomiast w lidze Rosyjskiej budują stadion na 24 tysiące ludzi za 4 mln euro, więc chyba robią go z gliny :D A sezon trwa 1,5 roku :) a jakie są wasze spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem właśnie grać Rossoneri i nikt mi się nie sklonował.

 

Brakuje mi natomiast jednej rzeczy w terminarzu. W informacjach meczu jest podane miejsce, w którym jest nazwa stadionu tylko podana. W poprzedniej edycji była też miejscowość, co przydaje się np. przy grach na neutralnych stadionach (finały pucharów)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie odnośnie PATCH'a 12.0.3 Wydaje mi się że nadal nie mam USTAWIANIA SIĘ w treningu dla bramkarzy. Do tego w Milanie skopiował mi sie zawodnik Stephen El Shaarawy. Tyle ze nie moge ich dwoch wystawic do gry bo jest jakos jeden ale widac ich dwóch. Trudno to wutłumaczyć :) ale mialem problemy z zatwierdzeniem składu. Jakos to wkońcu mi sie udało i teraz jeden jest w rezerwach a drugi w pierwszym skladzie :/ Kumplowi natomiast w lidze Rosyjskiej budują stadion na 24 tysiące ludzi za 4 mln euro, więc chyba robią go z gliny :D A sezon trwa 1,5 roku :) a jakie są wasze spostrzeżenia?

 

Hmm może klub sprzedał stary i dlatego tak tanio, jakies wytłumaczenie na pewno istnieje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...