Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

albo ekwiwalent za wyszkolenie zawodnika...

Dokładnie chodzi o Sycheva, grał on 3 lata w Spartaku Moskwa, potem 2 w OM i teraz od 7 lat jest w Lokomotivie, więc raczej to nie chodzi o ekwiwalent. Tym bardziej, że chodzi to o sumę 2,4 mln euro mimo, że wartość zawodnika to 1,8 mln euro

 

A może nie zaznaczyłeś że ma przyjść do Ciebie po wygaśnięciu kontraktu, tylko teraz (najbliższy możliwy) i stąd ta kwota. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza

A ja po prostu nie kupię od złodzieja żadnego klucza.Możemy się oszukiwać, że te klucze są legalne, ale tak naprawdę wszyscy wiemy, że tak nie jest. Gram w FM od 99 roku (wcześniej CM) i jest to jedyna gra w która w ogóle gram i za którą płacę. Wolę wydać 99 zł za wersję pudełkową, niż dać 75 zł złodziejowi.

 

 

Si i Sega także rozdaja klucze. Niestety nie dostaniesz od nich żadnego zaświadczenia. Skanów ani rachunku, więc co złodzieje? ;)

 

Spróbuj tego:

 

https://support.stea...=7241-EYON-2343

 

Ale ogólnie mówiąc - to tak. Steam to kupa.

 

ukipuki: nie demonizuj, nie każdy sprzedawca kluczy to złodziej i oszust, o czym była zresztą już tutaj mowa.

 

Niestety nie pomogło, ale dzięki za chęci.

 

Mam to rozumieć, że to taka ogólna awaria steam? Bo już przynajmniej trzem osobom w tej chwili nie działa gra :|

 

Demonizujecie :| Od wersji 09 gram przez STEAM i "przypadkowo" ani razu nie miałem z nim problemów :-k

Odnośnik do komentarza

ja pierwszy raz korzystam ze steam. poprzednie wersje tylko miałem tylko box.

I jakoś nie widzę w tym problemów żadnych. Następna wersja pewnie będzie tylko via steam

 

a co do alledrogo to faktycznie jest tak jak było tu napisane. Są sprzedawcy uczciwi i nie. Najlepiej szukać sprawdzonych sklepów i dać nawet 10zł więcej, a mieć pewność niż później pluć sobie w brodę że pieniądze były wyrzucone w błoto

Odnośnik do komentarza

Miał już ktoś crasch dumpa? Ja po raz pierwszy przy okazji meczu Bayern vs. Hertha w 1. sezonie, w listopadzie, rozegrałem już cały pierwszy sezon Lechem i nie miałem żadnych craschów.

No niestety ja wczoraj zanotowalem crash dumpa praktycznie w debiucie - pierwszy mecz pucharowy 2 liga szwedzka..

Trochę mnie to zdziwiło bo laptop praktycznie nówka a w FM11 już sie ostatnio prawie nie zdarzały.. Zobaczymy co bedzie dalej..

Odnośnik do komentarza

Mam problem z logosami w nowym FM.

Wypakowuję herby do Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\logopack, a w grze ich nie ma. Zaznaczę, że jest to megapack z CM Rev z jednym plikiem .fmf. Inne elementy typu koszulki i facepacki (nie w jednym pliku .fmf, ale w wielu plikach graficznych) wyświetlają się bez problemu. Odznaczyłem oczywiście buforowanie skórki i włączyłem odświeżanie. Niestety nie mogę sobie poradzić z tym problemem i herbów jak nie miałem tak nie mam. Będę bardzo wdzięczny za jakąś radę.

Odnośnik do komentarza

stary, ogarnij się. jak Ci 2 osoby mówią, że jesteś pijany, to idź i szukaj miejsca do spania...

 

Już to gdzies słyszałem. Dość słaby tekst...Sorry, to Twoje wyżyny w końcu!

stary, ogarnij się. jak Ci 2 osoby mówią, że jesteś pijany, to idź i szukaj miejsca do spania...

 

Już to gdzies słyszałem. Dość słaby tekst...Sorry, to Twoje wyżyny w końcu!

 

Wyluzuj ziomuś muszę przyznać poprzednikom racje bynajmniej w tekście niema tam nic odnośnie tego że klucze są używane lub nielegalne tak jak ty to sugerujesz. Dużo osób kupiło od niego klucz i nie narzekają. Wciskając ctrl + a zobaczysz całość tekstu nawet napisanego białą na białym tle. Przyjrzyj się odkładnie. Pozdrawiam i wyluzuj :)

PS. Od razu wiedziałem że Poznaniak bo taki cwany i hardy a na mieście bym go pewnie nie spotkał bo jest zabunkrowany w chacie i udaję Bóg wie jakiego kozaka w necie. Bez urazy mistrzu ale za prawdę nie możesz się gniewać. Jeszcze raz pozdrawiam :)

 

A więc przychodzi ta magiczna chwila abym może i ja wypowiedział się na temat najnowszej odsłony FMa. Tak więc na razie nie dałem rady na dobre rozkręcić swej kariery w najnowszym FMie ze względu na brak czasu, ale mogę śmiało powiedzieć że jestem mile zaskoczony. Grałem naprawdę niewiele ale ponoć najważniejsze jest pierwsze wrażenie (podobnie jak z kobietami) a w moim przypadku pierwsze wrażenie odnośnie najnowszej odsłony FMa jest bardzo pozytywne. Jak na razie nie doszukałem się żadnych bugów (poza tym z bramkarzami który z resztą jest już naprawiony), moim zdaniem czytelny interfejs, dużo okien które można dostosować do własnych potrzeb (co dla mnie jest wielkim +) tryb 3D wygląda zadowalająco, ogólnie jak na razie gra mi się podoba. Coś więcej napiszę może w weekend bo wygląda na to że będę miał trochę czasu żeby posiedzieć przy najnowszym FMie. Podsumowując jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to sądzę że śmiało z czystym sumieniem mógł bym polecić najnowszego FMa wszystkim niezdecydowanym graczom. Tak więc na ten czas to wszystko ode mnie. Pozdrawiam Tynek

 

PS. Czy wy też nie możecie edytować postów ?

Edytowane przez Dudek
Edytować można poprzez otworzenie opcji "edycji" w nowym oknie przeglądarki.
Odnośnik do komentarza

Mam problem, kiedy wchodzę w okno atrybutów zawodnika to najczęściej pod zdjęciem piłkarza nie pojawiają się jego dane, takie jak waga, wzrost, przybliżona wartość itp., te pola są po prostu puste. Czy komuś jeszcze się to zdarza? Można temu jakoś zaradzić?

 

Już w demo to zauważyłem. Póki co wydaje mi się, iz jedynym sposobem na wyświetlenie tych danych w oknie atrybutów jest przestawienie w opcjac sekcji domyślnej piłkarza z 'profilu' na 'atrybuty'. Wtedy co prawda mamy okno domyślne po staremu (fm11), ale za to widać tam ten dane, o które pytasz. Ja jednak szybko się przyzwyczaiłem do wersji z profilem.

 

Zauważyłem dwa bugi (albo i nie, zależy jak to ocenić, wszak jedno to drobnostka):

* gry zawodnik jest jednocześnie trenerem w profilu mam jego atrybuty piłkarskie i link "pokaż atrybuty", który po naciśnięciu nie reaguje, aby przejść do szczegółowych atrybutów trzeba klikać "atrybuty zawodników" z górnego menu (zwykłe niedopracowanie z pewności, nijak to nei utrudnia gry)

* drugi błąd jest moim zdaniem poważniejszy, ale nie da się tego jednoznacznie stwierdzić bazując na jednej tylko karierze - mianowicie wydaje mi się, iż powróciły 'killer cornery'.. Astiz u mnie ma póki co 35 spotkań zagranych w sezonie i przy tym 18 bramek, a na niego właśnie idą dośrodkowania z narożników boiska.

Odnośnik do komentarza

Hehe. Białe literki na białym tle. Gosciu to jest filmik z instrukcją "krok po kroku".

Jak zakupiłem klucz na allegro i czuje się uczciwy. Co prawda czekałem na niego jedną dobę, bo chłop wystawił w aukcji 1000 kluczy, a posiadał zaledwie 25. Jesli ktos ma 4500 komentarzy, to trzeba mu zaufac, ze posiada klucze legalne. Skoro posiada klucze do kazdej gry potrzebującej Steama to nie wierze, ze jest złodziejem i jeszcze nikt sie nim nie zajął.

Odnośnik do komentarza

hosearcadio: A czy te warunki są spełnione?

 

Your Steam account may have been “hijacked” if you are unable to log in, your personal settings have changed, or it appears that someone else was using your account to play games.

 

Gra kupowana na allegro? Próbowałeś grać na dwa komputery itp? Masz jasny opis kroków, najpierw sprawdź czy możesz się swobodnie zalogować na Steam.

Odnośnik do komentarza

Grę kupiłem w wersji pudełkowej, w preodrerze na CM Rev, nie mogę się zalogować do steama ani na stronie steam. Steam jest zainstalowany na 2 kompach, ale korzystam z niego tylko na jednym, na drugim kompie (który jest w domu) nie był on przez jakiś rok uruchomiany,

Dodam tylko, że mój angielski nie jest rewelacyjny i nie wszystko do końca rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...