Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dluga trwa instalacja przez steam? Czy przez steam moge zainstalowac tylko na 1 kompie ?

Znalazlem na inmudo i koles mnie zapewnial ze to jest od dystrybutora na Polske i pelen legal kosztuje 109,90 pln i klucze sa dostepne, troche drogo jak na steam ale pewne zrodlo przynajmniej tak mi sie wydaje

 

ja kupowałem klucz przez inmudo, płaciłem 109pln, robiłem przelew odrazu przez ipko, kod dostałem po kilku sekundach od zrobienia przelewu.Nie miałem żadnych problemów z aktywacją przez steama. Wiec polecam.

Odnośnik do komentarza

Dluga trwa instalacja przez steam? Czy przez steam moge zainstalowac tylko na 1 kompie ?

Znalazlem na inmudo i koles mnie zapewnial ze to jest od dystrybutora na Polske i pelen legal kosztuje 109,90 pln i klucze sa dostepne, troche drogo jak na steam ale pewne zrodlo przynajmniej tak mi sie wydaje

 

ja kupowałem klucz przez inmudo, płaciłem 109pln, robiłem przelew odrazu przez ipko, kod dostałem po kilku sekundach od zrobienia przelewu.Nie miałem żadnych problemów z aktywacją przez steama. Wiec polecam.

 

ale czy dlugo trwa sama instalacja gry? To leci normalnie jak z plyty czy jak?

Odnośnik do komentarza

Czytałem wiele postów o tym czy można czy nie można uruchamiać gry na dwóch komputerach... Piszecie o offline.... Prosiłbym o wypowiedzenie się kompetentnej osoby, żeby ostatecznie zakończyła ten temat. Można czy nie można? Bo nie ukrywam.... chciałbym kupić grę na spółkę z bratem, co wiąże się z grą na dwóch komputerach. Czy jest to faktycznie możliwe? Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Można grać nawet na 999 komputerach równocześnie, sprawdzone. Qnen, wystarczy offline mode w steamie i żaden z was nie musi wyłączać internetu.

 

W momencie, gdy mam na laptopie uruchomiony steam w trybie offline i uruchamiam 2 komputer gdzie steam jest także zainstalowany następuje wylogowanie :-k

 

Chociaż właśnie sprawdzam i nie wylogowało mnie :-k

Odnośnik do komentarza

Hmm, może to samo ip ma coś do tego. Testowałem to z kumplami i bez problemu każdy u siebie mógł się zalogować na to samo konto, zainstalować grę, przejść na tryb offline i grać bez żadnych problemów, równocześnie np. siedząc na gadu.

 

Dziwne :-k Obadam to jak będę miał laptopa podłączonego do innej sieci.

Odnośnik do komentarza

Ten post piszę aby podziękować Gietz'owi za pomoc i ku przestrodze innych użytkowników Steam.

 

Nie chcę nikogo straszyć, ale moje konto zostało wczoraj zhakowane i nie mam dostępu do mojego konta Steam, a co za tym idzie do FM :( Napisałem wczoraj do supportu steam'a, ale obawiam się, że pomoc otrzymam dopiero po weekendzie. Mam jednak nadzieję, że mi pomogą odzyskać FM.

 

W tym momencie wychodzi pewna bolączka tego co Sega nam zaaplikowała. Otóż, w trosce o zabezpieczenie gry przed piratami, narazili użytkowników na straty, gdyż muszą oni korzystać, jakby to ie było, z platformy nie używającej jakiś rewelacyjnych zabezpieczeń.

 

Mam nadzieję, że wielu graczy nie znajdzie się w mojej sytuacji, tym bardzie, że aby odzyskać swojego FM trzeba wysłać do supportu zdjęcie cd-keya gry wraz z kodem otrzymanym emailem od pomocy steam.

 

Jak SupportTeam rozwiąże mój problem dam znać, ale w tym momencie warto pomyśleć czy wykorzystanie tej platformy jest najlepszym rozwiązaniem na piratów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...