Skocz do zawartości

Reakcja CMF na wydarzenia w Paryżu 13.11.2015


Kowalinho

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale czego oczekujesz? Jakie są te "nasze reguły"? Przecież państwa Zachodu uczestniczą w walce z radykalnym islamem na Bliskim Wschodzie, a zamachowcy nie są głaskani po głowach. Może służby mogłyby działać szybciej, bądź sprawniej jak przy okazji tych braci od Hebdo, no ale gdzie tu ta lewacka tolerancja? Ktoś pochyla głowę i mówi "biedni terroryści"? Czy może jednak ktoś się stara powiedzieć, że 2 mld muzułmanów nie są jednolitą masą mięsa armatniego, które należy anihilować.

Odnośnik do komentarza

Dopóki będą wybryki chuligańskie wśród kibiców i będę w tej grupie pewnie będę traktowany z góry jako element niebezpieczny, hołota i tak dalej. Tak samo z islamem. I mogę sobie edukować, mówić jak było, że tyle przejechałem i jestem cały, o akcjach - na nic, dalej będzie to tak utrwalone. Tak samo z drugiej strony.

 

O moją widzę na temat terroryzmu proszę się nie martwić, podobno ktoś zarzucał tu brak przygotowania merytorycznego, ja napisałem licencjat o europejskim terroryzmie.


Problem jest dwojaki :

 

- masy muzułmanów, z których każdy może być gotowy do dżihadu (no bo jak wytłumaczyć sprawców zamachu np. w Londynie? Rodzą się tam, żyją 30 lat i nagle dostają sygnał i zabierają sobie życie i innym)

 

- amerykańska inwazja, a także europejska

 

Druga opcja prowokuje terroryzm na kontynencie, chcą odwetu i... mają czym uderzyć, gdzie uderzyć, bo właśnie lewackie umysły im na to pozwoliły, przygarniając, dając prawa i przywileje fałszywej asymiliacji.

Odnośnik do komentarza

To zamykamy granice dla wszystkich czy wcale?

No i znowu - absurd. Nigdy nie byłem i nie będę za zamykaniem granic. Zdrowy rozsądek nakazuje jednak, żeby państwa europejskie miały kontrolę nad tym co dzieje się w ich obrębie. We francuskich miastach są muzułmańskie dzielnice wyjęte spod prawa. Według ciebie to okej? To jest ta równość?
Odnośnik do komentarza

Logika prawaka vol. 3:

Nie wpuszczajmy uchodźców uciekających przed radykałami do naszego kraju, bo ich dzieci mogą, podkreślam - mogą, wyrosnąć na radykałów, którzy później robią takie zamachy. Jednocześnie zabijmy wszystkich Austriaków, bo gdzieś tam u nich z rodzin Pölzlów czy Hitlerów może wyrosnąć kolejny mały tyran.

 

Dawno temu rozgryziono najpowszechniejszą bodaj przyczynę radykalizacji dzieci imigrantów - rodzice pamiętają stary, gorszy kraj, więc godzą się z nieidealną sytuacją w nowym, ale ich dzieci już tego nie pamiętają i rosną we frustracji patrząc na "starych" Europejczyków opływających w bogactwo, gdy oni mają mniej. Jak typowa biedota - intelektualna bądź materialna - nie mogąc się pochwalić edukacją (bo ta dobra sporo kosztuje) nie obrastają w dobrobyt, więc zmierzają ku wartościom darmowym - dumie z religii bądź narodu, typowym substytutom prawdziwych wartości, dostępnym za friko dla tych, którzy nie mają z czego innego być dumni. No i rosnąc w dumnych prawaków zaczynają z czasem rozwalać wszystko dookoła.

Rozwiązania są z grubsza dwa - albo ich trzymamy w gettach, jesteśmy pewni ich frustracji, ale ograniczamy ich możliwość wpłynięcia na nasze życie, albo umacniamy egalitaryzm, hurr durr lewacka ideololo i staramy się w ten sposób zminimalizować poczucie wykluczenia i inne przyczyny frustracji, które małych Abduli kierują ku radykałom.

Odnośnik do komentarza

No, ale czego oczekujesz? Jakie są te "nasze reguły"? Przecież państwa Zachodu uczestniczą w walce z radykalnym islamem na Bliskim Wschodzie, a zamachowcy nie są głaskani po głowach. Może służby mogłyby działać szybciej, bądź sprawniej jak przy okazji tych braci od Hebdo, no ale gdzie tu ta lewacka tolerancja? Ktoś pochyla głowę i mówi "biedni terroryści"? Czy może jednak ktoś się stara powiedzieć, że 2 mld muzułmanów nie są jednolitą masą mięsa armatniego, które należy anihilować.

Przecież za większość ostatnich zamachów w Europie odpowiadają obywatele posiadający paszporty krajów europejskich. A do tego doprowadziła polityka tolerancji i socjalu. To wina Europy, że ci młodzi ludzie czują większe przywiązanie do muzułmańskiego fundamentalizmu niz do zepsutej kultury Zachodu. Źródłem tego kryzysu jest zapewne brak asymilacji znacznej części tych ludzi. A kto za to odpowiada?
Odnośnik do komentarza

 

To zamykamy granice dla wszystkich czy wcale?

No i znowu - absurd. Nigdy nie byłem i nie będę za zamykaniem granic. Zdrowy rozsądek nakazuje jednak, żeby państwa europejskie miały kontrolę nad tym co dzieje się w ich obrębie. We francuskich miastach są muzułmańskie dzielnice wyjęte spod prawa. Według ciebie to okej? To jest ta równość?

 

No wijesz się jak piskorz, czyli jednak ograniczamy prawa muzułmanom? Bo jeżeli dobrze rozumiem chcesz segregacji religijno-rasowej u granic.

Odnośnik do komentarza

 

właśnie lewackie umysły im na to pozwoliły, przygarniając, dając prawa i przywileje fałszywej asymiliacji.

Jakie są te mityczne przywileje muzułmanów? Że mogą tu żyć czy dostają zasiłki na tych samych prawach co inni obywatele? To tak jak z tymi legendarnymi przywilejami dla gejów. No i tak jak sam wspominasz o sytuacji kibiców: jeśli traktować muzułmanów jako masy potencjalnych dżihadystów i profilaktycznie ich nie wpuszczać/deportować/czy jak tam miałaby się zachować ta nielewacka Europa - to tak jak wspomniał Hawk tak samo należałoby traktować inne grupy, jak właśnie np. kibice, czy łysi mężczyźni w dresach.

 

A wszelakie getta powstały w dużej mierze przez nieudolność rządów, czy brak chęci politycznej do zajęcia się tym problemem, a nie jakiejś wielkiej tolerancji.

Odnośnik do komentarza

 

 

właśnie lewackie umysły im na to pozwoliły, przygarniając, dając prawa i przywileje fałszywej asymiliacji.

Jakie są te mityczne przywileje muzułmanów? Że mogą tu żyć czy dostają zasiłki na tych samych prawach co inni obywatele? To tak jak z tymi legendarnymi przywilejami dla gejów.

Nie rozumiesz. Dla takich radykałów przywilejem gejów czy muzułmanów żyjących w jego kraju jest to, że żyją, a złe państwo nie pozwala grupie dresów ich ubić gdzieś pod płotem.

Odnośnik do komentarza

 

 

To zamykamy granice dla wszystkich czy wcale?

No i znowu - absurd. Nigdy nie byłem i nie będę za zamykaniem granic. Zdrowy rozsądek nakazuje jednak, żeby państwa europejskie miały kontrolę nad tym co dzieje się w ich obrębie. We francuskich miastach są muzułmańskie dzielnice wyjęte spod prawa. Według ciebie to okej? To jest ta równość?

No wijesz się jak piskorz, czyli jednak ograniczamy prawa muzułmanom? Bo jeżeli dobrze rozumiem chcesz segregacji religijno-rasowej u granic.
Ja pierdole...

 

Czego nie rozumiesz? Nie chce segregacji u granic. Jestem za odbieraniem przywilejów obcokrajowcom, którzy nie dostosują sie do reguł i praw obowiązujących w danym państwie. Jeżeli imigrant przyjedzie uczciwie pracować - nie mam nic przeciwko. Natomiast jeżeli odbywa się to na zasadzie wjazdu, pobierania zasiłku i zamknięcia się w dzielnicowym getcie znajdującym się ponad prawem - no to sorry, ale nie ma na to przyzwolenia. I to nie jest odbieranie praw, to jest odebranie przywileju przebywania na terenie naszego domu.

Odnośnik do komentarza

To lewakowi tak trudną pojąć, że prawa strona europejska nie równa się prawej stronie arabskiej (prawak, lol, skąd to słowo), no ale im jak pluje się w twarz to dalej udają, że pada deszcz. To właśnie lewackie masy będą pierwsze, których pozbyć się chcą islamscy ekstremiści za ich ideały, a raczej ich brak, tymczasem oni chcą im jeszcze większe prawa dawać, wincyj tolerancji. Spoko to ja też będąc w biedzie przyjadę i w imię zasad wymorduję pół Katowic bo mi nie dano szansy. :picard:

 

Hitler był lewakiem i walczył z lewackim ZSRR dla takiego Gacka to przecież niepojęte. No bo jak?

Odnośnik do komentarza

Logika prawaka vol. 2:

Wrzucaj wszystko do jednego wora z napisem "lewaki" i tocz pianę z pyska pisząc o niezidentyfikowanych "lewackich spierdolinach" - oburzaj się, gdy ktoś pisze o prawakach.

Bo europejskie rządy maja jeden wspólny mianownik - Unię Europejską, stojaca na lewicowych fundamentach. I to właśnie ta organizacja i wszyscy jej czlonkowie maja dziś krew na rękach.

 

Eu i lewicowe fundamenty, dobre :rotfl: . Inicjatywa UE wywodzi się z wizji chrześcijańskiej Europy wspólnie zarysowanej przez Ottona III i jego nauczyciela Gerberta d'Aurillaca (znanego jako papież Sylwester II), a moze i z wcześniejszej inicjatywy restytucji cesarstwa rzymskiego w 800 r.

Odnośnik do komentarza

Dopóki będą wybryki chuligańskie wśród kibiców i będę w tej grupie pewnie będę traktowany z góry jako element niebezpieczny, hołota i tak dalej. Tak samo z islamem. I mogę sobie edukować, mówić jak było, że tyle przejechałem i jestem cały, o akcjach - na nic, dalej będzie to tak utrwalone. Tak samo z drugiej strony.

I to jest równie chore. Nie masz prawa zabraniać staruszce traktowania Cię z góry jak przestępce. Ale ta sama staruszka nie ma żadnego prawa stosowania z tego tytułu jakiejkolwiek agresji wobec Ciebie tak długo, jak Ty nie stosujesz jej wobec niej. Innymi słowy to, czy wszyscy myślą, że jesteś kryminalistą bo Twoją pasją są mecze nie powinno mieć absolutnie żadnego wpływu na to jak jesteś traktowany przez funkcjonariuszy policji czy kogokolwiek innego. Niestety to kolejna patologia wywołana przez to, że policja jest organizacją ponad prawem (oczywiście w imię wyższego dobra społecznego). Policjant za przeszukanie, którego wynik okazał się negatywny, powinien tak samo jak każdy inny obywatel odpowiadać karnie za ingerencję w Twoją własność pod groźbą użycia siły. Błyskawicznie skończyłoby się traktowanie obywateli jak potencjalnych przestępców. Czyli to kim jesteś w oczach innych jest sprawą innych, nie masz prawa ingerować w ich rozum, świadomość i tok myślenia. Ale jeszcze ważniejsze jest to, że inni nie mają prawa z tego tytułu, że coś im się nie podoba ograniczać Twojej wolności tak długo, jak nie ma pokrzywdzonego wynikami Twoich działań.

Oczywiście wiem, że tak nie jest, ale tym bardziej nie powinniśmy brnąć dalej w coś, co prowadzi wprost do jeszcze bardziej niewolniczego i nieludzkiego systemu, niż jest teraz. Oczywiście wszystko w imię tfutfu zapewniania bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

To zamykamy granice dla wszystkich czy wcale?

No i znowu - absurd. Nigdy nie byłem i nie będę za zamykaniem granic. Zdrowy rozsądek nakazuje jednak, żeby państwa europejskie miały kontrolę nad tym co dzieje się w ich obrębie. We francuskich miastach są muzułmańskie dzielnice wyjęte spod prawa. Według ciebie to okej? To jest ta równość?

No wijesz się jak piskorz, czyli jednak ograniczamy prawa muzułmanom? Bo jeżeli dobrze rozumiem chcesz segregacji religijno-rasowej u granic.
Ja pierdole...

 

Czego nie rozumiesz? Nie chce segregacji u granic. Jestem za odbieraniem przywilejów obcokrajowcom, którzy nie dostosują sie do reguł i praw obowiązujących w danym państwie. Jeżeli imigrant przyjedzie uczciwie pracować - nie mam nic przeciwko. Natomiast jeżeli odbywa się to na zasadzie wjazdu, pobierania zasiłku i zamknięcia się w dzielnicowym getcie znajdującym się ponad prawem - no to sorry, ale nie ma na to przyzwolenia. I to nie jest odbieranie praw, to jest odebranie przywileju przebywania na terenie naszego domu.

 

Czyli jesteś za segregacją już wewnątrz? Dlaczego prawo ma być inne dla różnych mieszkańców danego kraju? Bo oni to ich a nasi to nasi? Ja z moim rozumowaniem jeszcze się łapie jako nasi? Powinienem się łapać? Przywileje powinny zostać całkowicie skasowane, bo istnienie przywileju automatycznie musi oznaczać istnienie dyskryminacji wszystkich innych.

 

A przywilejem jest choćby to że mogą sobie tu wyznawać swoją religię. W drugą stronę mogą być z tym problemy.

ja pierdole... dobrze przeczytałem? Przywilej wyznawania innej religii niż Twoja? PRZYWILEJ??

 

Hokej, poganinie, Jezus nie przewraca się w grobie :P

No to kurwa w niebie, w czasie tej całej mojej obrony kalifatu i morderców zapomniałem o rezurekcji.

Odnośnik do komentarza

Ale świat to nie bajka, ja mówię jak jest. Z kibicami i z islamistami.

No to brnijmy w te chore rzeczy dalej, ograniczajmy w imię bezpieczeństwa kolejne prawa kolejnym grupom, a nasze wnuki obudzą się zamknięci za murami, z obrożami na szyi, z obowiązkiem raportowania całej swojej dobowej aktywności i myśląc w jedyny słuszny sposób. W imię kurwa bezpieczeństwa. Koniec końców to ludzie ludziom robią zamachy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...