Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No kwestia charakteru, ja mam 26 lat, a od początku się tak tłumaczę. A że w trakcie rozmowy słychać, że dobrze sprecham to traktują poważnie ;)

 

Do obcego to tam chuj, nie wiem, może nie chciałem robić ojcu pszypału ;) W USA 23-latek to powinien mieć żonę i 7 dzieci, dwa domy i pick-upa, a nie oglądać kreskówki ;)

No zareagowałem jak zareagowałem, czasu nie cofnę :)

Odnośnik do komentarza

Ja lubiłem te stare, jeszcze dubingowane (Najstarsi Flinstones czy Kocia ferajna <3 (i Benny kuleczka ;))).

 

Zainstalowałem sobie netflixa, bo niby teraz tutaj w Hiszpanii już w pełni legalnie. I niby fajnie, choć hiszpańska oferta dość skromna, ale szkoda, że nie ma angielskich napisów dostępnych :(. I tak koniec końców uciekam się do wybiegu i podpinam się pod amerykański Netflix.

 

Ale muszę przyznać, że to dobra rzecz. Nie mam kablówki i tak, więc płacenie 10 euro miesięcznie za tę usługę to dobry deal. :-k

Odnośnik do komentarza

Btw moim wielkim smutkiem i niezrozumieniem jest to, że moja kobieta nie uwielbia Asteriska. Przecież animowane filmy to cudo :(

 

No i ta piosenka :wub:

Dzisiaj rano na TV4 lecial Asterix Gall. To byl pierwszy Asterix jakiego widzialem (oczywiscie przegrany na VHS) cos okolo 1990 roku. Ogladalem go u babci z kuzynem. Fajne wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...