Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Killer taksy to cheat, wykorzystujacy bledy skryptow czy silnika. Nie pamietam wielkich sukcesow w fm 07, 08 czy 09, od 10 jes cora latwiej, w 10 gralem w lm Piastem Choszczno, w 11 Flota, w 12 wygrywalem lm sredniakami, w 13 malo gralem, w 14 super Villarreal mialem, Pogon , Polska MS itp a w 15 1/2 lm z Queen o the South, MS Szkocja cy teraz.Dynamo...

Odnośnik do komentarza

Killer taksy to cheat, wykorzystujacy bledy skryptow czy silnika. Nie pamietam wielkich sukcesow w fm 07, 08 czy 09, od 10 jes cora latwiej, w 10 gralem w lm Piastem Choszczno, w 11 Flota, w 12 wygrywalem lm sredniakami, w 13 malo gralem, w 14 super Villarreal mialem, Pogon , Polska MS itp a w 15 1/2 lm z Queen o the South, MS Szkocja cy teraz.Dynamo...

w fm 07 to ja dqm killer takse stworzylem, nie wiedząc o żadnych błędach skrypty. A fm 10 byl b. Łatwy
Odnośnik do komentarza

 

Pewnie będziecie wiedzili. Czy jak zrobi się wersję strony na tablety i smartfony, to to jest jakaś dodatkowa praca do wykonania żeby na tej mobilnej wersji mozna byo też umieścić odnośnik do standardowej wersji strony?

 

Dorzucenie linka do pełnej wersji strony, czy też odwrotnie do mobilnej, to jest banał, żadna praca.

Chyba, że strona jest responsywna i ona automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu.

 

Dopiero teraz wlazłem na foruma po 24 h i zobaczyłem, ze mi odpisaliście. Już więcej wiem. To własnie jest strona responsywna i automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu. Czyli na komórce zawsze otworzy się chyba wersja mobilna. Koleś nam w robocie zrobił taka właśnie wersję jednej rzeczy i po zastanowieniu i podpisaniu umowy stwierdzam jednak, że wersja standardowa ładniej wygląda. Czy da się jakoś zrobić żeby był wybór wersji? Czy to jest pracochłonne, bo koleś mi może wyjechać, ze chce za to dodatkowy hajs. W umowie mamy zapis o darmowych "drobnych poprawkach" i jak to jest jakiś banał do zrobienia to mogę się na to powołać. A jak czasochłonne to już nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Masz dwie wersje strony czyli mobilna i normalna czy tryb responsywny? W mozilla narzedzia tryb responsywny i mozna podglad.zobaczyc. Jak tylko tryb responsywny to chwila roboty, ale.nie wiem czy normalna bedzie dobrze wygladac.na.komorkach.

Odnośnik do komentarza

Masz dwie wersje strony czyli mobilna i normalna czy tryb responsywny? W mozilla narzedzia tryb responsywny i mozna podglad.zobaczyc. Jak tylko tryb responsywny to chwila roboty, ale.nie wiem czy normalna bedzie dobrze wygladac.na.komorkach.

Tryb responsywny. Może faktycznie to nie bedzie dobrze wyglądać. Pogadam z gościem po prostu i zobaczymy co zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...