Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj do zobaczenia wypowiedź prokurator. Prokurator, nie obrońcy...

Nie chcę bronić tych zwyrodnialców, bo w idealnym świecie miałbym dla takich skurwieli tylko stryczek, dla mnie takie znęcanie się nad zwierzętami to najgorsze przestępstwo.

Nie zazdroszczę jednak prokurator, która z jednej strony jest podległa innym i może otrzymywać od nich różne dyspozycje, z drugiej strony operuje w beznadziejnym prawie w zakresie skazywania takich skurwieli znęcających się nad zwierzętami, a z trzeciej:

Z okoliczności sprawy mniemam, że chodzi o skazanie bez rozprawy. W takiej sytuacji prokurator uzgadnia ze sprawcami przestępstwa proponowaną karę - myślisz, że sprawcy zgodziliby się na najwyższy wymiar? Zwłaszcza w sytuacji, gdy - przykładowo - byli niekarani, a ich postawa społeczna była właściwa?

Gdybam, że było tak - prokurator chciała poprawić słupki przed końcem roku i dogadała karę, żeby szybko sprawę zamknąć. Pokrzywdzony się nie zgodził (słusznie), więc sprawa będzie rozpoznawana w normalnym trybie - i nagle zważywszy na okoliczności sprawy prokurator wyczaruje znacznie ostrzejszą propozycję kary. Wtedy będzie trzeba przełknąć słowa krytyki pod adresem prokurator.

A pewnie i tak skończą na zawiasach - i winien tego będzie głównie sąd.

Odnośnik do komentarza

Mi nie chodzi o jej - zapewne - małe pole manewru, bo to nie jej wina. Ale tłumaczenie jest imo kompromitujące i w zasadzie brzmi, jakby ich broniła, bo w sumie nic się nie stało.

No come on.

"Uważam, że to było coś, co mogli mieć najgorszego" to nie jest "w sumie nic się nie stało".

Odnośnik do komentarza

No dla mnie to brzmi "Pies przeżył? Przeżył. To na chuj drążycie. Oni są ze wsi i mają inną wrażliwość, ponadto nie mają pieniędzy. I bardzo wierzę, że się poprawią, bardzobardzo" ;) Poza tym to jest prokurator, ona powinna chyba być "po naszej stronie" ;) a nie szukać wyjścia, żeby jak najszybciej zamknąć i odfajkować sprawę, tym bardziej, że to nie jest błahostka. Równie dobrze prokurator na "inną wrażliwość ludzi ze wsi" może się powoływać przy jeździe po pijaku czy przemocy domowej bo to także ludowa tradycja....

Odnośnik do komentarza

Spora g-burza na fejsie w grupie ze studiów mgr. Za dużo tam nie można wyczytać poza TO SKANDAL!!!!, więc... W Szkle Kontaktowym jedna pani mocno zbulwersowana mówiła o tym, że wspomina się, aby licencjat nie był postrzegany jako wykształcenie wyższe. To możliwe, aby to przeszło dla osób, które obroniły prace np. 10 lat temu? :)

 

Mocno w to wątpię, a nie chce mi się wdawać w te wymiany krzyków :P

 

edit: dobra, TVN24 to dla mnie zdecydowanie za dużo. Teraz leci jakiś materiał o Macierewiczu, gdzie przy temacie o Smoleńsku zapętlili 4 słowa, które słychać przez jakieś 30 sekund (To jest wypowiedzenie wojny!) :D

Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem że to powiem kiedykolwiek, ale od kiedy zacząłem pracę w sklepie nie było dnia w którym bym pracował mniej niż 10h a od tej pory poza bólem nóg czuje się dobrze jak nigdy dotąd, praca jednak hartuje :)

 

Witam i otwieram sklep

 

Tfu, Marynie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...