Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wiem czy wygranie LE i 6 miejsce w Bundeslidze to nie jest maks jaki mogłem wyciągnąć z Dynama Berlin i nie odejść? Jestem legendą klubu już dawno :P

 

Ja sie tak odbilem w Serie A z Alessandria. Cwiercfinal LM i dwa razy z rzedu 3. miejsce w lidze ale zadnych perspektyw na pobicie Juventusu z ktorym mialem koszmarnie zly bilans. Nowy stadion, rozsadne pieniadze ale pewnego poziomu nie udalo mi sie przeskoczyc. No i tryb pokazywania spotkan i zachowanie "pilkarzy" juz mnie tam totalnie zmeczyl - mam nadzieje ze bedzie z tym lepiej w FM16.

 

 

Umberto Eco propsuje ;)

 

Idol? ;)

 

Jak na tak niewielkie miasto, to akurat dobrze trafili z najslynniejsza osoba :)

Odnośnik do komentarza

 

No i kilometry to jedyne co łączy to z pojęciem "wyjazd" ;)

Dlatego zaznaczyłem to emotką " ;) ". No ale na wyjazd bym się wybrał, chciałem na PP, ale znajomi nie jechali, a samemu na pierwszy to tak dziwnie ;).

 

Było mówić pało, bo też miałem jechać, ale zrezygnowałem bo bym do roboty nie wstał :keke:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam swój jeden powrót z Chorzowa, planowo pociąg miał być jakoś po 6 w Szczecinie, więc spokojnie zdążyłbym przyjechać do domu, wykąpać się i jechać na zajęcia, które miałem na 8. Miałem tam z nieobecnościami sytuację podbramkową, a były to zajęcia w stylu, że "trzeba być. Niestety obudziłem się 20 minut przed Szczecinem, a tu już po siódmej :D Nie miałem wyjścia, prosto z dworca w autobus i na uczelnie, taki "zmęczony życiem" z szalikiem w ręku, w samej bluzie z kapturem wparowałem lekko spóźniony do sali, znajomi wiedzieli o co chodzi i wyjaśnili na wstępie wykładowcy, żeby był dziś wyrozumiały, bo ja prosto z meczu :D I faktycznie, przesiedziałem z bólem te 1,5h i mogłem jechać do domu ;).

Odnośnik do komentarza

Ja tam myślę, że livescore e sportowy może być przydatny na dłuższą metę, osób zainteresowanych tematem coraz więcej, a odpowiedniego miejsca na forum nie ma. Ogólny temat by się nie sprawdził z racji niewielkiej ilości wątków do poruszenia, a rozmowy toczą się najczęściej w czasie trwania meczów by skomentować bieżące akcje, wyniki.

 

Niech i będzie, ale mógłby być w dziale gier komputerowych, a nie sportu, bo tak to człowiek klika odruchowo w "livescore" na głównej stronie, a tam jakieś counter strajki. Albo się jakoś inaczej nazywać, żeby się wzrokowo nie myliło.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...