Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać się Lucas i Pitto, który z Was skroił wczoraj polski FC Fiory? :D


Nie wiem czy wygranie LE i 6 miejsce w Bundeslidze to nie jest maks jaki mogłem wyciągnąć z Dynama Berlin i nie odejść? Jestem legendą klubu już dawno :P


No i Bayern zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną...

Odnośnik do komentarza

 

W zasadzie ja to wszystko wiem, bo z Albionem miałem już styczność, ale z niewiadomych mi powodów (nie pamiętam dokładnie dlaczego) dość wcześnie skończyłem z nim przygodę ;). Mogę za to potwierdzić, że strasznie mnie raził ten tryb 3d, który pasuje tam jak świni siodło. Ile ta gra by zyskała, jakby została ciągle przy takim samym widoku ;). Co do fabuły to wiadomo, chyba sam Cameron albo ktoś w jego sztabie musiał się w to sporo zagrywać ;). A z pistoletem dzięki za podpowiedź, spróbuję tak zrobić. :)

W sumie to później fabuła traci IMHO na jakości (jakaś metafizyka i ekofilozofia wchodzi w grę), ale choćby dla pierwszej połowy albo i więcej warto zagrać

 

 

A za wiela ten Albion bo nie mam jak zerknąć ;> ?

 

Z takich nostalgicznych gier to mam na emulator SNESA mam Chrono Trigger, rewelacyjna gra :wub:

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wygranie LE i 6 miejsce w Bundeslidze to nie jest maks jaki mogłem wyciągnąć z Dynama Berlin i nie odejść? Jestem legendą klubu już dawno :P

 

Ja sie tak odbilem w Serie A z Alessandria. Cwiercfinal LM i dwa razy z rzedu 3. miejsce w lidze ale zadnych perspektyw na pobicie Juventusu z ktorym mialem koszmarnie zly bilans. Nowy stadion, rozsadne pieniadze ale pewnego poziomu nie udalo mi sie przeskoczyc. No i tryb pokazywania spotkan i zachowanie "pilkarzy" juz mnie tam totalnie zmeczyl - mam nadzieje ze bedzie z tym lepiej w FM16.

Odnośnik do komentarza

 

Prawnikiem nie jestem ale mam potwierdzone info od Gacka, że to działa.

http://kwejk.pl/obrazek/2480103/protip.html

 

Co za chuje, to jest autorski tekst Karola Mrozińskiego (link), a Ci nawet nie podpisali.

 

Najgorsi sa ci fejsbukowi gwiadorzy pokroju Mrozinskiego, dla mnie ta sama polka co trenerzy rozwoju osobistego. Jakie to wszystko - hehe - smieszne. I takie ironiczne.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, biorę jak wrócę do dom. Ostatnio próbowaliśmy z kobito uruchomić Neverhooda, ale poległem :(

Tylko nie wiem, czy to jest promo z okazji wyprzedaży, czy zwykłe "tygodniowe". Jak to pierwsze, to może nie dotrwać do wieczora (ale pewnie jeszcze wróci później). Ja tak chciałem wczoraj kupić Chaos Engine i Legend of Grimrock 1 i promo poznikały ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Prawnikiem nie jestem ale mam potwierdzone info od Gacka, że to działa.

http://kwejk.pl/obrazek/2480103/protip.html

 

Co za chuje, to jest autorski tekst Karola Mrozińskiego (link), a Ci nawet nie podpisali.

 

Najgorsi sa ci fejsbukowi gwiadorzy pokroju Mrozinskiego, dla mnie ta sama polka co trenerzy rozwoju osobistego. Jakie to wszystko - hehe - smieszne. I takie ironiczne.

 

Ale to jak on pisze jest śmieszne, oczywiście w swoim ironicznym stylu i nie widzę w tym nic złego. Mi się doskonale go czyta, jednego dnia siedziałem chyba ze 2 godziny i tylko zjeżdżałem w dół czytając jego kolejne posty. Jak dla mnie jest to spory talent, żeby wymyślić taki tekst jak ten z linka. Tym bardziej, że on specjalnie na to gwiazdorstwo nie pracował, po prostu robił swoje.

Odnośnik do komentarza

A w ogóle, jeszcze a propo starszych gier, to przedwczoraj udało mi się skończyć Sanitarium. W końcu, po 16 latach jak zagrałem w to pierwszy raz ;). Niestety, także tym razem zatrzymałem się na tej samej zagadce co w przeszłości (zagadka dźwiękowa, nie mam słuchu :(), ale teraz z pomocą mógł przyjść internet. Jednak końcówka tej przygodówki trochę odstaje poziomem od jej początkowej części, szkoda. Chociaż ogólnie to dobry point clickowy adventure :)

Odnośnik do komentarza

 

 

który grał dobrze na mistrzostwach świata:)Drągowski co prawda dał się zauważyć na Litwie i Cyprze, ale to chyba nie to samo

 

Powtórzę jeszcze raz... TO JEST GRA KOMPUTEROWA ;) Jak to gra, opiera się na liczbach. Drągowski ma wysokie PA i jak na swój wiek bardzo wysokie CA. Silnik gry interpretuje to tak, a nie inaczej i wcześniej wspomniany ląduje na ten przykład w Realu. Handluj z tym :)

 

thank you cpt obvious.

 

 

Duży rośnij...

 

 

...wszerz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...