Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W E-klasie dość stabilnie, najwyższa pozycja 5, najniższa 12. Zwoliński nigdzie nie wyjechał, rekord to 16 bramek w sezonie 16/17. Parę razy widziałem go w reprezentacji, ale debiutu się nie doczekał. Matras w 2017 roku na wolny transfer odszedł, skończył karierę. Goetze skończył karierę mając 28 lat :D.

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania to śmiało.

Odnośnik do komentarza

Ja tam myślę, że livescore e sportowy może być przydatny na dłuższą metę, osób zainteresowanych tematem coraz więcej, a odpowiedniego miejsca na forum nie ma. Ogólny temat by się nie sprawdził z racji niewielkiej ilości wątków do poruszenia, a rozmowy toczą się najczęściej w czasie trwania meczów by skomentować bieżące akcje, wyniki.

Odnośnik do komentarza

Najebali tych lajfskorów na forumie i człowiek przestaje na stare lata ogarniać...

Przeniosłem Ci i usunąłem post Twój i Lucasa. Żeby mi to było ostatni raz, następnym razem +1, następnym razem permban i szachy na kurniku.

 

Pozdrawiam

Członek ModTeamu Hawkeye

 

---------------------------

 

Piszę POprawnie i PO POlsku.

Stosuję zasady netykiety.

Precz z komuną.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...