Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast moim zdaniem ultimate FM-nerdism to ubieranie garnituru na mecze. Tego jeszcze nie miałem.

 

Oczywiście pilnowanie, by myszka była po właściwej stronie ekranu - TAK.


Wiecie - jak stara FMowa zasada mówi: jeśli kursor myszki jest po stronie przeciwnika, to tak, jakby oni mieli 12 zawodników na murawie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

W ogóle jaka akcja. Grałem w FMa do 3 nad ranem :D Kurwa jakbym znowu miał 19 lat :D

Któro wersja teraz na tapecie? 06 czy 15?

 

Uśmiejesz się. FM15 zakupiony wczoraj za 99pln w MM leży po mojej prawej, jeszcze zafoliowany. Pożegnalna kariera w FM06, zacząłem w Alemanni w 2 Bundeslidze. Nigdy nie grałem w Niemczech. Klimat jest zajebisty. Wczorajszy mecz z Borussią o 3 miejsce w lidze...przegrany ale kurwa takich emocji to ja dawno nie miałem. Zajęliśmy 4 miejsce w lidze finalnie. W 2 sezonie po awansie z 2 Bundesligi.

 

Ale prawda jest też taka, że mam wrażenie że dorosłem do tej gry :D Wcześniej się mega wkurwiałem jak dostawałem w dupę, wystarczyła seria 3-4 porażek i potrafiłem jebnąć FMa w kąt na 2-3 dni. Dochodziły częste zmiany klubów, jakieś durne rozkminy że trzeba sejwować przed każdym ważniejszym meczem. Granie bez emocji. O S&L to nawet nie mówię. Bo grało się w chuja czasami niemiłosiernie :D Używanie jakichś FM Scoutów itp edytorów żeby podejrzeć PA i CA. To ZABIJA FRAJDĘ Z GRY jak cholera.

 

Pierwszy sezon w Buli to porażka totalna. Dostawaliśmy baty od każdego. Początek był mocny, jechaliśmy na euforii po awansie (z 3 miejsca, też bez rewelacji) a gdzieś w 2/3 sezonu równia pochyła w dół. Jakby to było X czasu temu to bym już jebnął tego sejwa w kąt i zaczął kimś innym od nowa. A tutaj jaka jest satysfakcja z tego, że udało się pokonać kryzys, zbudować w miarę stabilny szkielet składu, pozyskać 3 zajebistych scoutów którzy robią mega robotę. Hej przygodo :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Ja takie jazdy to miałem w czasie CM 03/04 jak w gimnazjum byłem. Miałem jednego kumpla, który też w to grał, po gimnazjum trochę nam się kontakt urwał, chociaż to była ciężka znajomość, bo z jednej strony kumple od CM-a, a z drugiej mieliśmy ustawkę w parku, bo się o coś pokłóciliśmy :D Istotne, że uciekaliśmy razem z lekcji i szliśmy na pola, działki, z dala od cywilizacji i tam przegadywaliśmy całe dnie o taktyce, grze, talentach, składach. A na lekcjach rysowaliśmy też taktyki w zeszytach ;).

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

timon Ty chuju :lol:

 

Vami, daj na pw numer, jutro dryndnę i ogarnę ten temat.


Pomyliłem prawny z Marynią :kekeke:

Jak popierdolisz samoloty do Egiptu to już taki uśmiechnięty nie będziesz :D


Jaki terminarz na sezon 2008/2009.

 

Bayern (A), Borussia (H), Schalke (A).

Odnośnik do komentarza

A ja zawsze ściągam kursor myszki poza linię boiska, wyobrażając sobie że to serpentyny rzucone przez kibiców i trzeba posprzątać :) No i żywych znajomych czasami wyobrazam sobie jakimi piłkarzami byli by w grze, na podstawie warunków fizycznych i charakterów jako zawodników w efemie :D A najlepszemu napastnikowi, jeśli nie ma swojego ulubionego numeru, daję numer 47 - Hitman :) a jeśli mam Holendra w składzie to daję mu 14.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...