Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O kurwa co ja dzis przezylem. Jade samochodem taka polna jakby droga, nagle blysk, najpierw myslalem, ze jedzue ktos przeciwka, ale sie rozjasnia i cale niebo robi sie mocno jasno niebieskie i przede mna leci smuga, jakas kometa czy cos :D Serce w gardle, ale przezycie 20.

Ja to samo, byłem na balkonie poprawić antenę od internetu, nagle patrzę co ta antena taka kurwa jasna, patrzę w prawo a tu ten bolid. Pierwsze co to przypomniał mi się Czelabińsk i szybko spierdoliłem do domu w obawie przed ewentualnym jebnięciem i wyjebaniem okien jak w Rosji. :keke: No ale nie powiem, serce też mi stanęło, szybko w mojej głowie pojawiły się apokaliptyczne myśli, przeżyłem koniec świata. :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pulek, widzialem na endo, ze tez biegales - szykujesz sie do czegos czy tylko rekreacja?

 

szykuje się na 11 listopada. choć szykuje się to duże słowo ;)

 

No to sie spotkamy na trasie...

 

 

a to się akurat jeszcze okaże :D na jaki czas biegniesz?

 

Od poltora miesiaca mocno trenuje zeby zlamac 40 minut, szansa jest.

Odnośnik do komentarza

wezwanie do przebudzenia
Nie od dziś wiadomo, że wszędzie istnieje podział, materia i antymateria, tak samo jak istnieje kobieta i mężczyzna, tak samo od tysiącleci istnieje PAN I SŁUGA. Z biegiem lat Pan coraz bardziej odchodził w cień, pozwalał aby sługa z niewolnika biczowanego batem stawał się pozornie mu równym, ale cel zawsze jest ten sam, sługa ma pracować na i dla Pana.


>DOBRY GOJ / SŁUGA
>ogląda tv, czyta znane i cenione serwisy informacyjne, oczywiście wszystkie te serwisy i stacje tv są w rękach syjonu
>kupuje w wielkich centrach handlowych, wszystkich takich samych, z tymi samymi sklepami, o tych samych właścicielach o garbatych nosach
>pracuje, pracuje ciężko, wykonując niepotrzebną pracę w korporacji, jak wstawianie cyferek do exela, czuje sie zapracowanym czlowiekiem sukcesu, przeciez zarabia tak wiele, przeciez jego praca jest tak ważna, niezastąpiona wręcz.. oprócz jednego skryptu, napisanego w 15 minut.
>chce mieć SEKS, wszędzie widzi SEKS, jego głownym motorem napędowym w życiu jest seks, dla niego kupuje nowe ubrania reklamowane przez brodatych panów z ciałem 14 latki, on musi mieć seks, bez seks nie będzie czuł się spełniony i szczęśliwy, już od małego goj został zaprogramowany aby myśleć popędem płciowym jak zwierze, on ma być jak zwierze, które dla SEKSU zrobi wszystko, które nie umie oprzeć się pokusie SEKSU, jak osioł marchewki, on zawsze będzie biegł za SEKSEM
>dobry goj nie chodzi do kościoła i szkaluje chrzescijanstwo czy islam, dobry goj smieje sie z tych durnych dyrdymałów, przeciez jak dziadek w chmurce moze mu czegos zabraniac, np. SEKS, czemu mają mu zabraniać SEKS? NIKT NIE MA TAKIEGO PRAWA, tak przeczytał w postępowej gazecie i tak usłyszał w trendy TV. Nikt tez nie ma prawa zabraniac mu obrzatstwa prowadzacego do otyłości, dzieki temu kazdy goj staje się gruby, gruby kupuje więcej, gruby ma wiecej problemow zdrowotnych, wiec kupuje wiecej leków, aj waj! dobry goj!
>dobry goj gardzi ludźmi, prziecież inni ludzie to konkurencja, trzeba z nimi rywalizowac, oni moga ci podpierdolic robote w korpo, dobry goj ich nie szanuje, nienawidzi, dobry goj potem w nocy płacze w poduszke i sie do niej przytula, ale on nie nawidzi ludzi.
>dobry goj ma wszystko to co reklamują w TV, nie kupuje komputera którego potrzebuja patrząc po jego specyfikacji, on kupuje ten który mają w jego ulubionym serialu o 2 gejach wychowujących dziecko transwestytę. Dobry goj nie ma telefonu z funkcjami których uzywa, dobry goj ma telefon który budzi respekt innych gojów, bo jest DROGI, trzeba było wydać na niego dużo papierków, które drukują Panowie tego dobrego goja, inne biedniejsze goje zazdroszcza mu tych papierkow i z calych sił podporzadkowuja swoje marne ktorkie zycie aby zdobywac te papierki Panów.
>dobre goje nie rozumieją, że papierki o które są gotowi się pozabijać są bezwartościowe i w kilka dni mogą stracić całkowicie na wartości, dobre goje nie przyjmują tego do wiadomości, i jeszcze chętniej płacą kartą kredytową, tak aby ich Pan miał dokładny wgląd w to co kupują jego podopieczni
>dobry goj nie wierzy w teorie spiskowe, przeciez to zabawne, jak ci durni szalency mysla, ze swiatem rzadzi jakas klika bogaczy, kto to slyszal, ahh smieszni ci wariaci, jakby ogladali TV to by wiedzieli, ze to nie prawda. W TV zawsze mówią prawdę.
>dobry goj nie uczy się niepotrzebnych rzeczy jak matematyka, historia czy biologia. Dobry goj uczy się samych potrzebnych rzeczy jak programowanie. Po co niby mu ta nieprzydatna wiedza? W postępowej ameryce już dawno nie ucza takich glupot, kazdy wie, ze nikogo nie obchodzi to co sie stalo 1000 lat temu, albo gdzie lezy jakiś tam Pekin. To są głupoty, niepotrzebne, calkowicie durne. One nie rozwijają umysłu, nie zmuszają do reflekcji, nie tworzą nowych ścieżek w wyobraźni! Ta wiedza jest do niczego, dobry goj wcale nie chce jej posiadać. Nie potrzebuje rozumieć fizjologii i fizjonomii własnego organizmu, od tego są lekarze i badania przeprowadzane przez słynnych amerykanskich naukowców. Ci lekarze dadzą mu leki, które są często bardzo bardzo kosztowne, ponieważ bardzo ciężko je wyprodukować, np. kwas askorbinowy w cenie za 1kg(1 000g=1 000 000 mg) kosztuje 15zł, na szczęście Pan goja zadbał o to, aby goj mógł go łykać w cudownych tabletkach, które zawierają aż 100mg każda i kosztują za opakowanie tylko 10zł. Inne leki są jescze lepsze, dlatego możesz juz zawsze być zdrowy, tylko idz do apteki i kup leki.
>dobry goj lubi pożyczać, odkąd tylko te okropne chrzescijanstwo zezwoliło uczciwym kupcom świadczyć lichwę, od razu polepszyło to warunki życiowe gojów. Całe szczęscie ze caly postępowy świat zwraca się ku wesołym kupcom i chętnie pożycza od nich pieniadze, AJ WAJ!

Odnośnik do komentarza

A Vietto stwierdził, że chce odejść do Bayernu gdzie grają jednym napastnikiem i jest Lewandowski :lol: mogliby zrobić bardziej dynamiczną tę zmianę reputacji klubów...

klasyk, u mnie Konoplyanka, Origi, Sturridge, Coutinho i Calleri zaczęli walić fochy jak się nimi zaczął Bayern interesować. Wygraliśmy ligę i Ligę Mistrzów i im przeszło :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...