Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny program dziś trafiłem na AXN Spin, coś jak kiedyś bodajże "Za wszelką cenę" na Polsacie co Stallone prowadził tylko tam był boks, a to co dziś oglądałem to tajski boks. No i jest tu podział na drużyny.

 

Ajj jak ja bym chciał wrócić na treningi tajskiego...

Odnośnik do komentarza

jmk napisałeś juz do Korwina zapytanie kiedy się zrzeknie kasy z budżetu Państwa na partie polityczne, której nie popiera?

Jaki Ty jesteś ograniczony umysłowo.... argument na poziomie nie podoba ci się państwowa służba zdrowia to nie chodż do lekarza, albo nie lubisz kapitalizmu, to oddaj wszystkie pieniądze. Bieda, bieda, jeszcze raz bieda. Ilorazem inteligencji, niestety, szorujesz dno od spodu.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dawno takiej wkrętki na FMa nie miałem. Drugi sezon jadę Alemannią, awansowałem z 3 miejsca do Bundesligi, okres przygotowawczy perfekcyjny, zero omyłek z treningiem, praktycznie wszyscy zawodnicy "w świetnej formie". Sparingi idą bez straty bramki, wszystko na plus. Mój AMC ładuje bramę za bramą, czuć tę jebaną moc. Jak wpadniemy na to Mainz w pierwszej kolejce to ich rozszarpiemy. I żeśmy kurwa rozszarpali. Mój AMC w 9" łapie kontuzje, dostaję 0:2 w plecy do przerwy, robię rewoltę w ustawieniu i...na 0:2 zostaje. Jakie to kurwa fmowe :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nawet jakby weszli Korwin i ZLew, to PiS miałby 218, więc możliwe, że cuś źle wklepałeś.

I rząd mniejszościowy ;)

 

Ktoś wie ile kosztuję forum?

Trochę nerwów, ale jeszcze więcej beki, więc nie martw się :)

Kurdę a chciałem sobie kupić pod choinkę :(
Co z sowitą pensja od Jarka?

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

 

Dokładnie :)

 

Odnośnik do komentarza

 

Wipler odtrąbił porażkę na FB. To już jest koniec :)

Odtrąbił swoją porażkę, a nie porażkę partii. Ja już nie wierzę w te 5%, ale Wipler po prostu nie wejdzie do sejmu nawet jak Korwin przekroczy 5%. Szkoda, ja pana Pszemek szanuję.

 

No nie, akurat u siebie to widzi jedynie zwycięstwo (progres o 70%, w okręgu ponad progiem itepe) :)
Odnośnik do komentarza

Polecam w chuj tryb kariery w Fifie. Dawno mi się nie gralo z taka uciecha jak moim rzymskim Lazio. Kupilem Embolo, Tielemansa i Bhoazera, a do tego Filip Anderson na kierownicy. Dziubanko 20.

 

Wpierdolilismy 2:3 z Jude w Superpucharze (mimo wyniku słaby mecz. Przegrywalismy 0:3), a później straszne problemy sprawiła nam Bologna na Olimpico (2:1 mimo prowadzenia gości do 88 minuty :D). Od tamtego czasu jednak dwa izi zwycięstwa - na wyjeździe z Chievo (1:0) i u siebie z Udinese (2:0). Celuje w pierwszą trójkę, a następnie w przebudowę defensywki - już mam super wychowanka, który zastąpi Baste.

 

Jakie znacie włoskie talenty oprócz Berrardiego i Ruganiego?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...