Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale Berkovitz nie ma gustu.

 

http://i.ytimg.com/vi/mFCfT7dkbXY/maxresdefault.jpg

 

czołowa kandydatka ;)

 

Bez obawień ;) To będzie porter 16 blg i do tego górnej fermentacji, a nie 22 blg dolnej ;)

A ile trzeba rzępnąć żeby uśnieć?

 

Nie wiem ile obecnie wazysz, ale przyjmujac kolo 120, to 8 piw w 4 godziny i masz 2 promile ;)

Odnośnik do komentarza

Lucas czy Ty aby nie korzystasz z jakiegos trollkonta? Zaskakujaco duzo okreslen znasz z naszej elitarnej trollgrupy, a czlonkiem nie jestes. Trzeba zaraz wybadac kogo tu zbanowac :>


Ja ogolnie nie pije, a jak juz to tak zeby reset jebnac, ale trz sie przejde i kupie jak bedzie. Mimo wszystko kibicuje Ci w zyciu, chociaz licze, ze kiedys zmienisz podejscie do "prawdziwego" zycia i je docenisz. Niemniej, kupie, zeby Ci sie udalo i mial hajs bys mial ;).

Tej, ja doceniam zycie. I wiesz dobrze, ze kibicuje Ci w walce o swoje zdrowie z calego serca. Nie popieram oczywiscie tego, ze zamiast dbac o zdrowie wypierdalasz na mecze, ale coz - chcacemu nie dzieje sie krzywda :>

Odnośnik do komentarza

Ach NSDAP... Grzesiu Bator... wszystko jasne. Swoją drogą nie wiem czemu młody Bartyzel właśnie tam robi swoją kampanię, a nie u nas. Cóż...

 

Za brak aktywnosci nikogo z Jebawki sie nie usuwa*. Najwyzej za umyslowie spierdolenie. Wiec jesli sam nie wyszedles, to.... well.... ;)

 

* wówczas musielibyśmy usunąć tak znamienitych członków jak prezydent Andrzej Duda, a tego byśmy nie chcieli

Odnośnik do komentarza

Vami, ja tam nic nie pisałem, więc możliwe, że sam zrezygnowałem, albo coś mi się jebło i nawet tam nie wbijałem, ale kojarzyć kojarzę ;). No i jakie to określenia, bo kuca czy karynę to każdy zna chyba?

 

W ogóle to te karynowe zdjęcie nie śmiga, przynajmniej u mnie, więc jbc to o tę Paulinę chodziło, szczególnie zdjęcie z marszu znakomite :wub:

 

No ale jeśli Jebawka > NSDAP to dołączę, może coś ciekawego czasami będzie ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...