Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Me_who, a tak szczerze, poza hajpem fana Cubs, myślisz tak realnie, że to może być właśnie w końcu ten rok? ;)

Nie :(

Raczej 2017 bardziej, ale skoro już awansowali do playoffs (co jest w chuj trudne w MLB) to trzeba próbować ile się da.

Tym bardziej, ze mają pitchera pokroju Arriety, który ma 99% gwarancji wygranego meczu.

Odnośnik do komentarza

W MLB zawsze mnie zastanawia aż tak bardzo zrobiona ta "elitarność" postseason. Grać ~160 meczów w sezonie i tylko 5 miejsc w postseason (nie mówiąc o meczach WC, bo to już w ogóle patologia ;))

Ale to jest jakiś plus. I tak MLB bardzo "obniża" jakość, bo kiedyś playoffs składały się z World Series ;) Dopiero później tylko wygrani dywizji + najlepszy nie-wygrany. I to było optymalne. Teraz jest 3+2, a ten jeden mecz jest po prostu głupi.

Ale generalnie system playoffs MLB najbardziej mi się podoba - jest najbardziej wymagający.

Ok, oficjalnie najlepsze wideo 2015 <3

Odnośnik do komentarza

No system tylko z World Series to w ogóle już inna bajka ;). Obecnie przede wszystkim zmieniłbym ten system wc, bo granie jednego meczu to jest zbrodnia... zrobić z tego chociaż "mini playoff" i zagrać best of 2, cokolwiek, ale nie ograniczać tego do jednego spotkania...

 

Jeszcze jedna rzecz ze szkockiego podwórka. Lee Curie - http://i.imgur.com/5GckPVW.jpg- zawodnik bez którego nie byłoby tej pozycji w lidze. Wyciągnięty za 2 tys euro z ligi niżej z Forfar. Od początku przewyższał moich piłkarzy poziomem, teraz się jeszcze trochę rozwinął i na dobrą sprawę tylko jeden zawodnik w Peterhead się do niego zbliża, reszta to minimum 2 klasy niżej. Serce i mózg drużyny. Dyryguje grą i rozdziela wszystkie piłki.

 

Btw. me_who u Ciebie Peterhead na przestrzeni lat gdzieś się przemieściło między ligami?

Odnośnik do komentarza

http://wmeritum.pl/zadziwiajace-statystyki-wystapien-politykow-w-tvp-nowoczesna-otrzymala-wiecej-czasu-niz-po-i-pis-razem-wziete/Rychu Swetru taka nowa siła, której nie chcą media :keke:


schizzm, ja się tam nie znam na MLB, bo nigdy nawet meczu nie widziałem, ale system z jednym "finałowym" meczem jest IMO najlepszy. Dlatego Superbowl wolę od finałów NBA, tam najchętniej widziałbym zawsze G7, bo wtedy jest pewność, że to spotkanie zadecyduje :D.

Odnośnik do komentarza

http://wmeritum.pl/zadziwiajace-statystyki-wystapien-politykow-w-tvp-nowoczesna-otrzymala-wiecej-czasu-niz-po-i-pis-razem-wziete/Rychu Swetru taka nowa siła, której nie chcą media :keke:

schizzm, ja się tam nie znam na MLB, bo nigdy nawet meczu nie widziałem, ale system z jednym "finałowym" meczem jest IMO najlepszy. Dlatego Superbowl wolę od finałów NBA, tam najchętniej widziałbym zawsze G7, bo wtedy jest pewność, że to spotkanie zadecyduje :D.

Ale finał, jako finał - 1 spotkanie, neutralny teren, jak najbardziej ok. Ale mecze w stylu wc, graj 160 spotkań i przepierdol przez jeden, oddzielny mecz, bo cokolwiek (twój kluczowy pitcher źle sobie tyłek podtarł przed meczem i czuł się niekomfortowo ;)), to trochę szkoda ;). Osobiście w NFL w postseason też wolałbym best of 2 chociaż (ale to niemożliwe), aby ograniczyć "przypadek" do minimum. Finał jak najbardziej może być jednym spotkaniem na neutralnym terenie :)

Odnośnik do komentarza

Znowu język chiński w Maryni :P.

O tam chiński - gorzej, jak pinch hitter robi walk-off 2 RBI double in the bot 9th.

Nieprzetłumaczalne :)

http://wmeritum.pl/zadziwiajace-statystyki-wystapien-politykow-w-tvp-nowoczesna-otrzymala-wiecej-czasu-niz-po-i-pis-razem-wziete/Rychu Swetru taka nowa siła, której nie chcą media :keke:

schizzm, ja się tam nie znam na MLB, bo nigdy nawet meczu nie widziałem, ale system z jednym "finałowym" meczem jest IMO najlepszy. Dlatego Superbowl wolę od finałów NBA, tam najchętniej widziałbym zawsze G7, bo wtedy jest pewność, że to spotkanie zadecyduje :D.

Ale tu mówimy o meczu o awans do "właściwych" playoffs. Dla mnie lepsze było awans zwycięzców dywiizji plus dwóch z najlepszym bilansem - dwóch w sumie z każdej ligi..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...