Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Forma Liverpoolu oczywiście do przewidzenia. Dlaczego zwolennicy Jerzego Kloppa pochowani po kątach? Jak wygrywali z City to mieliśmy tu masowe spusty, a teraz dupa cicho. LOL.

 

Nie wiem jak innych, ale moja dupa, która jest zwolennikiem Jurka jest dosyć wyluzowana, w przeciwieństwie jak widzę do niektórych dup na niebieskiej stronie Liverpoolu :)

Odnośnik do komentarza

No i słusznie, bo nie ma się czym ekscytowac. Ja tylko polewam zimna wodą mających go za cudotwórcę :profesor:

A teraz wskaż chociaż jeden post na CMF w którym ktokolwiek pisał, że to cudotwórca, że mistrzostwo w pierwszym sezonie, że biały koń etc. Zmierz się wreszcie z prawdą, że w istocie nie adresujesz tych swoich żółci do nikogo tutaj poza ewentualnie sobą :D Żebym choćby nie wiem jak się wytężał, to nie zauważam innej dopuszczalnej przyczyny tych postów (skoro tu nie było żadnych postów typu który określiłem wcześniej) niż taki mały, evertoński, gorzki kompleks niższości (który jest o tyle absurdalny, że nie stoi za nim ani ius soli ani nawet ius sanguinis; to przypomina wypowiedź Talleyranda o tych, którzy są zacieklejszymi bonapartystami niż sam Bonaparte). Przecież ja dajmy na to nigdy nie wstawiłbym sobie tego ava, gdyby nie rosnąca beka z Twojego zacietrzewienia; nie miałem nigdy i nigdzie żadnych avów sportowych, nawet w czasach Stambułu, nawet za Suareza :) Otrząśnij się z tego wreszcie, bo moje rozbawienie zaczyna mnie nużyć ;)

BTW, jeszcze nie napisałeś nic o sędziach, więc ściskam kciuki za arbitrów by jednak dali Ci jakąś pożywkę, skoro nie możesz bez tego żyć :)

 

 

BTW, Clyne na połowie Watford chyba nie wykonał jeszcze celnego podania :)

Odnośnik do komentarza

Ale jaką żółć? Ja po prostu przedstawiam swoją opinię, która jest konsekwentna od momentu zatrudnienia Kloppa. Nie mogę o nim pisać? :D Akurat Liverpool ze względu na to, że to klub z Merseyside, bardzo mnie interesuje. Poza tym wrogów trzeba trzymać blisko, więc regularnie śledzę co tam słychać na froncie.

 

O van Gaalu przecież też często debatujemy. Tam też mi się wylewa żółć?

 

Poza tym, ostatnio była nawet lepsza okazja żeby naskoczyć na Kloppa, po tym co wyprawiał po ostatnim gwizdku w meczu z WBA. A nawet się o tym nie zająknąłem :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...