Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

przede wszystkim to burak :)

Dla Ciebie to burakiem jest każdy, kto chociaż raz przechodził na spacerze obok Estadio Bernabeu :P

 

jezeli Twoim zdaniem ktos, kto zachowuje sie tak, jest normalny, to chyba zaczne sie Ciebie bac... ;)

 

idealnie wpisuje sie w system wartosci wyznawanych przez boskiego Żoze

Odnośnik do komentarza

Równie idealnie jak bo ja wiem... Busquets?

wiedzialem :lol: wiedzialem, ze ktos powola sie na Sergiego :rotfl:

kij, ze to bylo szesc lat temu i od tego czasu kapke sie w sporcie zmienilo :D

swoja droga porownywanie boiskowego boksera, chama i prostaka do symulanta (niech Ci bedzie) jest przezabawne :)

Odnośnik do komentarza

Feno za to ja wiedziałem, że nie zrozumiesz. Podałem Busquetsa nie dla porównywania go z Costą, bo to są dwa różne typy zachowań. Podałem go, bo wyskakujesz z jakimś systemem wartości Jose. Przecież wszystko co złe w piłce to wina Mourinho. Że szyszki spadają z drzew to wina Mourinho. Że kombajn Ci poszedł krzywo, to też wina Mourinho. Przestań pierdolić. Costa to burak, nikt z tym się kłócić nie będzie, ale już swojego chorego uprzedzenia do Jose w to nie mieszaj.

Odnośnik do komentarza

 

Równie idealnie jak bo ja wiem... Busquets?

wiedzialem :lol: wiedzialem, ze ktos powola sie na Sergiego :rotfl:

kij, ze to bylo szesc lat temu i od tego czasu kapke sie w sporcie zmienilo :D

swoja droga porownywanie boiskowego boksera, chama i prostaka do symulanta (niech Ci bedzie) jest przezabawne :)

 

 

Abstrahując od waszego głównego nurtu, wszyscy wiedzą, że Busquets to miszcz symulki. Niejednokrotnie pokazał, że wystarczy koło niego przebiec, żeby się przewrócił i ciężko umierał. I to nie wydarzyło się raz. Swego czasu Ronaldo też łkał od każdego dotknięcia, ale jemu udało się zmężnieć i unikać (uwaga, słowo klucz) tego typu zachowań. Także przed Sergio jeszcze wiele możliwości :)

 

Co do samego Costy, to nie wiem co ma Mou do tego, ale faktem jest, że Costa jest pizdą nieziemską, który kopie chętnie, ale jak tylko ktoś go dotknie, to, jeśli sędzia nie widział, to od razu z karata w klatę. No chyba, że sędzia patrzy, to wtedy bul i zuamana noga.

Odnośnik do komentarza

 

 

przede wszystkim to burak :)

Dla Ciebie to burakiem jest każdy, kto chociaż raz przechodził na spacerze obok Estadio Bernabeu :P

 

jezeli Twoim zdaniem ktos, kto zachowuje sie tak, jest normalny, to chyba zaczne sie Ciebie bac... ;)

 

idealnie wpisuje sie w system wartosci wyznawanych przez boskiego Żoze

 

 

ale akurat spoko filmik, bo na większości sytuacji ukazano, jak sobie z burakiem radzić. nie mówię, że teraz każdy powinien odpłacać się chamskim zachowaniem, ale Costa wyrobił sobie opinię takiego buraka, że jeden czy dwa twardsze, kontrolne odbiory na początku meczu mnie wręcz cieszą :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...