Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sejw w efemie wszystko przewidział. Został zwolniony Mourinho, jakoś tydzień albo dwa tygodnie później van Gaal na przełomie grudnia i stycznia, Mourinho przyszedł do United i teraz w drugim sezonie United jest liderem w połowie sezonu. Tak mogłoby być, pytanie czy Mourinho nie przyciągnąłby ze sobą kłopotów, które spowodowały kryzys Chelsea.

Odnośnik do komentarza

nie ogladalem, tylko pierdole

nie no, wiesz - pisales gdzies, ze murowali bramke, wierze, ze tak rzeczywiscie bylo, ale Leicester tak samo zagrali z Chelsea i puscili dwie swietne kontry, a wtedy cale forum bylo uniesiono ich gra i dlatego pomyslalem, ze dzisiaj moglo byc podobnie, no offence ;)

generalnie ludzie strasznie umniejszaja sukces Leicester i ja sam mysle, ze ta seria sie kiedys skonczy, ale w ich grze widac niebywala determinacje i wiare, ze to moze wciaz trwac, to zdumiewajace. i tak kolejka po kolejce dopisuja te 3 punkty, bedac najwiekszym pewniakiem do mistrza rundy :D

Odnośnik do komentarza

Ja nie umniejszam, ale w dzisiejszym meczu poza dwoma karnymi i golu po nieudolnym wyrzucie z autu (lol) oddali jakieś dwa strzały.

 

Generalnie Everton powinien ten mecz spokojnie wygrać, ale od jakiegoś czasu tracimy regularnie gole albo po stałych fragmentach, albo po tragicznych błędach obrony.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...