Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oba Metra obskoczyłeś? :>

Hm, tak, chyba tak. Ale w wersji na PC. Bez zachwytów, bo nie moja konwencja. W ogóle nie lubię postapo ani zombie.

 

Kurde, starzeję się, nie mogę znaleźć jakiejś fajnej gry pod siebie. Jak PS stał u kolegów, to zazdrościłem byle tytułu, a teraz jak mogę sobie co chcę kupić, to zachowuję się jak zgryźliwy tetryk, nic mi nie pasuje.

Chyba się skończy na tym Uncharted i Guitar Hero w tym miesiącu. Ten Shadow Warrior jakoś mnie nie przekonuje, każdy filmik to katana i dziwne halucynacje, a mnie się marzy Serious Sam 4 z bezmyślną młócką przez parę godzin.

Odnośnik do komentarza

 

Oba Metra obskoczyłeś? :>

Hm, tak, chyba tak. Ale w wersji na PC. Bez zachwytów, bo nie moja konwencja. W ogóle nie lubię postapo ani zombie.

 

Kurde, starzeję się, nie mogę znaleźć jakiejś fajnej gry pod siebie. Jak PS stał u kolegów, to zazdrościłem byle tytułu, a teraz jak mogę sobie co chcę kupić, to zachowuję się jak zgryźliwy tetryk, nic mi nie pasuje.

Chyba się skończy na tym Uncharted i Guitar Hero w tym miesiącu. Ten Shadow Warrior jakoś mnie nie przekonuje, każdy filmik to katana i dziwne halucynacje, a mnie się marzy Serious Sam 4 z bezmyślną młócką przez parę godzin.

 

Mi zasadniczo podobała się bardziej 1 część. Ogólnie przyjemnie się grało, oczywiście wersja Redux.

Muszę Crysisa 2 przejść, a później się za This War is Mine wziąć.

Odnośnik do komentarza

Ja poluje na H1Z1, fajna gra survivalowa online. Oglądając na yt miałem dreszczyk emocji i nutkę niepokoju w obawie przed innymi graczami a co dopiero grając. Kupię jak złożę nowego kompa, bo na obecnym to nie mogę pograć nic, nawet fifa 14 tnie. :P

A ona jest dokończona? Coś mi się zdawało, że to większa beta.

Na szczeście ja już mam kompa, co udźwignie wszystko (jak na razie) :p

Odnośnik do komentarza

Zawsze byłem ciekaw gry szmanem, ale chyba by mnie to przerosło skoro średnio mi szło łowczynią demonów. Najdłużej grałem mnichem, ale zajebisty jest też krzyżowiec z RoS.

Szaman to porażka, postać wrzucona do gry chyba tylko dla beki. Mnichem chciałbym zagrać, ale moja nie ma pomysłu kim by tu zagrać w parze, bo nie chce powtarzać postaci, a na szamankę reaguje alergicznie. ;)

Natomiast para krzyżowiec + łowczyni demonów zrobiła nam z dziewczyną kilkanaście wieczorów. Chyba jeszcze lepsze od duetu barbarzyńca + czarodziejka.

Odnośnik do komentarza

 

Ja poluje na H1Z1, fajna gra survivalowa online. Oglądając na yt miałem dreszczyk emocji i nutkę niepokoju w obawie przed innymi graczami a co dopiero grając. Kupię jak złożę nowego kompa, bo na obecnym to nie mogę pograć nic, nawet fifa 14 tnie. :P

A ona jest dokończona? Coś mi się zdawało, że to większa beta.

Na szczeście ja już mam kompa, co udźwignie wszystko (jak na razie) :P

 

Early acces, ale ciągle się rozwija i bugów coraz mniej, nie to co day z, które moim zdaniem miało większy potencjał.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś ma do polecenia jakąś ciekawą grę na PS4 do relaksu po nauce do kolokwiów?

 

Life is Strange.

 

Za mało mi kombinowania przy zarzutach apelacyjnych w procedurze karnej, to dowalę sobie zagadki i podróże w czasie ;)

Shadow Warrior zakupiony - skoro ich producentem jest Devolver Digital, a więc twórcy Poważnego Sama, to nie wyobrażam sobie, by to była zła gra.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...