Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie w domu...

 

A ja zaraz jade po Nysę, nowe auto. Kurwa, w koncu.

 

Fixed ;)

 

 

107073521_2_644x461_hardcorowa-nysa-522-

 

 

Nawet Ci to wyszlo ;)

 

Scorpio, co kupujesz?

 

Juz stoi przed domem, wiec moge podrzucic: http://allegro.pl/show_item.php?item=5700964424#18788a1fda

 

 

 

Scorpio, auto ciotowate czy dla prawilnych chłopaków?

takich co lubili chodzic na w-f. a szczegolnie na silke :keke: BMW 3 E90.

Wow :wub:. Jak tam Until Dawn, grałeś/graliście coś?

 

Pierdole to Twoje Until Down - to nie na moje nerwy :keke: A tak na serio, to gralismy 2 dni temu. Doszlismy chyba do drugiego lub trzeciego odcinka. Jeszcze wszyscy zyja, ale ja juz mialem pelne majtki :keke:

 

 

 

Scorpio, auto ciotowate czy dla prawilnych chłopaków?

takich co lubili chodzic na w-f. a szczegolnie na silke :keke: BMW 3 E90.

 

O, zajebiście. Pisz co jakiś czas jak tam, bo to moje wymarzone auto.

 

Ja juz sie dzisiaj nauczylem dwoch rzeczy (nad ktorymi lacznie spedzilem jakas godzinke i mase nerwow pod tytulem "dlaczego to nie dziala?! i "ja pierdole, cos tu musi byc popsute!"): Jezeli chcesz wyciagnac kluczyk, to nie ciagnij go na sile, tylko przelacz skrzynie na P. Drugie (jakas godzine temu): jezeli chcesz wlaczyc silnik, to trzymaj wcisniety hamulec xDDD

Odnośnik do komentarza

 

Iiii, żadna frajda z automatem, nie można po jedynce i gazie do oporu wrzucić trójki a potem piątki :)

A pozniej widzisz w lusterku lecace czesci od sprzegla lub skrzyni xD

Nic się nie dzieje, jeśli prędkość i obroty są właściwe dla danego biegu, a mniej mieszania lewarkiem :) kiedyś zimą mi coś obmarzlo pod spodem i nie wchodziły te biegi które są "do siebie" i z 200 kilometrów tak zrobiłem, częściej tak chyba teraz robię niż normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...