Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do ogrania demo nowego NFS na PS4 w Warszawie, a będę dopiero koło 17. Ciekawe do kiedy ta beta. szymek_, jak Diablo? Możemy coś już dziś działać? ;)

Diabełło? Jakis coop?

 

 

Ja bylem napalony na Armikroga ale widze na metacriticu ze recenzji nie ma zbyt dobrych :/

 

Odnośnik do komentarza

Mam do ogrania demo nowego NFS na PS4 w Warszawie, a będę dopiero koło 17. Ciekawe do kiedy ta beta. szymek_, jak Diablo? Możemy coś już dziś działać? ;)

Możemy, jestem blisko końca pierwszego aktu. Chyba będę musiał zwiększyć poziom trudności, bo zdecydowanie za łatwo idzie :keke:

Odnośnik do komentarza

Scorpio, broń Boże Armikroga. Jestem moderatorem u jednego ze streamerów na hitboxie, wczoraj graliśmy, cała rozgrywka trwała około 2h. Diablo na PS4 :).

Szkoda :( Mialem nadzieje ze im ta gra jednak wyjdzie...

 

Swoja droga, ponapierdalalbym w jakiegos coopa :-k Nawet w RL bym pogral (chociaz Szymke_ pewnie z takim semi-pro juz nie bedzie chcial grac :-k)

Odnośnik do komentarza

 

Mimo, że się zapisałem do GBO to widzę kupujecie co-opy beze mnie :(

Jesteś wiecznie nieobecny na zebraniach to co się dziwisz? Pewnie nawet nie zauważyłeś, że dostałeś awans na moderatora grupy. Ogarnij się.

 

Co to za grupa? Zaproście mnie to wrócę na słuchawkę :D

Ktoś ma do polecenia jakąś ciekawą grę na PS4 do relaksu po nauce do kolokwiów? Coś w stylu Serious Sama czy Far Cry mile widziane.

Dying Light jest bardzo "farkrajowe" pod względem rozgrywki.

Ewentualnie Wolfenstein: The New Order albo Metro Redux.

Odnośnik do komentarza

 

Mam do ogrania demo nowego NFS na PS4 w Warszawie, a będę dopiero koło 17. Ciekawe do kiedy ta beta. szymek_, jak Diablo? Możemy coś już dziś działać? ;)

 

Możemy, jestem blisko końca pierwszego aktu. Chyba będę musiał zwiększyć poziom trudności, bo zdecydowanie za łatwo idzie :keke:

To tłucz w miarę możliwości, ja mam level około 30, będę pewnie koło 17 :).

Odnośnik do komentarza

Metro i Wolfensteina mam już zaliczone. Tematyki zombie jakoś nie lubię, ale dziękuję za porady.

Myślałem nad Shadow Warrior, grał w to ktoś? Jest w przecenie zresztą na PS Store.

Zresztą za tydzień wychodzi kolekcja Uncharted, chcę tego spróbować - do teraz zachwycam się God of War Remastered, więc planuję spróbować kolejnej klasyki PS.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...