Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Wywlekanie tej sprawy nie ma sensu. Nikt tu już nikomu niczego nie udowodni. Została doszczętnie wydyskutowana w temacie "Jajo czy kura", który wisiał w publicznym miejscu do momentu, gdy dyskusja wygasła. To, co trwa tutaj obecnie, to już jedynie bicie piany, które do NICZEGO nie doprowadzi (poza elementami rosnącej agresji). Dlatego też wbrew swoim zwyczajom nie proszę, lecz żądam, by ani Icon, ani jego adwersarze nie wypowiadali się już tu na temat tego zdarzenia (przynajmniej w tym roku kalendarzowym, nie wiem, czy mogę liczyć na więcej). Finis. Roma locuta, causa finita. Za niewywiązanie się z tego zalecenia stawiać będę warny (względnie opuszczę Administrację, jeżeli osobą wyłamującą się będzie Icon).

Do jasnej cholery, zbawienie Waszych nieśmiertelnych dusz od tego akurat nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Kilka razy informowaliśmy już o tym, że zdania nie zmienimy i koniec. Płaszczyć się nie musisz.

 

Kolejne tego typu posty będą nagradzane ostrzeżeniem bo zaczyna się to robić nudne.

 

Hmm więc proszę poinformować osoby którym wysyłam PW z informacja, że czas zdjąć warna, by go zdjęły, bądź napisały dlaczego nie zdejmują.

Odnośnik do komentarza
Masz problem bo ktoś Ci nie zdjął warna sekundę po tym kiedy wysłałeś PW? Gorzej niż przedszkolaki... Co Ty sobie koleś myślisz, że wszyscy będą na każde Twoje gwizdnięcie? Nie każdy moderator jest każdego dnia na forum. Cierpliwości.

 

Otóż nie. Wysłałem do osoby wystawiającej mi ostrzeżenie informacje o tym, że wisi już jakiś czas i od Tego czasu nie popełniłem żadnego przewinienia. Dostałem odpowiedź, która nie wiem za bardzo czego dotyczyła (mam tylko 1 ostrzeżenie). Wysłałem kolejne PW, po którym nie było już żadnej reakcji. Rozumiem, że zdjęcie warna to ponad 3 godizny roboty :roll: Skoro tak proszę wprowadzić program skryptujący.

Nie sądzę także, żeby warn za wklejenie linku z wyskakującymi mordami zasługiwał na dłuższy pobyt w moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Nie sądzę także, żeby warn za wklejenie linku z wyskakującymi mordami zasługiwał na dłuższy pobyt w moim profilu.

Na całe szczęście to jak długo warn będzie wisiał zależy od tego, który go wystawiał a nie od Ciebie. I to nie Twoje osądy, opinie czy teorie są na tym forum wiążące.

 

Nie jestem rzecznikiem prasowym tej osoby do której kierowałeś PW. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Nie czuje się komfortowo musząc płaszczyć się przed adminownią o zdjęcie warna :)

Heh. Najprostszym sposobem na unikanie płaszczenia się jest unikanie warnów. :>

Swoją drogą nie zdarzyło mi się odczuć, by ktokolwiek z ostrzeganych userów czuł się rozpłaszczany. No, ale może ja taki nieczuły jestem na krzywdy userów :-k

Odnośnik do komentarza
Chciałbym kolejny raz prosić o przemyślenie systemu zdejmowania warnów.Nie czuje się komfortowo musząc płaszczyć się przed adminownią o zdjęcie warna :)

to nie wyłapuj warnow, albo nie pisz o ich zdjecie :doh!:

 

Brudi - po 2 tyg, to user MOZE zglaszac sie z PROSBA o zdjecie warna.. A admin MOZE mu go zdjac, ale nie musi.. A Ty dzien po uplywie warna piszesz do mnie, "Sorry, ale trzymanie nadal tego ostrzeżenia jest mało śmieszne".

 

Mnie tez to nie rozsmieszylo :roll: A Ty od razu z tym do sluzbowego lecisz i wyplakujesz sie przed calym CMF..

 

Powiem szczerze - do tej pory zdejmowalem KAZDEMU, kto napisal do mnie po 2 tyg., czasami nawet sam zdejmowalem bez PROSBY, o ile mi w oczy wpadlo..

 

Sory, ale choc odrobine kultury osobistej..

 

A zdejme Ci tego warna, jak uznam za stosowne..

Odnośnik do komentarza

jasonx, ty wiesz co ty piszesz teraz? Gdyby nie fakt, ze zaraz w ramach "zasad" wlepisz mi warna, napisałbym Ci, o czym świadczy Twoja mocno szczera wypowiedź, ale po co mam to pisać? Koń jaki jest, każdy widzi...

 

Jest to najbardziej kompromitująca politykę ModTeamu sytuacja, z jaką się tutaj spotkałem. Icon przy Tobie jest ostoją spokoju i kultury. Mam tylko nadzieje, że mój imiennik z Wodzisławia, po przeczytaniu tego co napisałes, złapie sie za głowę i przemówi Ci do rozsądku w zaciszu gabinetów.

 

Pozdrawiam i licze na opamiętanie się

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wytłumaczenie mi i udowodnienie, że sposób i metody zdejmowania warna na CMF warte lola, rotfla i podwójnego salta w tył.

Przykro mi, że niektóre osoby MT czerpią przyjemność z błagania o zdjęcie warna. Jak napisałem wcześniej zrobiłem test, wysłałem prośbę z przypomnieniem, bez słowa proszę, humorystycznego okraszonego odpowiednią emotką (Sam Icon wielokrotnie pisał na forum, że wysłanie PW ma na celu, tylko przypomnienie danemu adminowi, że czas warna upłynął.). Jak widać nie do końca. Co do warna, dostałem go Za wklejenie w Maryni linka do „wyskakujących mord”, rozumiem, że jest to tak wielkie przewinienie, które nie ulega przedawnieniu (szczególnie że nie było w tym przypadku żadnej recydywy).

 

Mnie tez to nie rozsmieszylo rolleyes.gif

 

Na brak poczucia humoru nic Ci nie poradzę :roll:

 

Powiem szczerze - do tej pory zdejmowalem KAZDEMU, kto napisal do mnie po 2 tyg., czasami nawet sam zdejmowalem bez PROSBY, o ile mi w oczy wpadlo..

 

Powiem szczerze, jeśli liczysz, że napiszę błagalną prośbę o zdjęcie tego warna to się mylisz.

 

A zdejme Ci tego warna, jak uznam za stosowne..

 

No i dziękuje, doskonałe podsumowanie "regulaminu" :roll:

Odnośnik do komentarza
jasonx, ty wiesz co ty piszesz teraz? Gdyby nie fakt, ze zaraz w ramach "zasad" wlepisz mi warna, napisałbym Ci, o czym świadczy Twoja mocno szczera wypowiedź, ale po co mam to pisać? Koń jaki jest, każdy widzi...

Nie zamierzam dawac Ci warna, napisz prosze :>

Dziękuję za wytłumaczenie mi i udowodnienie, że sposób i metody zdejmowania warna na

Powiem szczerze, jeśli liczysz, że napiszę błagalną prośbę o zdjęcie tego warna to się mylisz.

K***wa Brudi, co Ty pierdylisz, jaka blagalna forma :doh!: To moze ja Cie mam jeszcze przepraszac, ze dostales warna :doh!:

Zrozum, nikt tu sie na nikogo nie uwzial (a przynajmniej nie ja :> ). Ale chyba jestes pierwsza osoba, ktora w kwestii dawania i zdejmowania warnow ma do mnie jakies pretensje :> Choc w zasadzie wystarczyloby PW w miare kulturalnym jezyku i nie byloby tej rozmowy.. I nie rob z siebie jakiegos meczennika :doh!: Z reszta nie wiem, czy ktos ma wiecej warnow od Ciebie na CMF...

Odnośnik do komentarza
jasonx, ty wiesz co ty piszesz teraz? Gdyby nie fakt, ze zaraz w ramach "zasad" wlepisz mi warna, napisałbym Ci, o czym świadczy Twoja mocno szczera wypowiedź, ale po co mam to pisać? Koń jaki jest, każdy widzi...

Nie zamierzam dawac Ci warna, napisz prosze :>

Dziękuję za wytłumaczenie mi i udowodnienie, że sposób i metody zdejmowania warna na

Powiem szczerze, jeśli liczysz, że napiszę błagalną prośbę o zdjęcie tego warna to się mylisz.

K***wa Brudi, co Ty pierdylisz, jaka blagalna forma :doh!: To moze ja Cie mam jeszcze przepraszac, ze dostales warna :doh!:

Zrozum, nikt tu sie na nikogo nie uwzial (a przynajmniej nie ja :> ). Ale chyba jestes pierwsza osoba, ktora w kwestii dawania i zdejmowania warnow ma do mnie jakies pretensje :> Choc w zasadzie wystarczyloby PW w miare kulturalnym jezyku i nie byloby tej rozmowy.. I nie rob z siebie jakiegos meczennika :doh!: Z reszta nie wiem, czy ktos ma wiecej warnow od Ciebie na CMF...

Maniek i pawoj :]

Odnośnik do komentarza
(Sam Icon wielokrotnie pisał na forum, że wysłanie PW ma na celu, tylko przypomnienie danemu adminowi, że czas warna upłynął.)

Proszę nie wkładać mi w usta czegoś czego nigdy nie powiedziałem. Bo setki razy tłumaczyłem, że nie ma czegoś takiego jak czas upłynięcia (czy 'upłynnienia' jak to niektórzy już mieli w zwyczaju nazywać) warna. Warn zostaje w kartotece na zawsze. Ty możesz co najwyżej umotywować odjęcie poziomu ostrzeżenia se swojego licznika 1-2-3. Warn zostaje i jest zawsze aktualny. W przypadku recydywy czyli ponownego popełnienia tego samego wykroczenia może się przyczynić do natychmiastowego nałożenia zakazu pisania na Ciebie bez względu na to czy Twój poziom licznikowy ostrzeżeń wynosi 0, 1 czy 2. Natomiast w przypadku kiedy poprosisz o zdjęcie z licznika tej "jedynki" i za jakiś czas dostaniesz ostrzeżenie za coś innego to dostaniesz nową jedynkę. W przypadku różnych ostrzeżeń "lekkiego formatu" dopiero 3 ostrzeżenie skutkuje nałożeniem zakazu pisania.

 

Ile razy jeszcze to będę musiał tłumaczyć? Cały czas wydaje mi się, że obracamy się w kręgu ludzi inteligentnych do których powinno dotrzeć coś za pierwszym razem. Widać źle mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Szukałem trochę na forum, ale nic o tym nie znalazłem więc spytam tutaj: czy moje ostrzeżenia (te odjęte, jak i te aktywne) są widoczne dla innych czy tylko dla mnie i Administracji? Mniemam, że inni ich nie widzą, jako że sam nie widzę warnów u innych, ale chciałbym wiedzieć czy tak faktycznie jest. :]

pozdr

Odnośnik do komentarza
Szukałem trochę na forum, ale nic o tym nie znalazłem więc spytam tutaj: czy moje ostrzeżenia (te odjęte, jak i te aktywne) są widoczne dla innych czy tylko dla mnie i Administracji? Mniemam, że inni ich nie widzą, jako że sam nie widzę warnów u innych, ale chciałbym wiedzieć czy tak faktycznie jest. :]

pozdr

Swoje ostrzeżenia widzisz tylko Ty i ModTeam.

Odnośnik do komentarza

sa fora gdzie warny trzeba odpracowywac wiec nie placzcie - nie jest tak zle... :keke:

 

choc generalnie wszedzie zasady zdejmowania warnow sa w miare jasno okreslone - u nas nie sa, wszystko zalezy od moderatora, ktory moze zdjac, moze sobie podlubac w nosie albo moze zadac kolejnego PW.

 

coz... troche to ponizajace dla uzytkownika.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...