Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Byla podobna dykusja co do gier roku kiedys w cda...moim zdaniem powinnismy tak jak oni : gra roku ktora mnie urzekla w danym roku.i dla mnie moze byc fifa 16 dla diabelka gta5 a dla mitnicka fm06.

będzie milion nominacji... no dobra, jak pozostali się na to zapatrują ?

 

 

p.s.

lucas :picard:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Taka luźna propozycja. Myślę, że pora już wyrzucić te śmieszne zasady działów stworzone by Icon. Bo jakbym wszedł na forum gdzie mam w zasadach jakiegoś działu coś takiego:

 

Interpretacja leży w subiektywnej gestii moderatorów.

Bardzo niemile widziane jest zwracanie uwagi moderatorom.

 

....to bym poczuł się trochę dziwnie.

 

Może to i nie razi w oczy, może i nie przeszkadza ale to jest trochę jak drut kolczasty na ogrodzeniu w Oświęcimiu. Niby już nikomu nie potrzebne, niby nikt się do jego założenia (napisania posta) nie przyzna teraz ale kurwa to jest ewidentna pamiątka po pewnej osobie, która jak wiemy nadużywała władzy i lubiła mieć WSZYSTKO (pozdro czytanie wiadomości pw) pod kontrolą.

 

Ewentualnie zmodyfikować te zasady, jeżeli już mają zostać, do jakiejś merytorycznej treści, która zachęci ludzi do zakładania tematów czy udzielania się w dyskusjach, a nie zacznie na "dzień dobry" wprowadzać hasła "ja tu rządzę a jak się nie podoba to wypierdalać".

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dać jakieś nagrody w myśl zasady - nabij X postów merytorycznych a zostaniesz na miesiąc członkiem mt (z ograniczonymi w cholerę funkcjami oczywiście). Mówimy oczywiście o moderowaniu danego działu, tego w którym dany użytkownik wykazał aktywność w okresie "od do". Ja i tak napierdalam posty głównie w HP i okazyjnie w działach o FM ale dlaczego nie dać jakiemuś małolatowi szansy wykazania się (zachęcić go), skoro już walnie parę postów, to niech sobie pilnuje swojego ogródka. Bo zaczynamy się też trochę kisić we własnym sosie. Czy to głupi/mądry pomysł? Nie wiem. To pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Wiadomo, weryfikacja czy tam ocena "merytoryczności" tych postów to inna para kaloszy. Sens tego jest taki, żeby być może pomyśleć nad wprowadzeniem do zasad czegoś świeżego, co stało by w opozycji do "dyskusja z moderatorem jest niemile widziana". A o władzy w niepowołanych rekach... chyba gorzej niż było już nie będzie :keke:

Odnośnik do komentarza

"dyskusja z moderatorem jest niemile widziana"

 

Aj, wydaje mi się, iż od tego już bardzo daleko odeszliśmy. Mogę się jedynie odnieść w przypadku działów FMowych oraz karier, które mogę moderować. Wiele osób zwraca się do mnie z różnymi prośbami, pytaniami i jest ok- z mojego punktu widzenia. Nie wiem jaki stosunek mają ci userzy. A tego raczej będzie się ciężko dowiedzieć ;)

 

Fakt, faktem, iż treść zasad można by było zmienić, bo wieje PRLem, ale i tak mało kto je czyta ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Źle mnie zrozumiałeś. Właśnie dlatego, że jest już zupełnie inaczej względem kontaktu mt-user trzeba to usunąć. A przy okazji można by było to zmodyfikować, wrzucić coś dla zachęty dla nowych osób. Bo ktoś kto wchodzi na forum, czyta coś takiego i niestety nie wie, że tutaj jest już zupełnie inaczej :)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, weryfikacja czy tam ocena "merytoryczności" tych postów to inna para kaloszy. Sens tego jest taki, żeby być może pomyśleć nad wprowadzeniem do zasad czegoś świeżego, co stało by w opozycji do "dyskusja z moderatorem jest niemile widziana". A o władzy w niepowołanych rekach... chyba gorzej niż było już nie będzie :keke:

 

Wiem, że polityki nie powinniśmy w to mieszać, ale przykład powinien iść z góry - przedstawiciel rządzącej partii, Stanisław Piotrowicz, mówi, że krytykowanie wybranej władzy jest łamaniem demokracji. Może więc krytykowanie decyzji moderatora - wybranego równie demokratycznie - powinno nadal być zakazane?

 

;)

Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo, weryfikacja czy tam ocena "merytoryczności" tych postów to inna para kaloszy. Sens tego jest taki, żeby być może pomyśleć nad wprowadzeniem do zasad czegoś świeżego, co stało by w opozycji do "dyskusja z moderatorem jest niemile widziana". A o władzy w niepowołanych rekach... chyba gorzej niż było już nie będzie :keke:

 

Wiem, że polityki nie powinniśmy w to mieszać, ale przykład powinien iść z góry - przedstawiciel rządzącej partii, Stanisław Piotrowicz, mówi, że krytykowanie wybranej władzy jest łamaniem demokracji. Może więc krytykowanie decyzji moderatora - wybranego równie demokratycznie - powinno nadal być zakazane?

 

;)

musimy to przemyśleć :)
Odnośnik do komentarza

Tak nieśmiało zapytam jako wielki fan Star Warsów- czy z okazji premiery (duże wydarzenie ;) ) MT może podejmie jakieś kroki i uwidoczni to na CMF? Mam tu na myśli np. jakiś element zmieniony panelu na górze strony, napis SW jak w filmie, albo jakiś miecz świetlny czy cuś? :D

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...