Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

5. Zamieszczanie w swoich wpisach linków do materiałów na zewnętrznych stronach internetowych bez zacytowania ich treści będzie skutkowało nie tylko - jak dotychczas - usunięciem takich wpisów, ale i ostrzeżeniem dla użytkownika o wartości jednej ziobry.

 

Źródło: http://forumcm.net/i...in-i-netykieta/

Zacytowałem część treści albo nawet kwintesencję podpisując link: Legia przeprasza za kiboli

 

Czy ten punkt regulaminu ma także zastosowanie w Maryni?

Odnośnik do komentarza

Jako użytkownik CMF mogę edytować swoje posty, więc gdyby tylko mnie poproszono zrobiłbym to. To jest też temat o Legii Warszawa, w której gromadzi się informacje oraz wypowiedzi na jej temat. To jest artykuł na Sport.pl, a tam naprawdę, możesz mi uwierzyć nic nie znika tak szybko, jak każda Marynia. Podejrzewam, że przesiadywanie tam może być spowodowane takim rozumowaniem.

Jakbyś nie wiedział to dostęp do niektórych artykułów na serwerach Agory po pewnym czasie jest płatny. I tutaj się nie gromadzi informacji, bo to nie legia.com, tylko się dyskutuje.

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnej nagonki na kiboli. To jest zawsze naganne, gdy ktoś łamie prawo. Napisałem o tym wczoraj na votum separatum.

Twoje zdanie jest najtwojsze, wiemy o tym drogi Pucku, wiemy...

 

 

Teraz osoba, która to zrobiła niech wyjdzie tu, uzasadni swoje działanie, wskaże punkt regulaminu, który złamała moja wypowiedź (nie zostałem ukarany, więc przyjmuje usunięcie posta za przejaw kierowania się własnymi widzimisię), potem przeprosi, następnie przywróci mój post i najlepiej odejdzie z funkcji moderatora, bo jest w tym zupełnie beznadziejna. Od razu zgłaszam się na jego miejsce, żeby pokazać co to znaczy bezstronne moderowanie z uzasadnieniami regulaminowymi, a nie podejmowaniem działań ze względu na sympatie, bądź antypatie do osoby, poglądów, czy jak w tym przypadku zwykłych faktów, może z drobniutkim komentarzem.

Już dawno miałem to napisać, ale zawsze machałem ręką i stwierdzałem ostatecznie, że mam to w dupie. Jednak idą Święta i szkoda chłopaka, któremu się wydaje, że internet to prawdziwe życie, gdzie weryfikuje się wartości każdego z nas. Drogi Pucku, jesteś typową ofiarą internetu, to co piszesz nie jest normalne. I nie mówię to wcale złośliwie, wręcz przeciwnie, jestem zatroskany. Twoje posty od dawna przestały mnie irytować, raczej zasiewały zaniepokojenie o Twój stan umysłowy. Człowieku, weź się ogarnij, zanim będzie za późno. My wszyscy wchodzimy na forum po to, aby się zabawić, przyjemnie spędzić czas. Ty traktujesz swoją egzystencję w internecie jako coś najważniejszego w życiu, dlatego kreujesz samego siebie na kogoś bardzo ważnego, czujesz, że jesteś wielki, wydaje ci się, że musisz nim być. Naprawdę radzę ci odejść na jakiś czas od klawiatury i rozejrzeć się dookoła, w życiu są ważniejsze rzeczy niż internet. Dla Twojego dobra, bo ostatnie Twoje posty świadczą tylko o tym, że sytuacja się pogarsza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałem wyrazić swój sprzeciw przeciwko stworzeniu osobnego działu pokerowego. Jest temat o pokerze w dziale Sport - z jakiej paki fani pokera mają mieć się na forum CM lepiej niż dajmy na to fani MMA albo rugby? Stworzono niebezpieczny precedens bo teraz na dobrą sprawę to ja i Johniss i Mietek Śmietnik możemy zacząć domagać się osobnego działu o MMA, jeszcze se sprowadzimy jakiegoś fachowca z działu reklamy UFC i już będzie zajebiście? Nie mam nic przeciwko temu, że chłopaki se grają w pokera, nawet niech i milijon dolarów PS zasponsoruje, ale osobny dział?

Odnośnik do komentarza

a co stoi na drodze by po prostu ten dzial zignorowac? pierdolona mentalnosc polaczka wychodzi, cos Ciebie nie dotyczy, ale i tak musisz wsadzic swoje trzy grosze. nie zachowuj sie jak dzieciak, mamo on dostal cukierka to ja tez chce.

Nie wiem czy niektorzy sa naprawde tak malo rozgarnieci czy naprawde wydaje sie im, ze ktos Wam cos da za darmo i z dobrego serca.

 

Tu nie chodzi o to, ze komus cos daja, a mi nie... Bo jesli bede chcial to dostane to samo co wszyscy inni - jeszcze elitarnej grupy pokerowej dostepnej tylko na zaproszenia nikt tutaj nie stworzyl. Chodzi o to, ze to forum do tej pory bylo oaza normalnosci w tym calym przesyconym reklama i marketingowym papka gownie ktore mozemy widziec dookola. Czysta forma, tekst, dyskusje, grupa ludzi ktorzy sie fajnie dogaduja i rozmawiaja na rozne tematy. Dlugo bronilismy sie przed avatarami, do tej pory nie mamy grafik w podpisach, wszelkie obrazki i filmy umieszcane sa w spojlerach...

 

Az tu nagle na kolejnej fajnej rozrywce jaka sobie ta grupa znajomych znalazla (bo bylo ich wiele, poker nie jest pierwsza rzecza w ktora wspolnie gramy) ktos chce ugrac cos swojego. Ktos nam totalnie obcy, wlazacy z butami i usmiechajacy sie jak dobry wujek z ameryki ktory przywiozl worek fantow i za to nalezy go wielbic, bo chce nam cos dac. A ugrac pewnie chca tez Ci ktorzy go tu zaprosili... i to mnie juz wkurza totalnie.

 

Z dobrego serca? Nie badzmy naiwni - jesli ktos w ramach obowiazkow sluzbowych wchodzi na forum o ktorym nie na zielonego pojecia, gdzie jest obcy to ma w tym interes. Mniejsza o to jaki - nie jest naszym przyjacielem na ktorego sie kreuje. Jest spin doktorem ktory za marne nagrody chce ludzi wciagnac w prawdziwego pokera i wyciagnac od nich kase.

 

Nie mam nic przeciwko temu, ze ktos gra za prawdziwe pieniadze, ale nie zycze sobie zeby to miejsce ktore tworzylismy od dekady wspolnie i ustanawialismy pewne zasady teraz nagle zostalo wykorzystane jako tablica reklamowa i darmowy sposob na promocje.

 

Jesli powyzsze i fakt, iz naprawde nie sa dla mnie kuszace ani darmowe zetony, ani jakiekolwiek nagrody oznacza, ze jestem pierdolnym polaczkiem to ok, jestem.

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy niektorzy sa naprawde tak malo rozgarnieci czy naprawde wydaje sie im, ze ktos Wam cos da za darmo i z dobrego serca.

 

a idziesz w zakład? Serio możemy się założyć!

 

Ok czyli wywalamy podforum w HP, w istniejącym temacie w dziale sport dajemy info, że ktos chce moze zapisać się do nowgo klubu z nagrodami, a kto nie chce gra sobie dalej w istniejacym klubie?

Wtedy będzie ok?

Odnośnik do komentarza

a co stoi na drodze by po prostu ten dzial zignorowac? pierdolona mentalnosc polaczka wychodzi, cos Ciebie nie dotyczy, ale i tak musisz wsadzic swoje trzy grosze. nie zachowuj sie jak dzieciak, mamo on dostal cukierka to ja tez chce.

 

 

Pomijając fakt, że z tak prymitywnym (zarówno w formie jak i treści) argumentem trudno polemizować, to jakby nie patrzeć jestem na tym forum od samego początku jego istnienia, a co za tym idzie zmiany na tymże mnie dotyczą.

 

A resztę napisał Henkel

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy niektorzy sa naprawde tak malo rozgarnieci czy naprawde wydaje sie im, ze ktos Wam cos da za darmo i z dobrego serca.

 

a idziesz w zakład? Serio możemy się założyć!

 

Ok czyli wywalamy podforum w HP, w istniejącym temacie w dziale sport dajemy info, że ktos chce moze zapisać się do nowgo klubu z nagrodami, a kto nie chce gra sobie dalej w istniejacym klubie?

Wtedy będzie ok?

Ja tu nie jestem osoba decyzyjna - ja tylko powiedzialem co mi sie w obecnym stanie rzeczy nie podoba.

 

Jak zescie zrobili kupe na srodku salonu to ja teraz sprzatnijcie sami wedle uznania :keke:

Odnośnik do komentarza

Heniu najpierw najwięcej marudzisz ze wszystkich a jak zaproponowałem jakieś rozwiązanie to umywasz ręce.. Jak polityk PIS, najpierw skrytykować coś, a jak zaproponuje się rozwiązanie to ...róbcie se sami, wasza sprawa....

To co nie masz jaj by iść w zakład? Obraziłeś ("mało rozgarnięci") poniekąd tych którzy wierzą w to, że ktoś da nagrody bez depozytów, wycofujesz się z tego??

 

Proponuje zakład o 100pln, przegrywający wpłaca 100pln na serwer cmf: Pokerstars przekaże nagrody bez dokonania depozytu. Wg mnie Tak. Wchodzisz czy rzucasz tylko słowa na wiatr?

Odnośnik do komentarza

Heniu najpierw najwięcej marudzisz ze wszystkich a jak zaproponowałem jakieś rozwiązanie to umywasz ręce.. Jak polityk PIS, najpierw skrytykować coś, a jak zaproponuje się rozwiązanie to ...róbcie se sami, wasza sprawa....

To co nie masz jaj by iść w zakład? Obraziłeś ("mało rozgarnięci") poniekąd tych którzy wierzą w to, że ktoś da nagrody bez depozytów, wycofujesz się z tego??

 

Proponuje zakład o 100pln, przegrywający wpłaca 100pln na serwer cmf: Pokerstars przekaże nagrody bez dokonania depozytu. Wg mnie Tak. Wchodzisz czy rzucasz tylko słowa na wiatr?

Ja nie umywam rak - ja tu nie decyduje, dla mnie to moze zostac w takiej formie jakiej jest, przywykne, choc nie bedzie mi sie podobac. Ale jak widzisz nie tylko mi sie nie podoba osobny dzial skoro mamy temat pokerowy.

 

Gdzie ja Ci napisalem, ze nie przekaza nagrod bez dokonania depozytu?

 

Toc pisze, ze te nagrody maja zachecac ludzi do wplacania kasy i necic...

Odnośnik do komentarza

Gdzie ja Ci napisalem, ze nie przekaza nagrod bez dokonania depozytu?

Wczoraj w Marynii:

 

Nikt Ci w zyciu nie da niczego za darmo... A juz na pewno nie PokerStars :)

[...] a ja mam sie cieszyc, ze ktos z PS mi laskawie cos da bo wplace tam kase... Wplacic i stracic to ja moge bez dlugopisow, kart i innych pierdol od nich, serio.

 

No i tutaj w temacie:

 

Nie wiem czy niektorzy sa naprawde tak malo rozgarnieci czy naprawde wydaje sie im, ze ktos Wam cos da za darmo i z dobrego serca.

 

Tak dadzą za darmo. Tak, dadzą coś mimo, że nie wpłacisz!

Nie uważam się, za mało rozgarniętego, dlatego, że mi się wydaje, że dadzą cos za darmo i z dobroci serca.

 

Toc pisze, ze te nagrody maja zachecac ludzi do wplacania kasy i necic...

Cały zamysł możliwości gry bez dokonywania depozytu, wszystkie turnieje czy stoliki, mają jakby cel aby gracze, którzy pogrywają za friko się wciągnęli i dokonali depozytu. Ale ten ich cel jest cały czas taki sam, był taki sam jak graliśmy tydzień temu i będzie taki sam jakby zagrać w lidzę w której dadzą nagrody. Nic się nie zmienia. Nikt nikogo nie zmusza do dokonania depozytu aby odebrać nagrodę tak jak piszesz. Wszystko zależy od woli gracza i jego postanowień czy gra tylko darmowe gry czy wpłaci sobie kasę.

 

Szkoda, że się teraz wykręcasz i nie chcesz przyjąć zakładu...No, ale Wujek P w Maryni celnie napisał, czego się spodziewać po kibicu Legii ;) ;) ;)

 

Jako iż ja, po konsultacji z Iconem zgodziliśmy się do założenia bez zobowiązań podforum - proszę MT o jego skasowania, a dyskusja będzie w starym temacie w dziale sport.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...