Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiesław 2 jest dla mnie strasznie kontrowersyjny.

To świetna gra, ale mimo wszystko skończyłem ją tylko raz. Wiedźmina 1 skończyłem 5 razy :-k

 

Haj fajf, Wiesiek 2 to średniak w porównaniu do jedynki, ale to cholernie wysoka poprzeczka.

 

U mnie właśnie odwrotnie. 2 pięknie siadła,a 1 jakoś nie wciągnęła.

Odnośnik do komentarza

Wiesław 2 jest dla mnie strasznie kontrowersyjny.

To świetna gra, ale mimo wszystko skończyłem ją tylko raz. Wiedźmina 1 skończyłem 5 razy :-k

Pogram w dwójkę to się wypowiem :D

Na razie walka, grafa, przerywniki są o niebo lepsze. Szczególnie walka. Na minus to walka na pięści. W jedynce jakoś tak sprawniejsze to było.

Odnośnik do komentarza

 

Wiesław 2 jest dla mnie strasznie kontrowersyjny.

To świetna gra, ale mimo wszystko skończyłem ją tylko raz. Wiedźmina 1 skończyłem 5 razy :-k

Pogram w dwójkę to się wypowiem :D

Na razie walka, grafa, przerywniki są o niebo lepsze. Szczególnie walka. Na minus to walka na pięści. W jedynce jakoś tak sprawniejsze to było.

 

 

Tak pi razy oko pamiętam dużą różnicę w poziomie trudności. Jedynka gdzieś w połowie zrobiła mi się banalna, a w dwójce miałem wrażenie, że poziom się zwiększał z postępem :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiesław 2 jest dla mnie strasznie kontrowersyjny.

To świetna gra, ale mimo wszystko skończyłem ją tylko raz. Wiedźmina 1 skończyłem 5 razy :-k

Pogram w dwójkę to się wypowiem :D

Na razie walka, grafa, przerywniki są o niebo lepsze. Szczególnie walka. Na minus to walka na pięści. W jedynce jakoś tak sprawniejsze to było.

 

 

Tak pi razy oko pamiętam dużą różnicę w poziomie trudności. Jedynka gdzieś w połowie zrobiła mi się banalna, a w dwójce miałem wrażenie, że poziom się zwiększał z postępem :D

 

Czy ja wiem, czy od połowy. Poziom jest wyższy chyba od samego początku. Mnie jakoś w 1 nie ukatrupili z początku, jak pamiętam. W 2 już 3 razy :D

 

 

Jeśli jakiś mod szuka pomysłu na tytuł nowej Maryni, to proponuje "479 osób w Polsce kibicuje Chicago Cubs"

 

Z czego 87% na tym forum ;)

"Robercik i Anna strzelają 479 goli w 9 minut" :P

 

 

 

Chyba Marynia typq

 

"Robercik i Marynia strzelają 479 goli w 9 minut"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...