Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

studenciaki na kwaterze zaczeli impreze… o zesz w morde… :| ja tez bylem kiedys takim niedojebanym alkusem :?!?!

W Zakopanem jesteś?

 

Ja jak byłem, to raczej kulturalnie się bawiliśmy, dwa piwka i spać, bo następnego dnia 10 h chodzenia po górach. Tyle, że moja ekipa to spokojni, ułożeni studenci :D

Odnośnik do komentarza

 

studenciaki na kwaterze zaczeli impreze… o zesz w morde… :| ja tez bylem kiedys takim niedojebanym alkusem :?!?!

Wyjmij kij z dupy ;) Nie mieszkasz w parogwiazdkowym hotelu przecież, żeby nie móc nie przewidzieć takich sytuacji.

 

ske w tym ze to nie kwatera, nie pensjonat, tylko normalne mieszkanie … zeby jeszcze tak nie darli jap bylo by znosnie moze. mijalem ich dzisiaj chyba jak przyjechalem kolo 14, akurat wychodzili, nawet dzien dobry raczyli powiedziec
Odnośnik do komentarza

 

 

studenciaki na kwaterze zaczeli impreze… o zesz w morde… :| ja tez bylem kiedys takim niedojebanym alkusem :?!?!

Wyjmij kij z dupy ;) Nie mieszkasz w parogwiazdkowym hotelu przecież, żeby nie móc nie przewidzieć takich sytuacji.

 

ske w tym ze to nie kwatera, nie pensjonat, tylko normalne mieszkanie … zeby jeszcze tak nie darli jap bylo by znosnie moze. mijalem ich dzisiaj chyba jak przyjechalem kolo 14, akurat wychodzili, nawet dzien dobry raczyli powiedziec

 

Widocznie już wiedzieli, że wieczoru nie zaliczysz do udanych :P

Odnośnik do komentarza

Co to jest pitu pitu? I o co ta afera na Fejsbuku (podobno lewaki zaatakowali ich niczym Charlie Hebdo :hahaha:)?

Tacy trochę rumiani panowie, z silnym syndromem gyzzburna, choć jak na to środowisko nawet wyjątkowo kumaci. Raz im coś zgłosiłem na fb (jedyny raz kiedy mi się zdarzyło), nawet nie dlatego że jakoś mnie zniesmaczyło, co po prostu to było coś kompletnie debilnego (związanego z motywem imigranci-aushwitz). Po chwili napisali do mnie hurr durrując i każąc wypierdalać. :D Facebook zgłoszenie odrzucił....a trzy dni temu pokazało mi się powiadomienie, że jednak to zrewidowali i uznali, że narusza standardy, itd. Chciałem obczaić ich profil i okazało się, że już usunięty. :kekeke: Musiało być trochę tych zgłoszeń.

 

Na a afera o to pewnie, że to już któryś raz ich banują. W sumie to nawet spoko fanpejdż, czasami po prostu odlatują.

 

 

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=e7Au0GHskfc&t=1

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz chyba od dawna nie mam pomysłu co zrobić z drużyną. Robiłem awans rok po roku, wreszcie stabilizacja, utrzymanie w Bundeslidze, teraz też się utrzymamy, bo po 31 kolejkach jesteśmy na 13 miejscu, z ewentualnymi szansami na miejsca 10-14 no, ale... co dalej, znowu wymiana większości zawodników :-k Nie mogę planować "na zaś", bo dochodzimy prawie do zera na koncie i dopiero po sezonie przychodzi hajs.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...