Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rozmowy o fantasy w maryni - nuda. Wolałem haxa i FM-a ;)

A wiesz, że zostaliśmy czempionami haxa? Jako jedyni rozegraliśmy wszystkie mecze. W regulaminie było jasne. Walkower=dyskwalifikacja.

 

To było do przewidzenia, mistrzowie! Gdzie jest mój przyjaciel CMF??

Odnośnik do komentarza

aleeee wczoraj były śmichy-chichy na Rocket League :-k dzisiaj ogarnę mikrofon to wydrę na was japy

 

dzień doby się z Państwem

No z największą przyjemnością :D.

 

 

Rozmowy o fantasy w maryni - nuda. Wolałem haxa i FM-a ;)

A wiesz, że zostaliśmy czempionami haxa? Jako jedyni rozegraliśmy wszystkie mecze. W regulaminie było jasne. Walkower=dyskwalifikacja.

 

To było do przewidzenia, mistrzowie! Gdzie jest mój przyjaciel CMF??

 

 

Czeka na pieniążki :P

Odnośnik do komentarza

 

aleeee wczoraj były śmichy-chichy na Rocket League :-k dzisiaj ogarnę mikrofon to wydrę na was japy

 

dzień doby się z Państwem

No z największą przyjemnością :D.

 

 

Rozmowy o fantasy w maryni - nuda. Wolałem haxa i FM-a ;)

A wiesz, że zostaliśmy czempionami haxa? Jako jedyni rozegraliśmy wszystkie mecze. W regulaminie było jasne. Walkower=dyskwalifikacja.

 

To było do przewidzenia, mistrzowie! Gdzie jest mój przyjaciel CMF??

 

 

Czeka na pieniążki :P

 

Dokladnie - przeciez Until Dawn samo sie nie kupi ;)

Odnośnik do komentarza

A mnie niepokoi brak jakichkolwiek nowych materiałów/przecieków z Mad Maxa :-k We wczorajszym numerze CDA jest tylko w rubryce "nadchodzące premiery", ale żadnego "za pięć dwunasta" itp :(

Obawiam się, że to może być kaszan :|


dzisiaj ogarnę mikrofon to wydrę na was japy

 

Mogę tylko podpowiedzieć, że ja obecnie używam zestawu słuchawkowego jaki miałem w starej Nokii, także nie przyjmuję o wiadomości, że dzisiaj nie powymieniamy się uprzejmościami :)

Odnośnik do komentarza

 

dzisiaj ogarnę mikrofon to wydrę na was japy

 

Mogę tylko podpowiedzieć, że ja obecnie używam zestawu słuchawkowego jaki miałem w starej Nokii, także nie przyjmuję o wiadomości, że dzisiaj nie powymieniamy się uprzejmościami :)

 

spoko spoko, dzisiaj wezmę z pracy mój zestaw słuchawkowy który miałem dołączony do PS4 :)

 

BTW. to co my gramy, to są jakieś gry rankingowe? cokolwiek? bo ja oprócz tego, że grałem z wami wczoraj, to jeszcze raz wcześniej włączyłem :)

 

może zrobić jakiś tiiim CMF i napierdalać wszystkich jak popadnie?

Odnośnik do komentarza

Tego jeszcze nie wiem, ale powiedzieli ze dobrze wypadlem, a maja deficyt ludzi 25+, wiec niedlugo sie odezwa. Maja nowe produkcje jakies. Chodzi o te wszystkie paradokumenty typu ukryta prawda, dlaczego ja, itd. Dzis na castingu gralem role mordercy, ktory zabil pedofila, gdy gwalcil jego corke.

Odnośnik do komentarza

 

 

dzisiaj ogarnę mikrofon to wydrę na was japy

 

Mogę tylko podpowiedzieć, że ja obecnie używam zestawu słuchawkowego jaki miałem w starej Nokii, także nie przyjmuję o wiadomości, że dzisiaj nie powymieniamy się uprzejmościami :)

 

spoko spoko, dzisiaj wezmę z pracy mój zestaw słuchawkowy który miałem dołączony do PS4 :)

 

BTW. to co my gramy, to są jakieś gry rankingowe? cokolwiek? bo ja oprócz tego, że grałem z wami wczoraj, to jeszcze raz wcześniej włączyłem :)

 

może zrobić jakiś tiiim CMF i napierdalać wszystkich jak popadnie?

 

Rankingowe można włączyć maksymalnie do 3v3, po 4 tylko towarzyskie (na szczęście :keke:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...