Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem wczoraj przypadkiem w Poznaniu fajne radio. Nazywa się Radio Pogoda i grają stare polskie kawałki - przedwojenne i późniejsze. Audycje prowadzą dość wiekowi ludzie. Warto. Serio. Doskonała odtrutka na te wszystkie gówna typu Eska, RMF czy Zet.

To radio do niedawna nazywało się Nostalgia, nie wiem w sumie po co taka zmiana nazwy, ale żadnego nie słucham częściej w aucie niż właśnie ich.

Odnośnik do komentarza

okej, mam pytanie

 

czy ktoś jest abonentem nc+ i będzie na tyle uprzejmy, aby zarejestrować się na canalplussport.pl, a następnie użyczy mi danych potrzebnych do zalogowania na stronie? kurwa zwariuję, jak mam oglądać striming żenującej jakości. ja oczywiście mam kablówkę i wykupiony pakiet c+, ale to już niestety nie daje mi uprawnień do zarejestrowania się na canalplussport.pl :sciana:

 

jeśli ktoś będzie na tyle uprzejmy aby zrobić o to co poprosiłem, to proszę o kontakt przez PW.

Odnośnik do komentarza

schizzm, a etapu Vuelty nie będziesz zaliczal?

 

 

Urlop niestety nie pokrywa się z Vueltą (w sumie to urlop małżonki, ja mogę brać kiedy chcę). Będę tam od 12 do 16 września i muszę przyznać, że wypad i tak dość drogo wychodzi, dojechać tam można tylko busami i cena jazdy w obie strony najtaniej 49 euro (chociaż muszę jeszcze oblukać jakieś tutejsze "blablacary", może akurat ktoś będzie się wybierał :)). No i inna sprawa, że jakby chcieć "zaliczać" ten etap, to przydałby się samochód (a ja z uwagi na to, że od lat nie jeździłem, za kółko nie wsiądę :()

 

A w ogóle jeszcze poszalałem i zakupiłem bilet na Barcelona - Bilbao w Superpucharze za tydzień, poniedziałek, 22:00 :). Piękna godzina (i dzień) na pójście na mecz (ciekawe jak jest rozwiązany powrót, jak metro od północy nie jeździ :-k)

Odnośnik do komentarza

Właśnie się dowiedziałem, że nie. Po ostatnim spotkaniu z Romą znajomy pół miasta przechodził, żeby taksówkę złapać ;), dotarł do domu trzy godziny po meczu, więc trochę niciekawie.

Chociaż w sumie jak się zastanowiłem, to chyba w tych trzech godzinach chodził jeszcze na degustacje. Z Camp Nou trochę szybszym tempem można w ~40 minut dojść na placa Catalunya, a tam przecież już od groma taksówek i nocnych autobusów w każde miejsce Barcelony. :-k

No ja od dłuższego czasu szukam jakiegoś ciekawego last minute na podróż poślubną :-k

Ja mam za 8 dni pierwszą rocznicę ślubu i na dobrą sprawę nigdzie do tej pory nie pojechaliśmy :(. Jedynie Barcelonę można pod tym kątem rozpatrywać, ale to nie to samo...

Odnośnik do komentarza

Z hotelami ci nie pomogę, bo ja, jak tylko mogę, to zatrzymuje się u innych ludzi ala airbnb bo jest ciekawiej ;)

 

A ten hotel - bardziej w centrum nie można ;), swoją drogą pracuję ulicę obok ;)

 

Poszukaj może na Gracia? Chyba najfajniejsza dzielnica i najbardziej urokliwa. A od przyszłego weekendu będzie święto tej dzielnicy, więc w ogóle będzie tam specyficznie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...