Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli po prostu sprzedajesz kolesia za 0 zimą? To zawsze dało się zrobić ;)

 

Jeżeli już był zakontraktowany na bosmanie? IMO nie, po zaakceptowaniu kontraktu opcje transferowe mi sie robiły zawsze nieaktywne.

 

PS. Wreszcie jestem w domu, ale jakoś obco sie czuje przed moim kompem, zaczynam tesknic do roboty, zwłaszcza że ostry zapierdol w nieziemskich warunkach pogodowych pomógł mi zrzucic nastepne 3kg.

Odnośnik do komentarza

 

Czyli po prostu sprzedajesz kolesia za 0 zimą? To zawsze dało się zrobić ;)

 

Jeżeli już był zakontraktowany na bosmanie? IMO nie, po zaakceptowaniu kontraktu opcje transferowe mi sie robiły zawsze nieaktywne.

 

 

 

IMO pierdolisz. Zreszta Lucas juz dawal linka z ta opcja. I to nie jest w zadnych opcjach transferowych, tylko jako dodatkowa komorka. Warunek jest jeden - musi trwac okienko transferowe.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

co to za Delfin w lewym górnym rogu ?

 

Chyba Ty jesteś Delfin :D

 

 

To nie delfin tylko rekin :keke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-1cyCmUdDNQod 4:17 :P

 

Delfin, wiesz czym się różni Delfin od Rekina ?

 

Sam jestes delfin :P Niby czym?

 

Delfin to takin Rekin tylko, że pedał :kekeke:

 

badabum tssssssssssss <<kurtyna>>

Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli po prostu sprzedajesz kolesia za 0 zimą? To zawsze dało się zrobić ;)

 

Jeżeli już był zakontraktowany na bosmanie? IMO nie, po zaakceptowaniu kontraktu opcje transferowe mi sie robiły zawsze nieaktywne.

 

 

 

IMO pierdolisz. Zreszta Lucas juz dawal linka z ta opcja. I to nie jest w zadnych opcjach transferowych, tylko jako dodatkowa komorka. Warunek jest jeden - musi trwac okienko transferowe.

 

w ktorym fm to wprowadzili, bo ja w 11-tce na pewno nie mam tego.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czyli po prostu sprzedajesz kolesia za 0 zimą? To zawsze dało się zrobić ;)

 

Jeżeli już był zakontraktowany na bosmanie? IMO nie, po zaakceptowaniu kontraktu opcje transferowe mi sie robiły zawsze nieaktywne.

 

 

 

IMO pierdolisz. Zreszta Lucas juz dawal linka z ta opcja. I to nie jest w zadnych opcjach transferowych, tylko jako dodatkowa komorka. Warunek jest jeden - musi trwac okienko transferowe.

 

w ktorym fm to wprowadzili, bo ja w 11-tce na pewno nie mam tego.

 

 

Nie wiem i mam na to wyjebane. Tylko po co sie w ogole odzywasz skoro rozmawiamy o FM15 a Ty sie wpierdalasz z 11.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...