Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat doświadczenie niewiele daje - jedynie tolerancję na wyższe ilości alkoholu, stężenie jest takie samo. Ba - przy codziennym piciu może nie zdążyć nawet zejść do zera.

No stężenie tak, ale ktoś regularnie degustujący trochę inaczej się zachowuje po 8 piwach niż gość pijący raz na miesiąc :P.

 

Najlepiej degustować blanty, co Hawk? :weed:

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie mogę spożywać, bo musze codziennie jeździć podlewać roślinność, gdyż rodzice na Mazurach, a ciocia, która miała sie tym zajmowac, stwierdziła, że to pierdoli i uciekła nad jezioro :D

 

Kpina! Nie poradzisz sobie z tym?

Odnośnik do komentarza

Ja pije raz na pol roku, ale jak juz to z rozmachem ;)

 

Ostatnio na swoje urodziny to najpierw 5 piw w pubie, 5 flaszek wódki i pub zamknęli, potem w knajpie po 2 piwka i whisky, ale nas wyjebali to do klubu, po 2 piwka, ale klub tez zamkeli,bo była 5 rano ;) No to do monopola po piwko na pożegnanie :D

Odnośnik do komentarza

Napiłbym się wódki, na zlocie była słaba patologia i się nie wybawiłem :(

Bo to już nie te zloty co kiedyś...

 

Ja bym se zdegustował troszeczkę 0.7 Stocka do grilla :-k

 

"FYM, chodź zrobimy symboliczne pół litra."

 

Soeczewka, 26.07.2008 - Pamiętamy! PDK :kekeke:

 

Michu, od kiedy "symboliczne" jest pół litra? Zawsze symboliczne było 0.7. Zdementuj, proszę.

Odnośnik do komentarza

Przyszedł do mnie do pracy nowy koleś, dyrektor, 18 lat w korpo, duże firmy, rynki zagraniczne, codziennie w garniaku, terefere. Ale jak widzę, że waży na oko 120 kg, a na biurku właśnie stoi butelka Nestea i dwie puszki Red Bulla, to jakoś tracę szacunek dla niego. Jak można tak o siebie nie dbać? Ja też wpierdalam w chuj niezdrowych rzeczy, ale takie ilości, będąc już i tak przy kości, to jest kompletny brak szacunku dla siebie.

 

A nie, soraweczka, zwracam honor, Red Bulle są SUGAR FREE.

Byłem na praktykach w korpo 2 razy, to 90% pracowników to zapasione skurwiele.

 

No, może 75%. W każdym razie - zdecydowana większość.

Odnośnik do komentarza

Akurat doświadczenie niewiele daje - jedynie tolerancję na wyższe ilości alkoholu, stężenie jest takie samo. Ba - przy codziennym piciu może nie zdążyć nawet zejść do zera.

Znałem kiedyś takiego pijaczka (już świętej pamięci), który dziennie obalał kilkanaście browarów marki Książ. Kiedyś z rana przyjechał facet do ekipy remontowej z alkomatem, żeby sprawdzić trzeźwość roboli. Olsen (bo taką miał ksywę), wydawało się że trzeźwiutki jak harcerz, dmuchnął z ciekawości i wyszło 1,8 :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...