Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Taki początek weekendu lubię. Wypad z małżonką do pobliskiego baru, po 4 piwa na głowę (oczywiście 0.33, tylko degustacyjnie), patatas bravas, kanapka z kurczakiem, a teraz szybka rundka z Fallout New Vegas. ;)

 

Kolejna dwa dni mogą być już tylko lepsze :)

jak juz wypila 4 piwa to po powrocie do domu trzeba bylo kuc zelazo poki gorace, a nie w gierki grac :D

 

;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza

 

Taki początek weekendu lubię. Wypad z małżonką do pobliskiego baru, po 4 piwa na głowę (oczywiście 0.33, tylko degustacyjnie), patatas bravas, kanapka z kurczakiem, a teraz szybka rundka z Fallout New Vegas. ;)

 

Kolejna dwa dni mogą być już tylko lepsze :)

jak juz wypila 4 piwa to po powrocie do domu trzeba bylo kuc zelazo poki gorace, a nie w gierki grac :D

 

;) ;) ;)

 

Do takich atrakcji nie potrzebuję alkoholu ;), poza tym to degustacyjne 0.33 #pdk, więc inna kategoria ;)

 

A na poważnie, zmodowany New Vegas sam się nie przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

degustacyjnie się upierdoliłem wczoraj do delikatnego odcięcia, ot skromne 5x0,5l Żywca wieczorkiem przy temperaturze zrobiło swoje. A dzisiaj wiozę Marka (tego który był ze mną na zlocie kiedyś) do ślubu, temperatura przewidywana 37*, chyba nici z picia na weselu w takim razie bo się poskładam przed rosołem...

Odnośnik do komentarza

 

3:1 w Palermo :jupi: Milan przegral i mamy juz nad nimi 6pkt przewagi. Moze sie uda :)

 

 

Pokaze wam jeszcze mojego skurwioła :Dhttp://i.imgur.com/eb4gv4L.jpg

co to za skin ? nawet chyba spoko :-k

 

http://sortitoutsi.net/downloads/view/13939/fm-2015-flut-skin-dark-version-v12-released-4122014

 

kolory mozna zmieniac. No i wspolgra ze zdjeciami stadionow i miast.

Odnośnik do komentarza

Trzymając się tematu degustacji, to ja wczoraj na stacji degustowalem sobie piwo o smaku coli a potem setkę wódki. Nie chciałem pić więcej bo dzisiaj planuje z rana iść na siłke. Wspoldegustatorzy za to nie zamierzali poprzestać na równie ubogiej palecie smaków co moja, wiec sobie wzięli jeszcze po piwie, pech chciał, że jeden jest 100 biedniejszy za dwa otwarte piwa a drugi za oddawanie moczu w miejscu publicznym. Drugi raz mi się upieklo, jestem kurwa teflonowy :cool:.

Odnośnik do komentarza

Niee, ale bardzo ładne. Jeszcze 4 godzinki. No, trochę więcej ale będę zaokrąglał w dół :eusa_dance:

Lech Diesel?

Oui, wszyscy mówili mi, że mnie pojebalo i smakuje jak gówno. Mi tam smakowało jak żelki o smaku coli, piwa w tym niewiele, ale nawet smaczny napój.
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Tak na smaka jest oki, szczególnie zimne. Ale mówimy cały czas o degustacji do granicy 6x0,33l na wieczór.

 

Kurwa idę pod zimny prysznic. Zaczęła mi grać jakaś muzyczka "w tle". Przeglądam zakładki, pewnie się jakaś reklama otworzyła. Nic nie ma. Pozamykałem wszystkie karty. Nadal coś gra. Chuj, zrobię reset i akurat pójdę pod prysznic. Wracam, muzyczka nadal gra. Włączył mi się budzik w telefonie, nie wiedzieć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...