Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/rower-28-szybki-cross-line-1100-kands-okazja-i5510248733.html

 

a takie cuś? Ponad 200zł tańsze, a z tego co widzę jedyna różnica to przerzutki. Jak już będę bogaty to se będę mógł je zmienić, poza tym widzę, że waga taka sama, to przemieszczał się pewnie będę na obu podobnie szybko...?

Szybko zależy od tego jak noga poda ;) Ten jest całkiem spoko, ten Tourney z przodu kuje w oczy, ale w sumie jak się dba to będzie działać. ;)

Odnośnik do komentarza

 

http://allegro.pl/rower-28-szybki-cross-line-1100-kands-okazja-i5510248733.html

 

a takie cuś? Ponad 200zł tańsze, a z tego co widzę jedyna różnica to przerzutki. Jak już będę bogaty to se będę mógł je zmienić, poza tym widzę, że waga taka sama, to przemieszczał się pewnie będę na obu podobnie szybko...?

Szybko zależy od tego jak noga poda ;) Ten jest całkiem spoko, ten Tourney z przodu kuje w oczy, ale w sumie jak się dba to będzie działać. ;)

 

No ale noga zawsze jest ta sama, różnicę może zrobić tylko waga roweru w takiej sytuacji :P. No i rzeczy typu szerokość opon czy sylwetka w czasie jazdy wymuszona geometrią ramy. Z tego co widzę wszystkie 3 elementy są takie same u obu. Chyba jutro go zamówię, nie widzę za bardzo alternatywy :-k.

Odnośnik do komentarza

huh, w piatek sie wydawalo, ze zainaugurujemy zniwa najwczesniej w najblizsza sobote, a tymczasem w weekend tak przypalilo, ze niewykluczone, ze ruszymy juz jutro :-k

nienawidze zniw - jak widze skoszone pola to wiem ze jesien/zima blisko :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Naucz się szwedzkiego/norweskiego, wsadź se chuja w gardło i będziesz mówił po duńsku.

Ja pewnie od października norweski :-k. W Warszawie tylko na SWPSie niestety.

O ile się otworzy :P

 

Też bym poszedł, ale tylko dziennie ;(

Odnośnik do komentarza

 

huh, w piatek sie wydawalo, ze zainaugurujemy zniwa najwczesniej w najblizsza sobote, a tymczasem w weekend tak przypalilo, ze niewykluczone, ze ruszymy juz jutro :-k

nienawidze zniw - jak widze skoszone pola to wiem ze jesien/zima blisko :roll:

 

a jak się pokłujesz na ściernisku to tak nogi swędzo, że ojapierdole
Odnośnik do komentarza

Jahu, nie jesteś sam ;)

 

 

10984977_831750360243232_187477554988894

 

chlop nie tylko z matematyka ma problemy ale i z polskim...

 

 

swoja droga - jak robi fizycznie, to na co mu ta matura?

 

 

huh, w piatek sie wydawalo, ze zainaugurujemy zniwa najwczesniej w najblizsza sobote, a tymczasem w weekend tak przypalilo, ze niewykluczone, ze ruszymy juz jutro :-k

nienawidze zniw - jak widze skoszone pola to wiem ze jesien/zima blisko :roll:

 

a jak się pokłujesz na ściernisku to tak nogi swędzo, że ojapierdole

 

a no - fakt. Bylo cos takiego za dzieciaka :)

Odnośnik do komentarza

 

 

huh, w piatek sie wydawalo, ze zainaugurujemy zniwa najwczesniej w najblizsza sobote, a tymczasem w weekend tak przypalilo, ze niewykluczone, ze ruszymy juz jutro :-k

nienawidze zniw - jak widze skoszone pola to wiem ze jesien/zima blisko :roll:

 

a jak się pokłujesz na ściernisku to tak nogi swędzo, że ojapierdole

 

najlepiej w rzepaczysku :P

 

najgorsze co moze byc to spacer w krotkich spodniach w jeczmieniu - jeszcze przed koszeniem, wtedy gdy jest wysoki i drapie nie na wysokosc kostek ale pasa...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...