Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

prowokuja ich biali, ktorzy pozniej odkupuja od nich te ukradzione rzeczy, zeby pozniej znowu czarni mogli je sprzedawac na plazach.

 

 

Chęć dostania się do UK.

 

Swoją drogą nie wiem, czemu oni chcą na Wyspy, skoro we Francji nie mieli by gorzej. Widziałem fragment reportażu BBC, gość z Somalii, nie znający słowa po angielsku mówił reporterowi, że UK to jest ich cel, ale dlaczego, nie potrafił wytłumaczyć. Pewnie tak im ktoś naopowiadał, że to El Dorado, więc tam lgną. :-k

 

Czytalem w zeszlym roku biografie irakijskiego lekarza (za cholere nie moge sobie teraz przypomniec tytulu :/), ktorego celem bylo dostanie sie do UK (przez Wlochy i Francje). Spodziewal sie ze Europa przyjmie go z otwartymi ramionami, tymczasem musial robic tak jak na tym filmiku. To nie sa zli ludzie - po prostu sytuacja zyciowa/polityczna ich zmusza zeby za wszelka cene dostac sie do UK i ze tam bedzie kraina szczescia i dobrobytu. No ale nie ma...

Odnośnik do komentarza

Wiadomo też, że bieda rodzi patologie, więc nie można mówić, że to sami niewinni, biedni imigranci, którzy jak tylko da się im szansę, to zostaną wartościowymi członkami społeczeństwa. Ale to nie jest też tak, że jadą do UK, bo w ich krajach nie ma pracy w ich zawodzie, a na wyspach postoją trochę na zmywaku, a weekendy przeimprezują ;) W tym materiale Guardiana (nie BBC) reporter spotkał się m.in. z inżynierem rolnictwa z Egiptu, który jak pospolity przestępca stara się ukryć na jakimś statku.

Odnośnik do komentarza

No, bo najbardziej o wszelkiej maści emigrantów oburzają się ci, którzy pierwsi krzyczeliby o niesprawiedliwości, gdyby z UK wyrzucono Polaków. Problematyczni emigranci to nie ci demoralizowani wielkim socjalem, a nielegalni na których nie ma żadnego pomysłu i muszą zacząć kraść czy cokolwiek. A takie filmiki jak ten pierwszy to szczyt żeny, ciekawe czy jakby ktoś wjechał na marsz narodowy z czymś mega prowakacyjnym to wróciłbym o własnych siłach.

Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem na empetrójce trzy razy (przesłuchałeś raz to nie przesłuchałeś wcale) płytę Królowie Życia i... nie znalazłem tam żadnej wielkiej wartości, słabe to, niektóre rytmy może wpadają w ucho i jak się ktoś nachleje czy napali to może i się wydawać fazowe, ale wątpię. ;)

Odnośnik do komentarza

No, bo najbardziej o wszelkiej maści emigrantów oburzają się ci, którzy pierwsi krzyczeliby o niesprawiedliwości, gdyby z UK wyrzucono Polaków.

Piękne generalizowanie. Ja np. nie krzyczałbym o niesprawiedliwości. I co?

 

 

 

Problematyczni emigranci to nie ci demoralizowani wielkim socjalem, a nielegalni na których nie ma żadnego pomysłu i muszą zacząć kraść czy cokolwiek. A takie filmiki jak ten pierwszy to szczyt żeny, ciekawe czy jakby ktoś wjechał na marsz narodowy z czymś mega prowakacyjnym to wróciłbym o własnych siłach.

Możliwe, ale nie zapominajmy że to prowokowanie się z czegoś bierze. IMO Anglicy mają prawo głośno mówić o tym, że to jest ich kraj i twierdzić, że nie życzą sobie tej muzułmańskiej ekspansji. Ciekawe czy za Patrole Sharia czy ścinanie głów na ulicach Londynu odpowiadają nielegalni emigranci. Śmiem wątpić :)

Odnośnik do komentarza
Możliwe, ale nie zapominajmy że to prowokowanie się z czegoś bierze. IMO Anglicy mają prawo głośno mówić o tym, że to jest ich kraj i twierdzić, że nie życzą sobie tej muzułmańskiej ekspansji.

 

Ale do Perły w Koronie i Imperium Nad Którym Nie Zachodzi Słońce to Anglicy, szczególnie ci patriotyczni, to uwielbiają wracać. A to jest poniekąd pokłosie tamtej polityki.

Odnośnik do komentarza

Już się doczytałem, czemu imigranci tak prą do UK, a nie chcą zostać we Francji, która ma opinię "rozłożonych nóg" przed multikulti: (1) na Wyspach nie ma obowiązku posiadania dowodu tożsamości - we Francji jest, (2) łatwiej w UK zdobyć legalną pracę, we FR wymaga to sporego zachodu i biurokracji, poza tym starający się o azyl nie mogą pracować - a na Wyspach tak.

 

Tyle zdołałem wyciągnąć z fransuckiego reddita. To pewnie dotyczy tej części świadomych/mających rodzinę w UK- reszta to owczy pęd

Odnośnik do komentarza

Już się doczytałem, czemu imigranci tak prą do UK, a nie chcą zostać we Francji, która ma opinię "rozłożonych nóg" przed multikulti: (1) na Wyspach nie ma obowiązku posiadania dowodu tożsamości - we Francji jest, (2) łatwiej w UK zdobyć legalną pracę, we FR wymaga to sporego zachodu i biurokracji, poza tym starający się o azyl nie mogą pracować - a na Wyspach tak.

 

Tyle zdołałem wyciągnąć z fransuckiego reddita. To pewnie dotyczy tej części świadomych/mających rodzinę w UK- reszta to owczy pęd

Innymi słowy korwinistyczna swoboda to prosta droga do islamizacji Polski :kekeke:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...