Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

nie zrozumiales. i w sumie sie nie dziwie.

http://zapodaj.net/4b34896a5d358.jpg.html

Macie racje Messi musi umrzeć.

zawodnik ma srednia 8.06 a ten sie dziwi ze go wybrali najlepszym :D

 

ZDOBYŁEM WSZYSTKIE PUCHARY I CHUJ BORSUKA CI DO TEGO!

 

ale nie w jednym sezonie barani łbie

 

CHUU MONGOLSKI W PÓŁTORA SEZONA DO KURWY NĘDZY STAREJ BABKI Z POD MONOPOLOWEGO!

Odnośnik do komentarza

Czuję dorastanie AŁAAAAA.

 

 

A jak nie weźmiesz tej roboty to następnym punktem będzie robienie sobie planu tygodnia. :)

 

Lepiej teraz się przemęczyć i się wdrożyć. Zaczynamy wakacje, więc studia odpadają. Przez lato ogarniesz jak wyglądają Twoje obowiązki w firmie i w październiku będzie łatwiej pogodzić je ze studiami. Przez miesiąc będziesz płakał, że "nic nie umiesz i jesteś debilem", ale lepsze to niż przez pół roku po skończeniu studiów dodać jeszcze do dwóch poprzednich "i do tego nie mogę znaleźć pracy".

Odnośnik do komentarza

Haham testy na strażników miejskich dopasowane do wieku i płci :D Spoko, na słabszego, grubszego czy kobietę przestępca zaczeka :kekeke:

 

Dobre te wiadomości na polsacie dziś, jeszcze było o włamie na konta urzędu pracy i śmieszna wypowiedź rzecznika.

Odnośnik do komentarza

Że niby bynie Jahem jest jakieś kurwa złe!? Nie no heheszki na bok to jak mi zaoferują to pewnie wezmę, potem będę się martwił co dalej. Jednak taka okazja może mi się nie powtórzyć, i pewnie za rok bym musiał wrócić na pole start i znowu złapać jakiś staż za gównohajs (albo za friko), tylko pewnie dodatkowo w gównoroli. To co mi tu oferują, czyli spedytor, jak patrzyłem kiedyś tam ogłoszenia to normalnie wymaga roku-dwóch doświadczenia na stanowisku podobnym, z reguły się zaczyna jako asystent spedytora albo coś takiego. Teraz mam jakby momentum przez to, że podobno bardzo dobrze mi poszło przez ostatnie 4 miesiące to jednak mimo wszystko miałbym pewnie potem do siebie duży żal, że go nie wykorzystałem. Inna sprawa, że jak jednak zdecydują się na kogoś innego (chociaż z tej rozmowy tel odniosłem wrażenie, że rozmowa to raczej formalność :/) będę mógł sobie zawsze powiedzieć, że przecież próbowałem i wrócić do czasem radosnego czasem męczącego opierdalalingu, pewnie ostatnie takie wakacje w życiu by to były :-k.

Odnośnik do komentarza

No ale doszlifowanie takiego planu dnia wymaga jednak pewnego doświadczenia w zawodzie na stanowisku Jahu. No i jak jebnę robotę albo robota mnie jebnie bo nie będę sobie dawał rady to raczej sobie trochę przyszłość spierdolę, bo smród w papirach będzie :D.

Odnośnik do komentarza

No ale doszlifowanie takiego planu dnia wymaga jednak pewnego doświadczenia w zawodzie na stanowisku Jahu. No i jak jebnę robotę albo robota mnie jebnie bo nie będę sobie dawał rady to raczej sobie trochę przyszłość spierdolę, bo smród w papirach będzie :D.

Lata pracy lata.

Odnośnik do komentarza

Że niby bynie Jahem jest jakieś kurwa złe!? Nie no heheszki na bok to jak mi zaoferują to pewnie wezmę, potem będę się martwił co dalej. Jednak taka okazja może mi się nie powtórzyć, i pewnie za rok bym musiał wrócić na pole start i znowu złapać jakiś staż za gównohajs (albo za friko), tylko pewnie dodatkowo w gównoroli. To co mi tu oferują, czyli spedytor, jak patrzyłem kiedyś tam ogłoszenia to normalnie wymaga roku-dwóch doświadczenia na stanowisku podobnym, z reguły się zaczyna jako asystent spedytora albo coś takiego. Teraz mam jakby momentum przez to, że podobno bardzo dobrze mi poszło przez ostatnie 4 miesiące to jednak mimo wszystko miałbym pewnie potem do siebie duży żal, że go nie wykorzystałem. Inna sprawa, że jak jednak zdecydują się na kogoś innego (chociaż z tej rozmowy tel odniosłem wrażenie, że rozmowa to raczej formalność :/) będę mógł sobie zawsze powiedzieć, że przecież próbowałem i wrócić do czasem radosnego czasem męczącego opierdalalingu, pewnie ostatnie takie wakacje w życiu by to były :-k.

Ty masz zawsze takie grube rozkminy nawet jak musisz podjąć jakąś decyzję w robocie? ;)

Odnośnik do komentarza

No ale doszlifowanie takiego planu dnia wymaga jednak pewnego doświadczenia w zawodzie na stanowisku Jahu. No i jak jebnę robotę albo robota mnie jebnie bo nie będę sobie dawał rady to raczej sobie trochę przyszłość spierdolę, bo smród w papirach będzie :D.

Niby jaki smród? I tak dostaniesz umowę na czas określony. Najwyżej nie dostaniesz przedłużenia.

Odnośnik do komentarza

A ja tam pierdolę korpo. Najpierw posprzedaję pamiątki, a później zostanę jakimś fizolem w Rzeszy. Pozapierdalam, nauczę się lepiej języka (bo obecnie to poziom: dobry co najwyżej), odłożę na postawienie domków wczasowych nad morzem i będę dalej kręcił tam biznes - warzywniak, a w dalszej perspektywie jakieś żarcie.

 

I taki mam właśnie kurwa plan na życie.

 

A przy okazji - jutro oddaję magisterkę i 2 lipca oficjalnie kończę zjebany studencki żywot.

oby ci nie wyszło xD

 

chuju

 

Odnośnik do komentarza

No ale doszlifowanie takiego planu dnia wymaga jednak pewnego doświadczenia w zawodzie na stanowisku Jahu. No i jak jebnę robotę albo robota mnie jebnie bo nie będę sobie dawał rady to raczej sobie trochę przyszłość spierdolę, bo smród w papirach będzie :D.

 

Ale jako osoba, która ma pracę (do tego w korpo!!!) zwiększasz swoje szanse przy podrywaniu miłych dziewczyn.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...