Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najlepszego Scorpio :).

 

BTW brss proszę Cię, nie życz już nigdy więcej udanego tygodnia, zostaw to Brachowi czy timonowi, miniony poniedziałek był zdecydowanie najbardziej pechowym dniem roku dotychczas (nie tylko moim), I lubię myśleć, że to wszystko Twoja wina. Albo imienin mojej siostry, mam nadzieję, że dopiero za rok będę miał okazję się przekonać, która z opcji.

A dla mnie jeden z najlepszych tygodni w tym roku :)

 

 

Ale już za to podziękowań to nie dostanę, eh...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

po wprowadzeniu JOWów Kukiz dostanie 2 mandaty, nie będzie żadnej koalicji :keke:

 

No. Kukiz i ja. ;)

 

A gdzie Kukiz niby ten mandat dostanie? :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

po wprowadzeniu JOWów Kukiz dostanie 2 mandaty, nie będzie żadnej koalicji :keke:

 

No. Kukiz i ja. ;)

 

A gdzie Kukiz niby ten mandat dostanie? :keke:

 

W Brzegu.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

po wprowadzeniu JOWów Kukiz dostanie 2 mandaty, nie będzie żadnej koalicji :keke:

 

No. Kukiz i ja. ;)

 

A gdzie Kukiz niby ten mandat dostanie? :keke:

 

W Brzegu.

 

gdyby sam okręg wyborczy obejmował brzeg, to może byloby dobrze.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, ale Sony odpierdala popelinę z tym Plusem ostatnio. Co to za gry w maju? Jedno wielkie gunwo.

Ostatnio?

 

No od paru miesięcy dają jakieś chujostwa. Jeszcze takie gry jak Abe albo Counter Spy od biedy mogą być, ale w maju to przebili samych siebie. Kurwy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...