Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

FM :D. De Bruyne dwie nagrody wygrał, a nie załapał się do jedenastki roku na świecie :rotfl:.

 

Ja od 9 sezonów wygrywam wszystko co się da w Polsce + w Europie cisnę i jeszcze nigdy nie zostałem menedżerem sezonu ;) Nie wiem co trzeba zrobić, chyba przegrać ligę :keke:

 

Sezonu czy roku? :P

 

Chyba już o to pytałem, ale Ekstraklasa na jakim jest miejsc w rankingu lig? Chodzi mi o współczynniki ;). Jak tak patrze to jest szansa, że po sezonie będzie ma 13/14 miejscu :-k.

 

 

Miejsce 16, nie wiem jaki współczynnik :)https://www.dropbox.com/s/resksmstdv4wowj/Zrzut%20ekranu%202015-04-07%2000.06.29.png?dl=0

Odnośnik do komentarza

Gramy takie gówno, że bania mała, ale wygrywamy 1:0 z Rangers po dwóch celnych strzałach w całym meczu i mamy finał Pucharu Szkocji. Czwarty z rzędu finał.


Oooo, w finale gramy z St.Mirren, pokonali Celtic 2:1 :D Wreszcie może uda się wygrać ten Puchar.

Odnośnik do komentarza

Po 3 latach odszedłem z Brondby. 2 mistrzostwa, v-ce mistrzostwo i półfinał LE zaowocowały jedynie ofertą z Hull, które występuje w Championship, a nawet Motherwell, które cudem się utrzymało w Szkocji mnie nie chciało :/ SUPER RENOMA KURWO! Zostawiłem w Danii szalenie zdolną młodzież, a teraz trzeba budować od podstaw zespół, który wywalczy awans na statek premiera.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...